Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem o zaadoptowaniu connectora z jakiegoś taniego kabla usb z allegro, ale jeśli znalazłoby się więcej chętnych to można zamówić same connectory. W każdym razie tymczasowo jestem wypłukany z kasy, wiec i tak na razie dam sobie spokój.

 

jeśli już to connectory lepiej zamawiać z http://www.qables.com/shop/index.php?main_...amp;cPath=76_81 powinno wyjść taniej, tylko nie wiem jak z przesyłka.

 

Edit:

@krisio06 - pamiętaj ze po line-out nie masz regulacji głośności wiec bratu będzie potrzebny jakiś AMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beo działa bez problemu :) Tylko zazwyczaj jest to mój szufladowy player :) Tzn. leży i pilnuje żeby mi nikt w szufladzie nie przewracał :)... a poza tym lubię sobie myśleć, że mam w szufladzie całkiem zbędne 500 Euro :-)

 

Edit:

Właśnie zabrałem się za podłączanie Beo do nowych customów i wygląda na to, że świetnie do siebie pasują. Beo jest zdecydowanie analitycznym playerkiem. Ten jego chłodzik i zdolność ostrzenia świetnie zgrywa się z lekko rozciągniętą średnicą "referenców" Themada. Boszz ależ muzykalne te jego nowe 3waye :) Wcześniej Beo wydawał się pusty jak obora rolnika na pustyni Kalahari :) Teraz po prostu dodaje pazurka :)

 

Swoją drogą Beo jest cholernie mocny i na każdym kroku czuć, że może jeszcze i jeszcze... Jeszcze głośniej, jeszcze mocniej, jeszcze ostrzej :) Jeśli dla kogoś H120 był analitycznym playerem to do Beo lepiej nie podchodzić :) Trochę gorzej, że jest bezlitosny dla kompresji, a nieskompresowanych nie czyta :) Nawet nie wiem czy ciągnie wavy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siloe- a takie pytanie: Czemu Predator? Chcesz mieć DAC'a do lapka?..

Bo do IEMów nie lepiej Tomahawka?

 

Ja musiałbym pożyczyć od Themadcuba właśnie Tomahawka bo jestem ciekaw jak wypadnie w porównaniu z MxM'em, który dał już i tak dużo moim Triple.Fi...

 

Hejka

 

Nie chcę DAC'a do lapka :) chcę DAC'a do H120. Chociaż Tom. dawał w zasadzie to, o co mi chodziło. Nie będę chyba zbyt głęboko szukał :) Posłucham jeszcze moona v.8 bo na portable nie zależy mi aż tak bardzo i wybiorę między tymi dwoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba: gdzie ty widzisz tu jakiekolwiek przepalenia? bo ani ja nie widze, ani histogram w irfanie... co do aberracji to o ktora ci chodzi?

imo fotka ok, a pytanie o aparat jest troche hmm smieszne - pamietajcie ze to fotograf robi zdjecia a nie aparat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snusmumriken

Mylisz się Caleb, teraz zdjęcia robi aparat, nie fotograf, chyba, że to zdjęcie było robione analogiem, co do przepalenia to na upartego można powiedzieć, że wyświetlacz taki wyszedł, ale według mnie zabieg zamierzony, generalnie dobre zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Caleb, teraz zdjęcia robi aparat, nie fotograf, chyba, że to zdjęcie było robione analogiem, co do przepalenia to na upartego można powiedzieć, że wyświetlacz taki wyszedł, ale według mnie zabieg zamierzony, generalnie dobre zdjęcie.

 

Powiedziałbym, że nie wyświetlacz, a metalowe(???) kółko okalające przycisk nawigacyjny góra/dół/lewo/prawo.

A zdjęcie imho fajne i nie ma się co zbytnio czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że nie wyświetlacz, a metalowe(???) kółko okalające przycisk nawigacyjny góra/dół/lewo/prawo.

A zdjęcie imho fajne i nie ma się co zbytnio czepiać.

 

A coz tam jest przepalonego? To kolko jest srebrne i tak wyglada - o przepaleniu nie ma tutaj mowy. Mnie w tym zdjeciu nie pasuje wylacznie nieostrosc dolnej, prawej czesci odtwarzacza - reszta wyglada bardzo przyzwoicie. Zreszta temat dotyczy "zdjec przenosnych zestawow audio" a nie "profesjonalnych/artystycznych zdjec przenosnych zestawow audio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coz tam jest przepalonego? To kolko jest srebrne i tak wyglada - o przepaleniu nie ma tutaj mowy. Mnie w tym zdjeciu nie pasuje wylacznie nieostrosc dolnej, prawej czesci odtwarzacza - reszta wyglada bardzo przyzwoicie.

 

właśnie to miałem napisać. co nie zmienia faktu, że i tak jest to jedno z fajniejszych zdjęć tutaj zamieszczonych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności