Skocz do zawartości

momentum 3 vs momentum 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szybkie pytanie mam warto kupić za 650zl używane słuchawki momentum 3xl czy lepiej dołożyć do momentum 4 ok 500zl i czy jest roznica w jakości dźwięku na tyle duża że warto dokładać pomijam anc i długość działania na baterii 

Proszę przemieść temat do odpowiedniego działu bo się pomyliłem 

Edytowane przez zxxxzxxxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zdzichon napisał(a):

Zgodnie to chyba nie, ja na przykład uważam że czwórki grają lepiej.

To może argument o lepszej jakości wykonania i materiałów trójki będzie wspólny bo faktycznie co do dźwięku nigdy nie będzie zgody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się kłócił nie będę, "trójeczki" wyglądały fantastycznie. Natomiast mi plastik nigdy nie przeszkadzał jeśli był dość wysokiej jakości. W M3 nic nie trzeszczy i nie wygląda jakby się miało łamać także jak dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam 3 telefony prywatny smartfon na co dzień to Vivo X Fold drugi to Lg V60 leży w szufladzie i jeszcze roboczy Samsung X Cover Pro  mam trochę muzyki ok 250gb na karcie sd w lg v60 siedzi a glownie slucham z YouTube różne audycje a muzykę slucham ze Spotify również YouTube 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zxxxzxxxz napisał(a):

Jak wypadają te słuchawki Momentum w porównaniu do Sony wh 1000xm4/5 ? lub innych w podobnem przedziale cenowym ?

 

To zupełnie inna liga, oczywiście na korzyść Momentum.

 

Mam Momentum 3 i uważam je za bardzo udany model - w podróż, do samolotu, na wakacje, na basen, plażę, itp. Nie słuchałem wprawdzie Momentum 4, ale - podobnie jak koledzy wyżej - czytałem, że "3" są obiektywnie lepsze.

 

Bawiłem się kiedyś w podłączanie ich po kablu do telefonu via DragonFly, ale w końcu zwyciężyła wygoda bluetooth. W końcu to nie jest sprzęt do krytycznych odsłuchów, tylko model mający za zadanie dać maksymalną jakość w połączeniu bezprzewodowym.

Edytowane przez mariuszryszard
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentum 4 nie miałem, ale z M3 spędziłem trochę czasu. To były najlepsze słuchawki BT jakie miałem (Denon GC 30, B&O H9 3rd, B&W Px7 itp.), bardzo ciepło i dobrze je wspominam, co do komfortu nie narzekałem. Miałem jedynie problem, regulacją pałąka, z czego słuchawki, były luźne i się suwały. Pomocne okazały się silikonowe oringi, po ich montażu problem zniknął 😁

 

Ja mogę porównać do whxm3. Odpowiedz jest prosta nie ma czego porównywać. Słuchawki Sony wygrywają tylko funkcją ANC, dalej jest przepaść, choć jak im w Eq odjąć basu, to zdecydowanie lepsze niż B&W Px7 

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na słuchawki AMIRON WIRELESS COPPER czy mieliście z tymi sluchawkami styczność warte swojej xeny czyli ok 1300zl za używki 

Miałem kiedyś słuchawki bose quietcomfort 35 ii jak one wypadają w porównaniu do Momentum 3 graly one całkiem przyjemnie z tego co pamiętam ale sprzedałem bo nie miałem czasu słuchać wtedy i zalegały minna półce 

jeszcze jedne znalazłem B&O Beoplay H9 3rd Gen jak one grają w pirownaniu do M3 ?

Edytowane przez zxxxzxxxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności