Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Najner napisał(a):

Piwko z rana na zdrowe nerki 👌😁 Jak te finale oceniasz w elektronice?

 

Piwko bardzo zdrowe bo bezalkoholowe :)

wiesz co, jeszcze nie wiem jak wypadną. Słucham dire straits i jest fajnie, bardzo dobry bas, przestrzeń, ogólnie bezpieczne granie, jakościowo jestem pod wrażeniem jak to gra w tej cenie. Pożongluję gumkami i kabelkami, zobaczymy jak zareagują, bo na źródło reagują - z tel jest ok ale z dapa inna bajka.

12 minut temu, side napisał(a):

Co to za Finale? A5000?

 

Si! Przy okazji dziękuję Kolegom @euter i @lobuz1 za polecenie tych słuchawek! Warto było.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał(a):

Synergia Hugo2 ze słuchawkami UM jest wyjątkowo dobra. 

Jakie zmiany wnosi kabel PW First Times? Sam się czaję na Liquid Links Venom.

Jeszcze jakoś nie porównywałem, dziś dopiero przyszedł. Bardzo przestrzennie i gładko, ale to na razie luźna myśl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, side napisał(a):

Mam e5000. Co to za kabelek?

Poprzednia generacja kabelka ze srebra marki Lavricables. 
 


BTW: Zmieniłem masywne granie E5000 na coś subtelniejszego. Pozdro z Zabrza!

 

IMG_3165.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, all999 napisał(a):


MK2 zamówione?

Muszę kiedyś podjechać do Fonnex i zarobaczyć co się tam tak naprawdę zmieniło oprócz multipoint. 😀

Słuchałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka masa łudzi bo nie znam statystyk. Mi pasują, choć idealnie nie jest np. noszenie czapki odpada i trochę dzisiaj zmarzły mi uszy.

To mają być inne słuchawki, z odseparowaną elektroniką od rozbudowanej komory akustycznej, więc są spore i nie każdemu mogą odpowiadać.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie prowadzi takich statystyk więc trudno byłoby je znać, ale widziałem dużo komentarzy czy to na grupach na Fejsie czy w tematach na headfi, gdzie były na to narzekania. A też nie oszukujmy się, to jednak produkt niszowy, więc nawet jak kilkanaście takich narzekań się znajdzie to już dużo.

 

Sam zanim swój model odsprzedałem to wysłałem na testy / wymiankę do trzech kolegów z forum i każdy narzekał, że ciężko je dopasować i dla siebie by nie kupił. Niby fajnie, że w zestawie jest kilka końcówek, ale co z tego - skoro mi żadne nie pasowały. A szkoda, bo bez dobrego fitu te słuchawki grają tragicznie. Takie Airpodsy Pro jak nie są idealnie dopasowane to po prostu tracą trochę basu i oddala się średnica, ale da się ich dalej słuchać - Finale bez dobrego seala są nie do słuchania. Dlatego wg mnie ta konstrukcja to poroniony bo mało uniwersalny pomysł, no ale tak to sobie wymyślili i co zrobić. Jak Ci fitują to nic tylko się cieszyć, bo z dobrym fitem (taki uzyskałem po dociśnięciu słuchawki paluchami) grają bardzo klasowo ;)

 

Edytowane przez Dirian
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności