Skocz do zawartości

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

uda Ci się znaleźć żonę grającą masz znowu raj na ziemi. Przychodzisz z pracy o 16ej, zapraszasz żonę przed konsolę i zasuwacie razem w takie np.. GTA, ty prowadzisz a zonie dajesz postrzelać po mieście

Jaka Utopia:)

A w tym czasie służba zrobi wam zakupy, obiad, upierze gatki, posprząta chatę, kolację, wyprowadzi psa, przewinie dziecko już nie mówiąc o tym, że żonę od czasu do czasu też trzeba obsłużyć :P bo się zbuntuje i nawet nowe GTA nie pomoże.

 

Z laskami i grami trzeba zresztą uważać. W ramach kampanii "zobacz kochanie, gry są fajne" zaznajomiłem swoją z hirołsami i miałem kompa po 5 godzin dziennie zajętego.

Zysk z tego taki, że doświadczyła zjawiska kompresji czasu podczas grania i wie już jak można przesiedzieć 5h przed monitorem i zorientować się, że jest 3 w nocy, a za 4h wstajemy do pracy/szkoły

 

A wogóle zauważyliście, że 3/4 osób grających w hirołsy mówi na tartak kopalnia drewna? Rozwaliło mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że potem trafiasz na żonę, która też zasuwała całe dzieciństwo na konsoli. Wracasz z pracy, jesz ciepły obiadek, idziesz z żonką na zakupy, co by chleba nie zabrakło i po odwaleniu wszystkich obowiązków zasiadasz sobie w pokoju razem z nią w taki zimowy wieczór (około 17ej godziny), odpalacie konsolkę i gracie.

 

Myślałem, że to mówi samo za siebie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł śmiercią naturalną, podobnie jak moje inwencje w kupno ps3. Na pewno kiedyś to zrobię, ale jeszcze nie na jesień. Może zima, może przyszły rok, a może za dwa lata. W końcu Sony deklaruje, że dadzą spokój przez najbliższe 10 lat, czytaj można spokojnie i bez obaw korzystać z ps3 przez najbliższe X lat, a co będzie potem się zobaczy.

 

PS: za to wracam do zakupu mp3 :D. Idę odgrzebać mój stary temat hehe. Miło się z wami rozmawia(ło) o konsolkach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bolec, dlaczego uwazasz ze korzystanie z konsol przez ludzi w srednim wieku za takie dziwne? Ja wlasnie jestem w srednim wieku a zapewniam Cie , ze pogrywam zdecydowanie wiecej niz wiele innych osob duzo mlodszych niz ja. Granie na pc raczej mnie nie wciaga ale konsole tak, obecnie posiadam xbox 360 i ps 3 korzystam z nich bardzo czesto i znam wiele osob w realu i online ktore to sa w moim wieku lub starsze i takze graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczem powinno się być przez całe życie . Zresztą coraz częściej widuje się graczy w wieku średnim/podeszłym. I to mnie cieszy, kto powiedział że starsi nie mają prawa sobie pograć? Zresztą coraz częściej widuje się także dziewczyny grające w gry - i tak powinno być!

 

Czy ja naprawdę tak uważam? Ależ nie! To doskonale, że coraz więcej osób w średnim wieku, ba - nawet podeszłym, oraz dziewczyn gra w gry komputerowe. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, dopóki nie zaczyna to.. jakby to dobrze ująć.. mieć negatywnego wpływu na życie codzienne, tzn. nie zaczynasz zaniedbywać obowiązków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje... niestety w moim przypadku tego typu kolizje sie czesto zdarzaly i chyba jeszzce sie zdarza. jesli chodzi o dziewczyny i kobiety to takze sobie dobrze poczynaja, znam kilka i przyznaje ze jak graja w tym samym teamie co ja to jest ok , ale jak sa w przeciwnym to raczej unikam z nimi kontaktu, poprostu naleza do scislej swiatowej czolowki w niektorych grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szybki pościk na odświeżenie tematu, może się jeszcze jakaś dyskusja nawiąże hehe.

 

Nie mam PS3, tak jak chciałem, mam za to odtwarzacz mp3 (sygnaturka), no i od zeszłej soboty mam również PSP Slim & Lite. Trochę się na niego wykosztowałem, konsola 669zł, przeróbka 30zł, folia na ekranik 5zł, karta pamięci 4gb sandiska 159zł. Uff, czy jestem zadowolony? Oczywiście! Wcześniej sporo czytałem o tym, że na PSP nie da się wygodnie pograć w GTA, czy cokolwiek innego. Mi osobiście to nie przeszkadza, w GTA sobie śmigam bezproblemowo, gry cieszą oko, mimo że grafika często jest słabsza niż na ps2, czasami taka sama. Trochę żałuję sprzedaży PS2, ale nie miałem czasu w nią grać, a teraz trochę po szkole, trochę przed spaniem, zawsze do przodu. Mam tylko nadzieję, że zdam tą maturę w maju :P. Hm, co by tu jeszcze.. aha! Spotkałem się z opinią, że PSP gra podobnie jak iPod (a nawet lepiej?). To nieprawda, robiłem odsłuch na moich słuchawkach i PSP wydaje się grać trochę bardziej basowo, ale mam wrażenie, że to jest wywołane tym, że wszystko leci jakby w srodku głowy, brak temu efektu sceny, której w Classicu jest dużo. Zresztą jak już w końcu znajdę czas i napisze reckę classica, to zrobię od razu odniesienie do PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP to świetna sprawa. Do słuchania muzyki całkiem niezła, do neta przez wi-fi w całym domu średnio (no ale ja nie mam laptopa więc to i tak dla mnie atrakcja :) ) ale do grania przede wszystkim. Parę fajnych tytułów jest, ale brakuje ambitniejszych pozycji niestety ;/ Wolę mieć PSP niż Xboxa 360 (nie mówię o wartości, ile o radości posiadania ;) )

 

IMHO nowa wersja slim ma arcykretyńsko usytuowane gniazdo słuchawkowe... I się gorzej ją trzyma. Większy jest też problem ze zmianą softu. No ale wyjście TV obsługujące nie tylko composite, ale też komponenta, to niewątpliwie kusząca zaleta! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Bolec, dobrze zrobiłeś, skoro na X360 i tak nie miałbyś czasu grać. Ja sam zamist Cowona D2 mógłbym mieć PSP, ale stwierdziłem, że na tym też nie miałbym czasu grać :) A jak nagle najdzie mnie ochota na granie, to biblioteka mojego wysłużonego PS2 jest tak ogromna, że bez problemu mógłbym grać rok non stop, nie wspominając o wstecznej kompatybilności z PSX. Wiadomo przecież, że jRPG się mało starzeją (mam zaległości typu Xenogears, Parasite Eve, a Chrono Cross przeszedłem tylko do połowy bo memorka padła), a ostatnio ściągnąłem sobie Castlevania: Symphony of the Night. Podobno wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie z PSP nie jest wygodne :D. Mlody, gdybym mial czas grac na PS2, nie sprzedalbym jej. Ale na PSP tez mozna grac w gry z PSX i jak nie gram w serie GTA dla PSP to miotam w Diablo i n-ty raz w Finala 7. Ide spac,konsola idzie pod ladowarke, trzeba wylaczyc toWi-Fi bo w glowie huczy hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

odkopuje, ponieważ dostałem w spadku (;)) stary, 50hz tv 29" i myślę, czy nie sprawić sobie ps2 (choćby dla gran turismo ^^) i tutaj mam pytanie: ile mniej więcej teraz powinna kosztować przerobiona ps2 (obojętnie czy gruba czy slim) z 2 padami i kartą pamięci? na allegro sporo tego i nie wiem na co patrzeć, podobno najlepiej wsiąść grubą i dorzucić hdd, ale to za droga impreza dla mnie, poza tym wystarczy mi kilka tytułów. które uważa się za mniej awaryjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuje, ponieważ dostałem w spadku (;)) stary, 50hz tv 29" i myślę, czy nie sprawić sobie ps2 (choćby dla gran turismo ^^) i tutaj mam pytanie: ile mniej więcej teraz powinna kosztować przerobiona ps2 (obojętnie czy gruba czy slim) z 2 padami i kartą pamięci? na allegro sporo tego i nie wiem na co patrzeć, podobno najlepiej wsiąść grubą i dorzucić hdd, ale to za droga impreza dla mnie, poza tym wystarczy mi kilka tytułów. które uważa się za mniej awaryjne?

Ja mogę powiedzieć tak: kilkoro znajomych ma ps2 slima i żadnemu się nic nie posypało. Nie ma sensu chyba dokładać HDD jeżeli grasz w kilka tytułów (na karcie 8mb spokojnie zmieścisz save'y z ~10-20 tytułów (zależnie od gry, czasem nawet znacznie więcej)). Na początek polecam pograć w God of Wara 1 i 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem slima i na nic nie narzekałem... żadnych awarii..

Na gwiazdkę dostałem PS3 i przeszedłem na nim już z 10 gier ale w zeszłym tygodniu przez przypadek je przewróciłem i zdechło..;(

Podejrzewam, że to jest coś z dyskiem.. Bo przez chwilę się rozkręca i jakby nie mogło odczytać danych.. To samo miałem przy iPodzie brata.. Dysk padł i zapłacił 700zł!!!

A najgorsze jest w tym wszystkim to, że kupowałem je na allegro wtedy gdy Starter Packi 60 GB się kończyły.. I specjalnie wolałem 60 GB bo chciałem emulatora z PS2.. I sprzedawca nie dołożył mi paragonu.. i za całą naprawę będę musiał sam zapłacić..

Miał już ktoś do czynienia z serwisem SONY?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją PS2 kupiłem dokładnie 6 lat temu w dzień chłopaka (hehe) i działa do dziś. Nie wiem jak jest ze slimami, ale koleś ma i nie narzeka, w pracy u mnie też stoi i działa (PS3 za to dwa razy było już w serwisie). Problem w tym że przez ostatnie pół roku koleś był na wymianie studenckiej we Francji i opiekowałem się jego Xboxem 360 + 32'' HDTV i teraz mi się rzygać chce jak włączam PS2 ;) Nie wiem ile teraz powinna kosztować PS2, ale z chipem, padami i memorką (odpuść sobie HDD, bezsens) cała impreza powinna się zamknąć w 500-600zł.

 

Tylko broń Boże nie próbuj oglądać next-genów w akcji bo odechce Ci się grać na "biednej" PS2. Ja już rozglądam się za jakimś 26'' HDTV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jeśli chcesz brać PS2 to tak:

 

- jeśli używana to w granicach 300-400zł

- jeśli nówka to 400-500zł

 

Ja bym jednak brał slimę, sam ją miałem dobre 2 lata i gdy sprzedawałem laser był w bardzo dobrej kondycji, a niczemu innemu nic nie dolegało. Gruba PS2.. jest po prostu strasznie gruba i wielka. Dysk twardy w PS2 nie jest Ci potrzebny do pełni szczęścia, a więcej z nim kłopotów jak korzyści. Na PS2 jest dość spora biblioteka tytułów, więc będziesz miał w co grać. Chyba, że podzbierasz jeszcze trochę i w granicach 500-600zł będziesz polował na xboxa 360, ale to już większe koszty utrzymania są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności