Skocz do zawartości

Tanie MP3 bez dotyku.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, side napisał(a):

Jak wyżej. Nie tylko gra po BT bardzo okej (Ldac), ale po wgraniu softu nr walkman, z dziurki gra obłędnie dobrze w swojej cenie, czyli kilku stów.

 A 45 spoko tylko że według tytułu ma być tanie MP3 bez dotyku 😉ogólnie Sony z tego co pamiętam miał bt od serii A a te bez dotyku są już praktycznie nie dostępne 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie mp3 - Sony NWZ-S638 i NWZ-S739. Wolę je od telefonu bo ten jest uciążliwy. Owszem, w pracy  czasem podepnę pod słuchawki i chwilę posłucham, ale przy koszeniu, w domu, zamiast dźwigać klamota, wolałbym coś mniejszego jak nzw-s7 z fizycznymi przyciskami tylko żeby miał BT.

Po zakupie Moondrop Space Travel zaczynam doceniać brak kabli :)

Myślałem że któraś seria 7 miała BT i poszukam czegoś używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wwd napisał(a):

A45 ma fizyczne przyciski ale używane z Japonii ok 500zł - nowy 1000zł.

Pewnie jeszcze cło i opłaty.

Na polskim Olx co jakiś czas trafiają się fajne okazje, miesiąc temu był za 4 stówki A55 o ile dobrze pamiętam. Można też polować na używki Hiby R3 albo siostrzany Hidizs, fajne urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak tanio nie będzie... a droższego trochę szkoda do np koszenia trawy. Z drugiej strony zaczynają mnie denerwować kable podczas pracy.

Kupiłem Moondrop Space Travel na próbę i jestem zachwycony bo nie są wielkie i nie męczą, w trybie ANC nie degradują dźwięku i ogólnie brzmią dobrze.

Co by z tych które poleciliście było najlepszym wyborem?

- Sony A45

- Hidizs AP80 lub AP60

- Walker HIFI H2

- Hiby R3 ma tidal ale znowuż droższy, Sony A55 chyba nie do dostania do 5 stów.

Ogólnie te teńsze odstają od sony?

O tidal nie marzę bo i tak w offline pewnie nie pójdzie, ale chciałbym fizyczne przyciski i dużą regulację głośności jak w tych soniakach co mam.

Smartfon mnie wkurza bo albo za cicho albo za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Najner napisał(a):

Jeżeli to jest główny powód, to chyba lepiej powalczyć z "problemem" absolutnej głośności. Jaki to telefon i system?

Wcześniej Redmi Note 7, obecnie Realme GT M.

Ale to nie tylko o mały zakres regulacji vol. chodzi, również o to że mp3 jest mniejsze i poręczne a telefon to cegła.

Po zakupie Space Travel zapragnąłem mieć audio bez kabli - ale czy to ma sens?

Choć moondrop nie psuje jakoś drastycznie dźwięku to jednak 7Hz Zero czy Truthear Hola grają od nich wyraźnie lepiej.

Owszem - w pracy nie robi to aż takiej różnicy bo hałas jest spory i nawet to ANC w ST fajnie działa, ale tak na spokojnie w domu,

to chyba tylko kabel bo na lepszy dźwięk w TWS trzeba pewnie wyłożyć i dużo więcej kasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wwd napisał(a):

ale czy to ma sens?

Zależy od Twojego przypadku. Ja pracuję przy biurku w domu, więc podpinam się kablem pod swój najlepszy sprzęt, ale jeżeli pracowałbym w głośnym otoczeniu musząc chodzić itp., to na pewno bym zainwestował w dobrze izolujące bezprzewodowe słuchawki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wwd napisał(a):

Które jednak są bardzo drogie...

 

Masz 3 pary doków z jednej półki, po co ? Chcesz progresu? Kup raz a dobrze, telefon i tak nosisz codziennie w kieszeni więc dziwne tłumaczenie że cegła itp.... kupno DAPa do tych słuchawek nie ma sensu więc pieniądze w błoto, moja rada kasę na DAPa i za te słuchawki i masz tws z górnej półki z dobrym anc apka do obsługi, streaming tidala masz w telefonie idź po najprostszej linii a jakie tws to Ci tu koledzy dobrze doradzają i doradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sheffunio napisał(a):

Masz 3 pary doków z jednej półki, po co ? Chcesz progresu? Kup raz a dobrze, telefon i tak nosisz codziennie w kieszeni więc dziwne tłumaczenie że cegła itp.... kupno DAPa do tych słuchawek nie ma sensu więc pieniądze w błoto, moja rada kasę na DAPa i za te słuchawki i masz tws z górnej półki z dobrym anc apka do obsługi, streaming tidala masz w telefonie idź po najprostszej linii a jakie tws to Ci tu koledzy dobrze doradzają i doradzą

Przyznam że trochę kombinuję. Tzn. pierwotnie chciałem coś taniego z BT ale tanio nie ma, a słuchawki też nie są specjalne więc może faktycznie nie ma sensu zmieniać.

Trochę mnie ciągnie do nowszego DAPa bo mimo wszystko stare mp3 mają kilkanaście lat. Może się coś zmieniło i zagrają lepiej? I we flac - nie mp3.

 

Co do słuchawek, zainwestowałem w tor i słuchawki wokółuszne i mimo że mam parę iem, to nie kupuję drogich bo nie mam na to kasy.

Pewnie - można kupić raz a dobrze ale mam problem z małymi uszami i ciężko cokolwiek dopasować żeby nie gniotło.

Wymienione wyżej technicsy z tego co widzę ktoś również narzekał na komfort.

Jedynie Creative Aurvana Trio LS kompletnie mi nie przeszkadzają oraz te nowe tws Space Travel - one są tak na granicy - czuję ale wytrzymam.

Kupię coś za 500-800zł i co z nimi zrobię jak nie siądą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, MusicCrazy napisał(a):

SanDisk Clip Jam to niedrogi i kompaktowy odtwarzacz MP3. Oferuje dobrej jakości dźwięk. Ma wbudowaną pamięć, a także slot na kartę microSD, dzięki czemu możesz łatwo zwiększyć pojemność pamięci. Ma również wbudowane radio FM.

Tylko że nie ma BT.

Pomysł był taki żeby kupić tanie mp3 z BT do TWS.

Ale inwestować w drogie tws nie mam zamiaru bo ich nie wykorzystam.

Do Moondrop Space Travel mam telefon, a do iem w domu mam 2 playerki.

 

Wolałbym zamiast tego kupić lepsze słuchawki, ale czy droższe będą  lepsze? Tego jeszcze nie wiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności