Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trudno powiedzieć, ale na porządnej baterii kilkanaście godzin, tak mi się wydaje.

 

Interkonnekt to parę złotych - nie przesadzajmy z cancare, czy co tam forza pakował - wystarczy bylejaki kabel jack-jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnei na v9 juz leci ponad 30h ten ampik i chyba sie nie zapowiada zeby miał przestac... jeszcze fakt taki ze niejest to zadna wypasiona bateria.

 

co do dzwieku, gra jasniej od cmoy'a , ogolnie z al! bardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba, na takim poziomie cenowym nie mówmy o black gate'ach :P

 

Zwłaszcza że cmoy to jeszcze nie jest na tyle wysoka półka brzmieniowa, żeby się licytować kondensatorami. Wystarczą jamicony, czy elny.

 

Malas, jak chcesz ampa, to koniecznie lineouta do nano - gwarantuję świetny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maba, tego jestem pewny, że będzie lepiej.

tylko tak, muszę pomyśleć czy mi się w ogóle opłaca taka inwestycja, bo nie wiem czy na jakies lepsze słuchawki wygarne kase jeszcze, a np. fx33 chyba nie pyli mi się amp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na dwór nic specjalnego nie potrzebuję - na razie zadowalam się pchełkami meizu nie krzywiąc się specjalnie.

Później przyjdzie mi paradować w on3, a jak jaben będzie kochany, to w mylaronach, a jak nie to pozostaje opcja wyciągnięcia zepsutych um1 od douglaza i wpakowania przetworników klipsch :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu, zwłaszcza do CAL amp jest mocno zalecany - ja na razie z braku laku zadowalam się cmoy'em, bo mi się nie chce kończyć ani poprawiać reszty(zresztą do pda nie ma sensu robić genialnego amp'a, zobaczymy jak szufla) :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jakbym mógł zajrzeć do środka tego czegoś od Bresa, to bym wam powiedział co to jest warte :>

 

(Obudowa taka jak forzy, czy PA2V2 :P)

 

maba... nie umiem tego opisać, ale powiem że następuje ogólna poprawa SQ - na tyle, że gdy raz podłączyłem po zwykłym kablu, pomyślałem "hahah, jak można się tym katować xD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności