Skocz do zawartości
  • 0

Analityczne słuchawki ze szczegółową holografią


PapierowySamolot

Pytanie

Poszukuję słuchawek zbliżonych graniem do Flc8s analityczne, holograficzne z krótkim basem i ze złączem mmcx żeby mozna było podłączyć je do utws5, może ktoś z forum kojarzy i pomoże, bo ja juz dawno nie jestem na bieżąco ze sluchawkami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

FH7 jak dobrze pamiętam (a wykres to raczej stwierdza) mają mniej basu od FH7, są dużo bardziej szczegółowe i analityczne z szerszą sceną na boki. FH5 były dużo bardziej rozrywkowe. 

Natomiast ja bym szukał używanych Andromed 😍

graph.png

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, PapierowySamolot napisał(a):

Mam fiio fh5 i 3 i boje sie ze te siódemki bedą zbyt basowe i tło nie bedzie takie czarne jak oczekuję

Miałem wszystkie trzy modele. Siódemki mają zdecydowanie najbardziej zwarty bas, ale wciąż uderza mocno, po prostu szybciej wygasa. Można dostać używki w super cenie teraz na naszej giełdzie. 

Andromeda też świetne, ale koniec końców po kilku miesiącach mnie znudziły. Moim skromnym zdaniem FH7 bardziej interesujące, no ale ja w ogóle jestem przeciwnikiem basu z armatur.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Analityczność i holografia to dla mnie główne kryteria przy wyborze słuchawek. Pod i jednym i drugim względem dla mnie FH7 wypadały mocno przeciętnie.

Ja bym radził wizytę w sklepie i zapoznanie się z różnymi nowymi modelami bo przez ostatnie lata pojawiło się bardzo wiele ciekawych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początek sprawdzę FH7, niestety z powodu chronicznego braku czasu nie wybiorę sie do żadnego salonu audio ewentualnie w nastepnym kwartalne, na dodatek mieszkam pod Szczecinem wiec wszędzie daleko. A do jakich salonów audio polecilibyscie sie wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, PapierowySamolot napisał(a):

Na początek sprawdzę FH7, niestety z powodu chronicznego braku czasu nie wybiorę sie do żadnego salonu audio ewentualnie w nastepnym kwartalne, na dodatek mieszkam pod Szczecinem wiec wszędzie daleko. A do jakich salonów audio polecilibyscie sie wybrac?

Jakby co, to na Amazonie możesz zwracać doki, gdyby ci nie podeszły

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W mp3store (i pewnie innych sklepach też) można wypożyczyć wersję demo po zapłaceniu kaucji, więc wybierz sobie z 2-3-4 modele i najwyżej zagadaj sklep o wysyłkę do porównania. To najlepsza opcja. Ja kilka razy wpadałem do sklepu mp3store w Gdańsku (RIP 🕯️), posłuchałem 20-30 min słuchawki i zachwycony kupiłem. W domu, na spokojnie, po kilku h słuchania te zachwyty opadały ;) 

 

Zdecydowanie lepiej wypożyczyć, posłuchać na spokojnie w domowym zaciszu.

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołączam się z rekomendacją dla Andromeda. Mają detal, holografię a zarazem odbieram je, że są przyjemnie muzykalne. Mam wersję 2020 i są w gronie słuchawek „nie do pozbycia się’’ :)  

Orientujecie się czy kaucja przy takim wypożyczeniu to pełna wartość słuchawek czy jakoś mniej + dokument tożsamości ? 
 

Ta opcja rzeczywiście bardzo dobra bo też zdarzyło mi się, że zachwyt drugiego dnia opadł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 20.02.2024 o 06:51, Dan821 napisał(a):

Orientujecie się czy kaucja przy takim wypożyczeniu to pełna wartość słuchawek czy jakoś mniej + dokument tożsamości ? 

 

To już zależy jak się ze sprzedawcą dogadasz i jakie oni mają warunki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności