Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

 
Jak najbardziej da się ich słuchać na leżąco, co dla mnie jest również istotne, bo posiadam przy stanowisku odsłuchowym łóżko Poza tym dobrze przylegają do głowy i nie ma ryzyka, aby z niej spadły. 
 
Będę wdzięczny za informację, jak po dokonaniu zmiany padów odbierasz dźwięk E-MU. Z góry dziękuję i pozdrawiam! 
Skoro się da słuchać na leżąco... Kupione, czekam na paczkę.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

CIACH…no może rozdziewiczone uszy, czego ja nie kumam bo nie cierpię w Etach...CIACH

Zrób custom tipsy... odczujesz minimalna degradacje izolacji, ale pozbędziesz się wrażenia gwałcenia kanałów słuchowych przy aplikacji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trez0r napisał(a):

Zrób custom tipsy... odczujesz minimalna degradacje izolacji, ale pozbędziesz się wrażenia gwałcenia kanałów słuchowych przy aplikacji :P 

Może kiedyś, ale nie cierpię specjalnie. Nie używam ich codziennie i nawet nie potrzebuję czasu na adaptecję po dłuższej przerwie. Zakładam i słucham godzinkę czy dwie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najbardziej mobilny zestaw to Simgot EW200 z kabelkiem Faaeal Hibiskus i tipsami Final E.

W komunikacji podłączone bezpośrednio do dziurki 3.5 w telefonie. W pracy czeka na nie Cayin RU7.

20231024_115130.thumb.jpg.cb1eac439f418c713e3e2aac058314e8.jpg

BTW 

Przewodnik w Faaeal wygląda niemal identyczne jak ten w Symphonium Meteor.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jarzyna napisał(a):

W pracy czeka na nie Cayin RU7.

 

Masz może porównanie smartfon vs komputer przy używaniu RU7? Nie słucham z komputera, a brak usb 3.0 w smartfonie powstrzymuje mnie przed zakupem ru7. Wszystkie dongle (np. Paw s1, s2) grały mi słabiej z telefonu. Czy w przypadku ru7 jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, side napisał(a):

Masz może porównanie smartfon vs komputer przy używaniu RU7? Nie słucham z komputera, a brak usb 3.0 w smartfonie powstrzymuje mnie przed zakupem ru7. Wszystkie dongle (np. Paw s1, s2) grały mi słabiej z telefonu. Czy w przypadku ru7 jest podobnie?

W tym przypadku również jest trochę gorzej i mniej mocy mamy z telefonu. Ja z kolei dongli używam głównie z komputerem i czasami podłączam telefon. W dokanałowych ta różnica nie jest duża, ale z wymagającymi nausznymi już jest problem. Chociaż w domowym lapku dongiel podłączam do USB 2.0 i nie słyszę różnicy między 3.0 w służbowym.

Tak jak pisze Najner, chyba najlepsza opcja do telefonu to coś ze swoją baterią albo bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, espe0 napisał(a):

:D Założyć na głowę i zapomnieć o świecie.

 

Hifiman 400i + Alva nanoface + mamba12 + surface.

 

 

IMG_20231102_074407~2.jpg

Piękny kabelek. Własnoręcznie wypleciony? Plussound? 8 żyłowy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian Pełna zgoda - G5 w kategorii cena/jakość to prawdziwy killer ;) Obecnie robi u mnie tymczasowo za DACa podpięty pod HDA-5520mk2 i naprawdę wstydu nie ma - choć G5 zajął miejsce znacznie droższego zawodnika, to wciąż słucham muzyki z prawdziwą przyjemnością.

 

Tylko Twój jest ładniejszy :)  srebrny kolor w świecie audio zawsze bardziej mi się podobał od czarnego.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności