Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki dokanałowe do muzyki klasycznej


postsocjal

Pytanie

Czesc


Chcialbym wymienic moje dotychczasowe słuchawki- Sonicast Direm E3 na jakiś nowy lepszy model. Budżet jakim dysponuje to około 600 pln myśle, może być więcej jeśli bedxie rzeczywiście warto. W dotychczasowych słuchawkach brakowało mi bardzo głębi i ciepła dźwięku. Urządzenie na jakim słucham to shanling m0. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki, ktora bym słuchał na słuchawkach to byłaby to głównie klasyczna/ instrumentalna. Najlepiej jakby były to słuchawki dokanałowe, żeby izolowały otoczenie. Dodatkowo ważne jest, żeby były wygodne i nie wypadały z ucha. 

Edytowane przez postsocjal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
11 godzin temu, Kuba_622 napisał:

 

To prawda, ale jeżeli autor nie słuchał zbyt wiele poza tymi Sonicastami, to może sam nie do końca wie czego che, jak 99% nowych użytkowników którzy tu pytają o radę. Jeśli naprawdę chce słuchać muzyki akustycznej ze słuchawek które grają w stylu "chińska V-ka" to racja, Etymotic nie są dla niego.

 

11 godzin temu, Kuba_622 napisał:

 

To prawda, ale jeżeli autor nie słuchał zbyt wiele poza tymi Sonicastami, to może sam nie do końca wie czego che, jak 99% nowych użytkowników którzy tu pytają o radę. Jeśli naprawdę chce słuchać muzyki akustycznej ze słuchawek które grają w stylu "chińska V-ka" to racja, Etymotic nie są dla niego.

znaczy sprawa jest taka, ze czytałem o tych p1 i widziałem, ze jest tam bardzo naturalny bas. W przypadku, gdy słuchałem od znajomego na słuchawkach gdzie bas był także naturalny to brakowało mi właśnie tego ciepła i basu. 

no i dodatkowo aspekt, żeby były wygodne jest bardzo ważny, bo zazwyczaj słucham muzyki

przed snem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy FiiO FH3 lub IKKO OH1 nie wchodziłyby w grę? W obydwu dolne rejestry dość dobrze dociążone, problem może być ze średnicą i górą. :P FH3 mogą się okazać za ciemne, a OH1 za jasne. Ogólnie przy tym źródle i budżecie raczej na cuda nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności