Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne zamknięte (V lub U)


Scipio Africanus

Pytanie

Cześć, 

 

mam ikko OH10, pod względem sygnatury całkiem ok, wcześniej miałem Ibasso (IT01, IT01x ) i też dźwiękowo się dogadywaliśmy, wiec preferuje granie V (lub U/L), z dokami mam jednak problem, bo nie mogę złapać komfortu ... wydałem już na tipsy dużo ;) (jeszcze płynie do mnie jeden kabel ostatnia nadzieja na poprawę komfortu) zaczynam się więc zastanawiać nad nausznymi, ale że będą na zewnątrz to fajnie aby też choć trochę wyglądały, i materiały były w miarę przyzwoite.  

w oko wpadły mi

 

DT 700 pro x 

TAGO Studio T3-03 

 

coś jesteście w stanie ciekawego podpowiedziec tak do 1200-1500 PLN max :) (źródło Shanling m0 pro) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Posłuchaj ATH M50.

Chociaż jak na zewnątrz to nie wiem czy nie lepiej ATH MSR7, bo mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Scipio Africanus jeśli mogą to być słuchawki używane, trochę powyżej zakładanego budżetu, łatwe do napędzenia, o Vkowej sygnaturze warto zwrócić uwagę na Pandory/Sonorousy VI. Słuchawki prezentują bardzo dobry poziom technikaliów (porównywalny z Fostexami TH610) w połączeniu z dobrą muzykalnością oraz mają dobre walory sceniczne. Ostatnio na forum kupił je Kolega @Silu00 i jest z nich zadowolony :)

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak AudioTechnica i ma być na zewnątrz oraz łatwe w napędzeniu, a przy okazji wygodne, to będę sprzedawał, a właściwie już sprzedaję paromiesięczne MSR7b. Tylko mi się jeszcze nie chciało nigdzie ogłosić :)

 

Nie wiem jak się mają do w.w doków, natomiast grają jasno, przejrzyście, z lekko podbitym dołem. Tylko jak wygląd jest istotny, to raczej znajdą się piękniejsze słuchawki :)

 

Pandory/Sonorousy to VI miałbym wątpliwości, czy zdałyby egzamin jako typowo mobilne, bo są dość ciężkie i nie trzymają się jakoś mocno głowy, przynajmniej na oryginalnych padach.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak AudioTechnica i ma być na zewnątrz oraz łatwe w napędzeniu, a przy okazji wygodne, to będę sprzedawał, a właściwie już sprzedaję paromiesięczne MSR7b. Tylko mi się jeszcze nie chciało nigdzie ogłosić
 
Nie wiem jak się mają do w.w doków, natomiast grają jasno, przejrzyście, z lekko podbitym dołem. Tylko jak wygląd jest istotny, to raczej znajdą się piękniejsze słuchawki
 
Pandory/Sonorousy to VI miałbym wątpliwości, czy zdałyby egzamin jako typowo mobilne, bo są dość ciężkie i nie trzymają się jakoś mocno głowy, przynajmniej na oryginalnych padach.
Nie wiem jak się mają do w.w doków, natomiast grają jasno, przejrzyście, z lekko podbitym dołem. Tylko jak wygląd jest istotny, to raczej znajdą się piękniejsze słuchawki

No co ty? Ładne są...

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DT 700 Pro X raczej odpuść, to nie jest typowa V-ka, w sumie to nie wiem co Beyer chciał osiągnąć tymi słuchawkami - bas nie jest jakoś specjalnie twardy i szybki, do tego podbity w średnim zakresie, na granicy dudnienia. Góra obcięta, do tego wokale(szczególnie męskie) jakieś takie puste, bez wypełnienia. Na duży plus wykonanie, wygoda i izolacja pasywna. Na miasto i tak bym ich raczej nie rozważał.

Teraz Beyer wypuścił DT770 Pro X, czyli wersja DT 770 Pro z odpinanym kablem - trudno powiedzieć jak brzmią, bo to nowość, do tego z nowym przetwornikiem. Zapewne zagrają inaczej niż DT 700 Pro X, już choćby przez różnicę w grubości padów, ale co poza tym, to trudno powiedzieć.

 

Sprawdź sobie ATH-M50XBT2 - o dziwo, bardzo rasowe granie, szczególnie na tle byle jakiej, typowo konsumenckiej konkurencji. Dla mnie, osobiście, są wygodne i po lekkim EQ pasują mi dźwiękowo. Mam wrażenie, że Audio Technika "ucywilizowała" M50X w drugiej wersji. Inna spora przewaga nad innymi słuchawkami BT jest taka, że M50X zagrają zacnie zarówno po kablu, jak i bezprzewodowo, no i bez problemu kupisz zapasowe pady czy osłonę pałąka.

 

Inna, ciekawa opcja to Sennheiser Accentum, z bardzo kompaktową budową, lekkie, wygodne i fajnie grają, z całkiem spoko dołem skierowanym w stronę sub basu.

 

Z droższych, może Bowersy PX7 S2 po EQ... bo po wykresach to widzę, że stockowo mają podbity średni i wysoki bas, więc tak se to wygląda jak na moje oko.

 

Może Sennki Momentum 4?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności