Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Lekkie zmiany :rolleyes::

 

EDC September.jpg

 

 

Oczywiście nie wszystko na raz :P. Klucze w zależności, czy jestem w domu, czy w mieszkaniu studenckim; Victorinox Huntsman zawsze w kieszeni; SOG Flash II w plecaku razem z GATCO TriSeps ( ostrzałka ) i Bic Mini. AKOray w kieszeni od dzisiaj, Romisen zostaje w domu, jako domowe EDC :P. A reszta po kieszeniach + busola na łapie, dalej ta sama, hehe.

 

EDIT: Bo znowu ktoś pomyśli, że mam kieszenie po kostki :rolleyes::

 

Lewa kieszeń:

- E51

 

Prawa kieszeń:

- Na szlufce Victorinox Huntsman i klucze karabińczykiem ( wersja z TANK'iem007 TK-701 1xAAA na SSC ( z 60lumenów ) i wersja z Maglite Solitaire 1xAAA ( z 2 lumeny? :D ))

- W kieszeni i7, by się nie rysował ( a jak go nie mam przy sobie, to Vicek na dnie kieszeni )

- Na krawędzi kieszeni AKOray K-106 1xAA body do środka, klips na zewnątrz

- Czasem Bic Mini na dnie kieszeni, ale głównie w plecaku ( nie palę )

 

Tylna lewa kieszeń:

- LeeCooper ( a w nim dwa ołówki IKEA w kieszonce obok kredytowej, pod nią ORBIS zestaw do szycia płaski ( dwie igły, agrawka, dwa guziki, 4 kolory nici ) :P )

 

Tylna prawa kieszeń:

- chusteczki

 

Plecak:

- GATCO TriSeps - ostrzała

- SOG Flash II ( o ile nie zamiennie z Victorinoxem, wtedy na klipsie obok AKOray )

- Bic Mini

- Romisen RC-G2 zmodowany na driverku sku.7880 ( taki kieszonkowy miotacz na 1xAA ), który czasem ląduje też na szlufce, kieszeni tylnej prawej ( dalsze wypady na miasto ).

 

Coś jeszcze? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja noszę praktycznie codziennie takie rzeczy:

200910062225IMG_2045.JPG

Prawa kieszeń przód: E51, moduł GPS Navibe

Lewa kieszeń przód: Fuze, SoundMagicki PL 12 i długopis

Prawa tył: Portfel

Lewa tył; chusteczki

Nie mogę inaczej zedytować posta, nie działa mi full editor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za malutki vicek przyczepiony do kluczy?

To jest Victorinox Classic, proszę pana ;). Małe ostrze, pilniczek do paznokci zakończony płaskim wkrętakiem, nożyczki, a w okładzinach penseta i wykałaczka - minimum.

 

 

miałem kiedyś kilkanaście sztuk z Targów...

 

cholerstwo ostre jak brzytwa..do dziś mam blizny na kłykciach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja noszę praktycznie codziennie takie rzeczy:

 

Prawa kieszeń przód: E51, moduł GPS Navibe

Lewa kieszeń przód: Fuze, SoundMagicki PL 12 i długopis

Prawa tył: Portfel

Lewa tył; chusteczki

 

Jak zmieniłeś wyświetlanie godziny w e51? Fajnie to wygląda no i jest czytelniejsze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Every Day Carry

 

Portfel ocenzurowany przez Samsunga Avile, iPod Video 5,5gen 30gb Rockboxed i słuchawki (trudno powiedzieć że noszę je w kieszeni, chociaż zdarza się w kurtce/bluzie, ale zawsze mam przy sobie ;) )

 

Do tego czasem jakiś pendrive, gumy do żucia, latarka. To co na zdjęciu to taki zestaw minimalny, który czasem upgraduję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja noszę praktycznie codziennie takie rzeczy:

 

Prawa kieszeń przód: E51, moduł GPS Navibe

Lewa kieszeń przód: Fuze, SoundMagicki PL 12 i długopis

Prawa tył: Portfel

Lewa tył; chusteczki

 

Jak zmieniłeś wyświetlanie godziny w e51? Fajnie to wygląda no i jest czytelniejsze ;p

O ile dobrze pamiętam, to program "cClock" ( lub ) albo "Large Clock". Masz do wyboru zegar cyfrowy, analogowy, oba na raz, i generalnie multum opcji ich rozmiarów itp itd, ale każdy program 'wygaszaczowy' żre więcej baterii niż domyslny wygaszacz-godzina, więc podziękowałem za nie.

 

EDYTA: Kontrowersyjny zapis o używalności komórki jako zegarka wymazany krzywy.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności