Skocz do zawartości

Pady HM5 Super soft - gdzie kupić?


wisnier

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawiłem sobie ostatnio ATH-M50x i szukam do nich padów HM5 w wersji super soft asymetryczne. Nigdzie nie mogę ich znaleźć. Czy wypadły już ze sprzedaży? Na allegro można zanelźć różne padu podpisane jako te z HM5 ale żadne z nich chyba nie są super softami asymetrycznymi. Móże może ktoś poratować jakimś sprawdzonym linkiem do tych padów, to będę bardzo wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ale macie świadomość, że w przypadku tych padów sygnatura Waszych słuchawek ulegnie poważnej zmianie?
Bardziej, niż po zmianie kabla?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Play napisał:

Bardziej, niż po zmianie kabla?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

Bez porównania. Kabel to korekta, nowe pady - niemalże inne słuchawki. Przerabiałem temat, gdyż sam nie przepadam za oryginalnymi padami w ATH-M50x (niewygodne, sztuczna skóra, praktycznie nie do użycia latem). Najbliżej firmowej sygnatury (tak przynajmniej wynika z wykresów) są pady od Dekoni Audio (model EPZ-ATHM50X-CHL), również ze sztucznej skóry, ale wyglądają na znacznie wygodniejsze. Szukałem Dekoni Audio do ATH-M50x ze skóry naturalnej, ale mam wrażenie, że dosłownie wszędzie są wyprzedane. Najwięcej w tym temacie mógłby zresztą powiedzieć @bigmaras

 

Na marginesie - jestem WIELKIM fanem padów od Dekoni Audio. Mam je w swoich HE400SE - mistrzostwo świata.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały update - oryginalne nauszniki ATH-M50x tak męczyły moje uszy, iż zdecydowałem się na kupno padów od Dekoni Audio (model EPZ-ATHM50X-CHL) i w temacie komfortu... NIE MA PORÓWNANIA. To był strzał w "10". Co do zmian sygnatury dźwiękowej ATH-M50x - jest więcej basu, kapkę więcej średnicy, góra została nieco wygładzona, zyskała separacja i scena (choć ta ostatnia zmiana to kosmetyka). Podsumowując - nie jest jak było, ale pady EPZ-ATHM50X-CHL nie zmieniają popularnych M50-tek w zupełnie inne słuchawki. Przy okazji - gorąco polecam zakupy u @bigmaras To już moje drugie pady Dekoni Audio kupione u tego użytkownika (za pośrednictwem Allegro) i ponownie było ekspresowo 👌💪✌️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności