Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na 2 miejscu jest Albania (prawie 32k). Polska jest na 3.

A, może przeoczyłem - a sprawdzałem z ciekawości wszystkie wyspy jakie się da(swoją drogą niektóre nazwy komiczne), zawsze było kilkanaście/kilkadziesiąt osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie nad takim zastanawiałem, ale jakos nie usmiecha mi sie siedzieć 3 tygodnie w sredku lata na asfaltowym placu manewrowym... <_<

 

ale zdawalnosc podobno b.duża wszytsko robisz w 3 tyg. i jeszcze masz mozliwość poprawki...

 

@wtd podaj jakies namiary..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzki umysł jest naprawdę potezny - potrafi tworzyć rzeczy i zdarzenia, których nie było i nigdy nie miały miejsca, ale, zawsze podswiadomie, sami nie jesteśmy 'wygenerować' takich cudów, muszą tutaj zadziałać bodźce.

 

podam przykład. kiedyś, jak miałem ok 10 lat byłem mocno przeziębiony i miałem strasznie wysoką gorączke, to pamietam, że zacząłem miewac jakieś dziwaczne, przerażające wizje, poprostu jak by jakieś filmy. za sprawą tego, ze były to czasy pomiedzy atakiem na WTC, a wojną w iraku miałem 'wizje', że np. Polska została zaatakowana przez terrorystów, zostały zaatakowane głowne miasta. mój tata był wtedy akurat w pracy, w Gdańsku, i byłem niemal przekonany, że zginął (wtedy ogarneła mnie oczywiście panika), moja mama musiała mnie mocno przekonywac, że tacie nic nie jest, a to wszystko nie miało miejsca. jednak wtedy tych zdarzeń byłem tak pewny jak pewne jest, że ziemia obraca sie dookoła słońca.

 

naprawde to wszystko dziwne jest, i bardzo skomplikowane.

 

btw - gdzie jest ta strona o tych świadomych snach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie chciałby ktoś małych/dużych tipsów od aurvan? tongue.gif

>bo mi nie potrzebne, a są fajne, twarde i w ogóle.

 

Teraz modne są comply foams :P

 

>btw - gdzie jest ta strona o tych świadomych snach ?

 

o właśnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce na razie nic mówić, za wcześnie :P

 

ale mi mimo wszystko brakuje basu i góry, mimo, że słuchawki i odtwarzacz tworzą bardzo fajną parę, powiedziałbym, że barwną ;). te słuchawki ogólnie bardzo fajne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś dokładniej? ;)

Nie chce robić reklamy, ale po wpisaniu hasła obóz prawo jazdy na googlach jest niemal samej górze. Jedziemy do jakiegoś zadupia (Płócochowo) k. Pułtuska i egzamin w Łomży.

też sie nad takim zastanawiałem, ale jakos nie usmiecha mi sie siedzieć 3 tygodnie w sredku lata na asfaltowym placu manewrowym... <_<

 

ale zdawalnosc podobno b.duża wszytsko robisz w 3 tyg. i jeszcze masz mozliwość poprawki...

 

@wtd podaj jakies namiary.. :P

Ja jadę na 2 tyg. I żadnej możliwości poprawki nie słyszałem. Jakby m isię udało zdać za pierwszym razem to ******sta sprawa by była.:)

o.O. Miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przeczytałem wasz spam :)

 

Co do ludzkiego umysłu, faktycznie to potęga.. Kiedyś również miałem nieco schizową akcję, lecz nie w śnie.

'Klocki lego z życia' (jak to nazwałem) - zamykasz oczy i widzisz tysiące obrazków, które następują po sobie - wszystkie z Twojego życia; np. zegarek/obrazek z dzieciństwa, zdarzenie, osoba.. Na co dzień zupełnie nie pamiętasz tych elementów/zdarzeń/ludzi, ale po zobaczeniu od razu poznajesz.. Dziwne, ale fajne uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności