Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale gdyby ktoś miał "snajpera" ustawionego, to i tak by cię przebił. Ale fakt 2 sec to już coś

Aukcja zostaje zakończona wraz z 47 sekundą. ja przebiłem w 46, czyli 1 sekunda. A snajper zależy jaki, bo można je chyba ustawiać różnie.

 

gratz dla wuwu :)

 

 

... ty !#$@#!$% fuksiarzu jeden! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie używałem absolutnie żadnego programu poza przeglądarką i synchronizacją czasu windows)

 

i czym tu się chwalić? jakby ktoś - teoretycznie - zalicytował 80zł, to i tak byś go nie przebił... chyba że dał byś "aż" 81zł, ale na to mógłbyś nie mieć czasu (licytując - zgodnie z obecną modą - co złotówkę) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej... AKG K412P ;) nie wiem dlaczego o nich tak cisza na forum, mi się podobały i podobają... nawet chciałbym je... dlatego chętnie zamienię moje SHE9500 na nie ;)

 

Nie wiem czy coś zmieniali, ale ja K24p też wspominam całkiem przyjemnie. Ich niezaprzeczalną przewagą nad px100 i kpp jest większy rozmiar padów czego skutkiem jest to że lepiej leżą i lepiej izolują. Nie bardzo miałem jak je porównać ze sobą bo między jednymi i drugimi miałem sporą przerwę, ale ogólnie k24p (obecnie k412p) polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHRoN - mam na tyle rozumu, żeby nie przebijać co złotówkę.. zawsze daję więcej niż mogę dać najwięcej :P

W tej aukcji dałem 70zł, poza tym aktywnie brałem udział w licytacji, więc orientowałem się kto ile dawał.

 

kpp

kpp

kpp

kpp

kpp

kpp

kpp

kpp

 

;]

o px'ach nawet nie myśl ;]

milcz, bassheadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności