Skocz do zawartości

Rotel RA960BX + Goldenwave Serenade


Rekomendowane odpowiedzi

Poprzez zwykły kabel RCA: do Rotela podłączasz ten kabel do wyjścia Tape 1 (lub 2) out, a do Serenade: do wejścia RCA single-ended input. Tylko nie wiem, jaki to ma sens. No i umożliwia to tylko odsłuch z Serenade przez słuchawki, jeżeli chodzi o kolumny to dźwięk wciąż będzie z Rotela.

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Bednaar napisał(a):

Poprzez zwykły kabel RCA: do Rotela podłączasz ten kabel do wyjścia Tape 1 (lub 2) out, a do Serenade: do wejścia RCA single-ended input. Tylko nie wiem, jaki to ma sens.

Chciałby zapewne słuchać płyt CD i LP na słuchawkach przez Serenade, licząc że ten dysponuje lepszym (a może potrzebny jest mocniejszy) wzmacniaczem słuchawkowym niż Rotel.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

 

Chciałby zapewne słuchać płyt CD i LP na słuchawkach przez Serenade, licząc że ten dysponuje lepszym (a może potrzebny jest mocniejszy) wzmacniaczem słuchawkowym niż Rotel.

Dokladnie o to mi chodzilo z tym, ze myslalem, ze bedzie tez mozliwy odsluch z kolumn glosnikowych w sensie, ze ROTEL sluzylby tylko za swego rodzaju ''wejscie'' dla odtwarzacza CD,kolumn i gramofonu a SERENADE robilby za docelowy wzmacniacz i napedzal calosc.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się domyśliłem,  że taki miałeś zamiar, ale czy na pewno ten Serenade lepiej wysteruje słuchawki niż Rotel? Mam Rotela RA-840BX2 i ma wręcz wybitne wyjście słuchawkowe,  na poziomie mojego bardzo dobrego wzmacniacza słuchawkowego SMSL SAP-II. Jedynie buczące trafo w Rotelu (ma 35 lat) skłoniło mnie do zakupu tego SMSL. Stąd moje pytanie o sens takiego rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bednaar napisał(a):

Znaczy się domyśliłem,  że taki miałeś zamiar, ale czy na pewno ten Serenade lepiej wysteruje słuchawki niż Rotel? Mam Rotela RA-840BX2 i ma wręcz wybitne wyjście słuchawkowe,  na poziomie mojego bardzo dobrego wzmacniacza słuchawkowego SMSL SAP-II. Jedynie buczące trafo w Rotelu (ma 35 lat) skłoniło mnie do zakupu tego SMSL. Stąd moje pytanie o sens takiego rozwiązania. 


Rotela mam od dawna, teraz przebywam w UK gdzie kupilem Serenade no i zastanawialem sie czy bedzie moglo to jakos wspolnie grac, zeby zaden ze sprzetow nie kurzyl sie na polce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HOHOHO napisał(a):


Rotela mam od dawna, teraz przebywam w UK gdzie kupilem Serenade no i zastanawialem sie czy bedzie moglo to jakos wspolnie grac, zeby zaden ze sprzetow nie kurzyl sie na polce ;)

Ok, no to pewnie czeka na Ciebie niespodzianka ,  może się okazać że dziurka Rotela co  najmniej wcale nie jest gorsza od Serenade 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności