Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- Doktorze, każdej nocy śni mi się jeden i ten sam koszmar. Jestem na Antarktydzie a wokół pełno pingwinów. I ciągle przybywają i przybywają. Zbliżają się do mnie, napierają na mnie, przepychają mnie do urwiska i za każdym razem spychają mnie do lodowatej wody.

- Normalnie leczymy takie przypadki w jeden dzień. Ale z Panem możemy mieć większe problemy, Panie Gates...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Doktorze, każdej nocy śni mi się jeden i ten sam koszmar. Jestem na Antarktydzie a wokół pełno pingwinów. I ciągle przybywają i przybywają. Zbliżają się do mnie, napierają na mnie, przepychają mnie do urwiska i za każdym razem spychają mnie do lodowatej wody.

- Normalnie leczymy takie przypadki w jeden dzień. Ale z Panem możemy mieć większe problemy, Panie Gates...

Microsoft ostatnio stwierdzil ze Apple jest jego największym zagrozeniem:P A pingwinki sa tak specyficzne, że Windowsa nigdy nie wykurzą:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft ostatnio stwierdzil ze Apple jest jego największym zagrozeniem:P A pingwinki sa tak specyficzne, że Windowsa nigdy nie wykurzą:P

 

Pingwinki mają przed sobą jeszcze długą drogę. Bardzo długą, krętą i wyboistą drogę zanim staną się realną alternatywą dla przeciętnego użytkownika. Z kolei dopóki systemy z jabłuszkiem będzie można instalować legalnie tylko na maszynach Apple, to one również nie będą stanowić większego zagrożenia dla M$. Jeżeli to się kiedyś zmieni (a może nadejść taki moment), to M$ powinien się raczej obawiać Jobsa i spółki, niż wszystkich razem wziętych pingwinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizys... Wy naprawdę nie macie tam u siebie prawdziwych dziewczyn, a nie takich w .jpg, .png czy .avi, że chłopakiem się tak przejmujecie? :D Ja też mam wakacje, ale "sabotaż" forum? Dajcie pokój...

 

 

PS. Specjalny, świąteczny prezent.

Witam Was! Drodzy mp3storowicze... :) Tak, dobrze widzicie! To ja Rudy! Co prawda z zaświatów, ale tu jest fajnie! Można wyjść na dwór! Mam tutaj dziewczynę! Jestem w lepszym świecie...

 

Dobra, a teraz konkrety, tak czytam to forum i czytam i czytam... i śmiech mnie ogarnia. Totalny fanatyzm. I teraz mam takie pytanko, które rozjaśni mi bardzo obraz na ten temat... Czy Wy ludzie macie jakieś inne życie poza mp3store? Jakiś inny świat znacie? Ten taki zielony, zza okna? Nie wiem, poznajcie jakąś dziewczyne, przestańcie się onanizować nad nowymi słuchawkami, ( One wam nie obciągną, dziewczyna tak!)...

 

... I tyle mialem do powiedzenia na ten temat. Trzymcie się prosto! Ach i powracając do sprawy mojego avatara. Znalazlem go na jakiejś stronce, więc nie jest moją własnością, także, możecie go używać do woli. A mnie będzie miło z tego powodu, ze o mnie pamiętacie i nosicie moje avatary w profilu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei dopóki systemy z jabłuszkiem będzie można instalować legalnie tylko na maszynach Apple, to one również nie będą stanowić większego zagrożenia dla M$.

 

Jest wręcz odwrotnie -> Mshit można zainstalować na Mac'ach... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Nie Klnąć

 

Szukałem, pytałem słownika i nie znalazłem... ;) Jak wielu innych ciekawych wyrażeń znalezionych na forach internetowych i w komentarzach :D

 

PS.

Niedługo będzie tak, że każdy z nas będzie miał IP jak PESEL :D Przypisane do osoby i nikt się już nie ukryje ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei dopóki systemy z jabłuszkiem będzie można instalować legalnie tylko na maszynach Apple, to one również nie będą stanowić większego zagrożenia dla M$. Jeżeli to się kiedyś zmieni (a może nadejść taki moment), to M$ powinien się raczej obawiać Jobsa i spółki, niż wszystkich razem wziętych pingwinów.

Tyle, że wraz z podjęciem takiego kroku, Apple musiałoby dokonać rewolucji w swojej polityce cenowej, bo gdyby teraz pozwolili na instalowanie swojego systemu na zwykłych pecolkach, to już naprawdę nikt chyba nie kupowałby Maców - szczególnie do zastosowań profesjonalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności