Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ee tam u mnie w szkole to teraz fajnie jest :P Ze względu na "rekordową" frekwencję nauczyciele postanowili spożytkować energię uczniów. Aby nauczyciele nie musieli prowadzić lekcji, na której jest 4 uczniów postanowiono, aby każda 2 klasa (1 klasy oficjalnie mają lekcje) zaopiekowała się swoją salą lekcyjną. I tak od poniedziałku prowadzimy remont. Malujemy krzesełka, ściany, szpachlujemy i naprawiamy wszelkie błędy naszych poprzedników. Końcowy efekt jest świetny, co tu dużo gadać. Dziennie pijemy 2,5 l rozpuszczalnika, do dodatku przenikliwy zapach farby olejnej nakręca nas tak mocno, że nie potrzeba nam żadnych tabak czy innych dopalaczy by być na odlocie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE nie jest aż tak źle. jeśli rodzicom się nie chce, a farbę, rozpuszczalnik i pędzle dają, tylko trzeba wziąć ze sobą zapasowe ciuchy to czemu nie.

Oficjalnie obecność obowiązkowa ale wiadomo jak to jest pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno, mnie w każdym razie by tam nie zobaczyli..

 

mnie też napewno by tam nie zobaczyli.

 

tak jeszcze o szkole wkurzyłem się na moich kolegów z klasy, którzy strasznie w dupe włazą nauczycielom. dzisiaj się dowiedziałem, ze mam im zapłacić 20 zł "bo zbierają na prezent dla wychowawczyni". problem tkwi w tym, że moim zdaniem moja wychowawczyni jest wyjątkowo głupią osobą i kompletnie niczym sobie nie zasłużyła na jakikolwiek prezent, czy chociazby złamany kwiatek. ale 20 PLN ku*wa ?! i to przy 25 osobowej klasie... tak im powiedziałem. ale przecież zachciało im się kupować biżuterie tym darmozjadom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

douglaz, to się nie zrzucaj i poproś o adnotacje, że prezent nie jest od Ciebie.

Jeżeli należysz do klasy i chcesz być jej częśćią, to albo daj coś od siebie i sam zbieraj kase i coś kupuj, albo się zrzucaj.

 

U mnie w klasie też tak jest, ja zbieram kase, to o wszystko jest halo, a żeby to zrobić to nie ma komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

douglaz, to się nie zrzucaj i poproś o adnotacje, że prezent nie jest od Ciebie.

Jeżeli należysz do klasy i chcesz być jej częśćią, to albo daj coś od siebie i sam zbieraj kase i coś kupuj, albo się zrzucaj.

 

U mnie w klasie też tak jest, ja zbieram kase, to o wszystko jest halo, a żeby to zrobić to nie ma komu.

 

naprawdę, gdyby to odemnie zalezało nie dał bym ani grosza, ale mama się uparła, no to niech płaci. wkurzają mnie takie akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On w tej chwili nie jest martwy - da się go włączyć, wyświetlacz działa, gra, natomiast nie działają w ogóle klawisze na obudowie.

 

Miałeś szczęście że spotkanie z wodą zaliczył wyłączony, ale na przyszłość tak załatwionego sprzętu nie włączaj dopóki go nie wykąpiesz w jakimś specjalnym środku ewentualnie spirycie.

 

Może jakbyś go wykąpał przed próbnym włączeniem to klawisze by działały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i F2 działa jak złoto. Dzięki za radę martinuz! :)

 

 

Miałeś szczęście że spotkanie z wodą zaliczył wyłączony, ale na przyszłość tak załatwionego sprzętu nie włączaj dopóki go nie wykąpiesz w jakimś specjalnym środku ewentualnie spirycie.

 

Może jakbyś go wykąpał przed próbnym włączeniem to klawisze by działały...

Właśnie o tej kąpieli nie wiedziałem. Wytrzepałem z niego wodę, przesuszyłem porządnie suszarką, a potem odłożyłem na 24h zanim włączyłem.

A na przyszłość to przede wszystkim postaram się sprawdzać, co mam w kieszeni przed wejściem do morza :) Jestem niestety dosyć roztrzepany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi ktoś powie co za utwór jest zmiksowany w tle pod 7. przyciskiem, to ozłocę ;]

 

http://www.flaszka.pl/what-is-love-collection

 

http://wiki.ytmnd.com/What_is_Love%3F_Collection

 

moskau

 

[edit] dziwię się że sam tego linku jeszcze nie dałeś o_o

 

http://moskaudance.ytmnd.com/

 

[edit2] albo dlatego pytasz co to... ;p

 

[edit3] moja niezdolność do formuowania zkładnych zdań sugeruje mi że niepotrzebnie wstawałem - zjem i wracam spać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności