Skocz do zawartości

Wzmacniacz i kabel balance do edition xs, 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dowalą (oby nie !) 23% + opłaty celne to wolałbym pogadać z MP3Store i mieć 2 lata gwarancji a jak używka to od @Silu00 ;)
Wybaczcie, że zwracam uwagę na mniej przyjemną kwestię ale takie mamy czasy i trzeba się z tym liczyć. Jeżeli nie ma pewności to zawsze można pyknąć zapytanie do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze jeden aspekt związany z subiektywnym odbiorem dźwięku . Miałem Hifiman Edition XS z kablem zbalansowanym. Dawał możliwość, że było głośniej co pozytywne, ale balans sprawił dodatkowo, że słuchawki były jeszcze bardziej rozdzielcze, mega klarowne, dla mnie osobiście jednak tym samym zbyt sterylne.  Przekonałem się o tym efekcie, gdy je pakowałem do sprzedaży 😅 i powróciłem do 3.5 mm kabla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenna uwaga zobaczę jak wszystko dostanę. Na tą chwilę kabla nie ma bo się skończyły w mp3store. Niby są na allegro, ale nie wiem czy 1,5 metra nie będzie za krótki. Poszukam jeszcze kabla, jak macie jakieś linki do sprawdzonych kabli w dobrej cenie, to będę wdzięczny za podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, buba008 napisał(a):

Cenna uwaga zobaczę jak wszystko dostanę. Na tą chwilę kabla nie ma bo się skończyły w mp3store. Niby są na allegro, ale nie wiem czy 1,5 metra nie będzie za krótki. Poszukam jeszcze kabla, jak macie jakieś linki do sprawdzonych kabli w dobrej cenie, to będę wdzięczny za podpowiedź. 

Wysyłaliśmy ci już OpenHearta, 3m wychodzi za około 200 zł. 2-metrowe też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

miałem chwilę edition xs, ale trafiły mi się z uszkodzoną lewą słuchawką. Odesłałem, poczytałem trochę i wyszło że to częsta wada fabryczna. Sprzedaje wszystko bo mimo że grało zacnie to nie podobało mi się tyle sprzętów na biurku i albo kupię jednak fiio k7 bt, albo jeszcze poszukam. Co do słuchawek to chyba jednak trochę dołożę i myślę już o fostex th610 lub czymś podobnym, ale zanim wszystko sprzedam to pewnie trochę minie. W earmen nie podobało mi się że nie ma przełącznika od wzmocnienia, ale ogólnie spoko sprzęt. Edition XS też bardzo spoko grały gdyby nie stukanie w słuchawce.

Edytowane przez buba008
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, buba008 napisał(a):

miałem chwilę edition xs, ale trafiły mi się z uszkodzoną lewą słuchawką. Odesłałem, poczytałem trochę i wyszło że to częsta wada fabryczna. Sprzedaje wszystko bo mimo że grało zacnie to nie podobało mi się tyle sprzętów na biurku i albo kupię jednak fiio k7 bt, albo jeszcze poszukam. Co do słuchawek to chyba jednak trochę dołożę i myślę już o fostex th610 lub czymś podobnym, ale zanim wszystko sprzedam to pewnie trochę minie. W earmen nie podobało mi się że nie ma przełącznika od wzmocnienia, ale ogólnie spoko sprzęt. Edition XS też bardzo spoko grały gdyby nie stukanie w słuchawce.

Do TH610 wystarczy dongiel, więc faktycznie odciążyłbyś biurko. No nic, powodzenia. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności