Skocz do zawartości

Kriso81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Mam inne pytanie odnośnie tych słuchawek.

Czy można gdzieś dokupić te gumowe motylki trzymające słuchawki na miejscu?

Są w komplecie inne, ale już albo mniejsze, albo większe, chciałbym dokupić taki komplet do tych słuchawek, to tylko guma, niewiadomo kiedy pęknie, czy się rpzerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Soundcore mogą łączyć się jednocześnie z dwoma urządzeniami, ale nie mogę tego ogarnąć.

Mam HiBy R6 i połączyłem z nim moje Soundcore Liberty 3 Pro, chciałem dodać telefon Samsung Galaxy Z Flip 4, i klikam dodaj urządzenie i wyszukuje, ale nie odnajduje, mam w ustawieniach apki soudcore włączone dualdevice i rozłączam słuchawki na czas wyszukiwania drugiego urządzenia i nic, lipa, próbowałem w drugą stronę z telefonu zdodać drugie urządzenie to nie odnajduej HiBy, jak ręcznie sparowałem słuchawki również z telefonem to zależy, które urządzenie wykryje jako pierwsze to się połączą te słuchawki i jak telefon to gadają z telefonem, ale kiedy włączę odtwarzanie HiBy to nie gadają i odwrotnie, jak się połączą z HiBy to nie słyszą telefonu.

Jak to ogarnąć?

Pomoże ktoś.

Proszę łopatologicznie, jestem niewidomy i nie wszystko jest tak proste i oczywiste jak dla widzącego ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli telefon masz tylko do rozmów, w ustawieniach wyłącz obsługę multimediów. Mam SoundCore Space A40 i działają z telefonem i Dapem lub tabletem. Wygląda to jak na zdjęciu ponizej

 

Screenshot_20240331_182709_Settings.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w Hiby nic nie musisz zmieniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gra gitarra.

Dziękuję za pomoc, już wcześniej by to zaskoczyło, ale opcja o której wspominałem w sapce była wyłączona, zapomniałem sprawdzić, a niesteety przy włączonym czytniku ekranu (TalkBack), niektóre funkcje kiedy włączymy i się cofniemy i znowu wejdziemy, aby sprawdzić okazuje się, że znowu opcja jest wyłączona i tak właśnie było tym razem, dopiero jak syn wrócił, wyłączyłem TalkBack i syn włączył tą opcję i teraz od razu zaskoczyło i śmiga, o to chodziło, w pracy słucham muzy i jak dzwonił telefon to nie słyszałem, a nawet jeśli to musiałem zatrzymywać muzę, wyjmować słuchawkę i odbierać telefon, masakra, a teraz muzę zatrzymuje samo i odbieram słuchawkami :)

 

Jeszcze raz dziękuję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Miłego słuchania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności