Skocz do zawartości

Grajek I Słuchy


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

KHRoN:

 

To, że avatary by miały (maksymalnie) 128x128 to jeszcze nic wielkiego, na niektórych forach są jeszcze większe, i w żaden sposób 'nie kluci' się to z treścią. To 'A" mam miedzy innymi, dlatego, że nic nie będzie widać jak dam jakąś fotke ;) Pozatym 'A' odzwierciedla fajny ustrój, niestety nierealny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grajek i słuchy wyróżnić jakimś kolorem (jeżeli to możliwe)

A co ma wpisać nowy użytkownik, który jeszcze nie nabył sprzętu, a zarejestrował się na forum? Niech to działa tak jak cała reszta opcji pod avatarem - bez podania treści rubryka się nie pojawia, i już.

i tak jak widziałem na jakimś innym forum: usunąć również "grupa" -> to mogłoby zostać tylko u administratorów i moderatorów.

To jest racja. Co to znaczy "Grupa: Zarejestrowany" ?

Majkel-> IMO będzie to bardziej czytelne... Przyznasz, że niektórzy mają co najmniej dziwne sygnatury. W dodatku jeżeli będzie taka opcja przy rejestracji to więcej osób będzie z niej korzystać niźli z umieszczania swojej playerowej biografii w sygnaturce.

Kto będzie chciał, ten i tak biografię umieści, plus to co pod telewizorem, plus to co w garażu, plus to co na strychu i pod łóżkiem. Jak ktoś jest burakiem o drobnomieszczańskiej mentalności, to żadne modyfikacje interfejsu forum na to nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez podania treści rubryka się nie pojawia, i już.

 

przecież tak jest... np. Ty nie masz pod avatarem ani "grajka" ani "słuchów" - nie masz nic wpisane = ani opis pola się nie pojawia :)

 

> Co to znaczy "Grupa: Zarejestrowany"

 

odróżnia użytkownika od administracji...? hmm... znaczy na tym forum tego nie ma, ale na wielu jest wyraźny podział na grupy... np. u nas mogło by wyglądać to tak:

- Administrator

- Moderator

- Majsterkowicz (forza, majkel etc.)

- VTec Team

- iriver Team

- cośtam Team (jako przedstawicielstwo)

- Zarejestrowany (normalny użytkownik)

- Zarejestrowany+ (użytkownik z dodatkowymi przywilejami)

- Tester

- Serwisant

etc.

 

wtedy dało by się szybko zorientować "kto jest kto" ;]

 

ale faktycznie - u nas tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wygląda lepiej?

 

8zby3ogw.png

 

A z większymi avatarmi to rzeczywiście przesada, mam dośc tych wszystkich for gdzie avatary zajmują 30% wypowiedzi, a następne 40% to sygnatura, 10% to reklamy, i wypowiedzi jest tylko 20% zajmowanego miejsca :P

 

ale faktycznie - u nas tego nie ma...

Dlatego albo to zlikwidować, albo wprowadzić. IMHO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc finalnie pewnie te dwa dodatkowe pola znikną...

 

Why? IMO powinny zostać -> dla "wtajemniczonych". Kto chce -> ten będzie mógł korzystać. Chyba nie ma nikogo, komu w jakiś sposób to przeszkadza?

 

Nadawanie tytułów uważam za głupotę... Z jednej strony forum to forum, a z drugiej społeczność. Polityka mp3store jest taka, że możliwości samorealizacji ogranicza się tutaj do minimum z tego co zauważyłem. Ja się przyzwyczaiłem, wszyscy się przyzwyczaili i nie ma o czym mówić. Pierwszy raz od dłuugiego czasu zmieniłem avatar, ale i tak pewnie wrócę do poprzedniego, bo to jest coś po czym nas każdy kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba

 

wygląda nieźle, ale... cóż... zawsze jest jakieś "ale"... :/

 

a wersji z "80% coś, 20% treści" wprowadzać nie będziemy ;] wersji z podziałem na grupy... w tym momencie również nie... a kiedyś? się zobaczy...

 

ignacy007

 

> możliwości samorealizacji

 

bądź co bądź, nie jest to forum artystyczne ;] z jednej strony nie da się zrobić avka 256x256 do tego najlepiej w technologii FLASH i sygnaturki 800x200 (też flash)... ale i tak jest właściwie pełna dowolność co do avka/tytułu/sygnaturki... plus galeria, blog, hyde park (w pewnych granicach oczywiście) etc. a to jest "trochę" jak na sklepowe forum (a nie żadne "grono" czy "pokolenie emo-neo-net") :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz, że niektórzy mają co najmniej dziwne sygnatury.

Dziwne? Naaah, po prostu normalne inaczej :D

 

Ja powiem tak: dużo ludzi jest przyzwyczajonych do patrzenia w sygnature niż gdzieś na bok pod avatar (skrajnością tutaj jest head-fi. Sprzęt można ustawić w profilu, na który mało ludzi przecież wchodzi, ludziska zaczeli do mnie czasem PMować/postować w sprawach sprzętu dopiero po umieszczeniu go w sigu).

Dodatkowo 16 znaków to też trochę mało, przez co dla mnie to trochę taki półśrodek.

Przydałyby się właśnie head-fiowskie rubryki w profilu dotyczące sprzętu (wiem, że to już było wałkowane, piszę tylko :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monotonia to zuo!

 

Generalnie uważam, że po usunięciu trzech elementów (grupa, dołączył i nr. użytkownika) można by spokojnie dodać 'słuchy' i 'grajek'..

Tak jest za duży chaos, a tak było by 'coś za coś' (i wydaje mi się, że to byłby lepszy pomysł niż pozostawienie wszystkiego jest jest)

 

A jeśli nie.. to może chociaż porobić te grupy użytkowników (ew. małe grafiki pod nickiem, do jakiej grupy należy użytkownik - coś a`la matrax).

 

Ale to tylko moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności