Skocz do zawartości
  • 0

Czy Dunu Falcon Pro będą progresem w stosunku do Pinnacle P1 (z Massdropa?)


manuelvetro

Pytanie

Cześć! 
Urodziny mi się zbliżają, w związku z tym zastanawiam się nad prezentem… Wszystko mam, jestem w zasadzie spełniony, ale wspomnienie Dunu Zen mnie czasem prześladuje… Bardzo mnie podeszły… Stąd pytanie, czy Dunu Falcon Pro z tym samym przetwornikiem Eclipse, będą grały w ten deseń? I czy zagrają lepiej niż P1, które mam i sobie chwalę? A może lepiej kabel do P1 zbalansowany, pod xdp300r? On będzie źródłem. Ewentualnie xdp100r -> corda meier quickstep.

Help me, albowiem audionerwoza wróciła i czymś trzeba ją nakarmić. Ewentualnie douszne TWS fajne, równe. Najchętniej z polskiej dystrybucji :P Budżet do 1k. Lubię równe granie, ale jak czasem coś basem yebnie, ale kontrolowanym , jak w Ibasso IT07, też lubię…

Liczę bardzo na pomoc kolegów. Nie wiem, kto obu słuchał… @Jaro54, @Inszy, @espe0, @all999, @chico99, @bigmaras? Strzelam, ale tuszę, iże znacznie większe jeszcze grono szanownego towarzystwa miało takową przyjemność..

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak lubisz Pinnacle P1 to Cambridge Audio Melomania 1+ powinna ci pasować. Dużo lepsza dźwiękowo od Panasonic RZ-S500W i o niebo wygodniejsza. Do tego dokup kabel TRN T2 Pro z końcówkami jakie ci pasują (ja wziąłem wszystkie czyli 2,5/3,5/4,4 mm) dla P1 i jeszcze trochę kasy zostanie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. Melomania 1+

2. TRN T2 Pro

Mówisz masz 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Najner napisał:

Nie słuchałem tych Dunu (stare Falcon bardzo lubiłem, ale nowe podobno grają inaczej), ale mój głos w kategorii do 1k leci na Shuoer S12. Bas mocny i dobrze kontrolowany, może Ci się spodobać, kilka osób oprócz mnie na forum chwaliło.

Wszedł i pozamiatał. 
Kupiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, Najner napisał:

Daj znać jak dojdą i posłuchasz - ja jestem tym planarem zachwycony.

Jest szansa, że będę miał w urodziny. Założyłem P1 właśnie - eksperymentalnie - spinfity grzybki i kurde, klasa lepiej niż na stocku... jak te planary jeszcze lepiej zagrają... na co się zanosi... to mogę lato spędzić w czopkach... :P audioerotomania kołem się toczy...

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności