Skocz do zawartości

Clix2 + Zen Aurvana


Gość ~Daniel~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~Daniel~

Witam, zamówiłem Clixa2 i Zen Aurvany, słuchawki dotarły wczoraj, iriver będzie pewnie dopiero w poniedziałek.

Żałuję że nie odwiedziłem tego forum wcześniej, boję się że źle zrobiłem kupując Aurvany... <_<

Muzyka jakiej słucham to głównie rock, 80% muzyki na odtwarzaczu to będzie U2 (cała dyskografia :P - 320kbps).

Aurvany podobno mają kiepski bas, czy do takiej muzyki starczy? przy czym zaznaczam że nie jestem zwolennikiem męczącego basu (np.EP - 360)

Czy będę zadowolony z tego duetu? :unsure:

 

Aaa, może od razu zapytam - jak się wgrywa do clixa okładki do albumów? mam wziąć stąd - http://www.u2.com/music/ - i przez jakiś program? bardzo proszę o dokładne wskazówki, odtwarzacz będę miał przełączony jako dysk przenośny, nie dorobiłem się jeszcze oryginalnego windowsa...

tylko się nie śmiejcie ze mnie - sie nie znam na takich bajerach :lol:

 

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu edytujesz tagi albumów w programie iRiverPlus3 ktory dostaniesz razem z clixem. Jak program sam nieznajdzie to recznie dodajesz.

To naprawde nic trudnego.

Radze tez odrazu zmienic firmware - sciagnac i wrzucic odpowiedni plik do glownego katalogu odtwarzacza. (poszukaj na forum bo bylo o tym)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki grysiekk, mam nadzieję że sobię poradzę... :rolleyes:

 

A co do pierwszego pytania - odpowie mi jakiś dobry człowiek? Majkel? ;)

 

pozdrawiam!

Aurvany mają bas w sam raz ilościowo i wyraźnie zarysowany, niezbyt mięsisty. Mnie tam bardziej raził brak należytych sopranów i średnica mocno wzbogacona przydźwiękami. Słuchać ich się będzie dało, zwłaszcza z clixa2, gdyż nie jest to krzykliwy player, a przy tym szczegółowy. Zapewne lepszym zakupem byłyby Mylarone X3 lub XB, ale żeby je kupić trzeba mieć dostęp do PayPala lub karty kredytowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słuchawki za 200 zł mogą źle grać?

Jak ci koles wciśnie poloneza za milion dolarów, to tez się bedziesz upierał że jeździ jak ferrari..?? <_<

wyjatkowo niezrozumiały i przepraszam że tak powiem, ale głupi tok myślenia...

 

Myslę że Aurvany, do rocka powinny się spełnić.. co prawda nie mają mocnego "kopnięcia", w postaci basu wbijajacego mózg w czaszkę, ale przy tym typie muzyki nie jest to potrzebne...

Ja bym się bardziej przejmował jednak tymi sopranami (bo gitara musi być porzadnie słyszalna :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore taleze ;) a co do gitar w srednicy to potwierdzam, w moich oczach wyglada to tak: czlowiek podbija gore dzwiek staje sie bardziej czysty, bo w raz ze wzrostem gory maleje dol chociaz go nieruszalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, żeby się koledzy nie czepili toku myślenia... Na pewno zakładając te słuchawki nie pomyślisz sobie : "O rany, 200 zl to jak za darmo", przynajmniej po przesiadce z epek. Od włącz srs wow, nie ma sensu męczyć się na suwakach. Co prawda to prawda, dźwięk ep-635 w porównaniu do aurvan brzmi jak sygnał z CB radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, żeby się koledzy nie czepili toku myślenia... Na pewno zakładając te słuchawki nie pomyślisz sobie : "O rany, 200 zl to jak za darmo", przynajmniej po przesiadce z epek. Od włącz srs wow, nie ma sensu męczyć się na suwakach. Co prawda to prawda, dźwięk ep-635 w porównaniu do aurvan brzmi jak sygnał z CB radia.

Az tak żle nie chce mi sie w to wierzyć bo chciałem kupic aurvany i tu na forum mocno je zjechali a epki brzmia całkiem przyzwoicie zwłaszcza za te pieniądze potrzebuje tylko paru godzin wygrzania i są naprawde sympatyczne. Swoją opinie opierasz o testy odsłuchowe czy opinie innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od razu testy odsłuchowe ;) Mam i Clixa 2, i ep-635 jak i aurvany... jeszcze mam całkiem sprawny słuch żeby odczuć różnicę. Jeśli chodzi o 'wygrzanie'? To moje ep już miały wystarczająco dużo czasu żeby się wygrzać 100 razy.

A w czym tak dokładni jest róznica bo EP - pewnie przewaga basów choć bez przesady moim zdaniem A czym dokładniej górują aurvany bo zamierzam za jakiś czas kupić coś lepszego od EP a aurvany ostatnio bardzo zeszły z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancja wiadomo. Wilson z Jabenu jest bardzo kontaktowy. Userzy z forum sprawdzili i nie ma problemu. A dostępne są no problem bo za przesyłkę sie nie płaci

wiem wiem mało ich nie kupiłem w komisie jakos nei am zaufanai do płatnosci karta w sieci choc to da sie załatwic jeszcze pomysle ;-) na razie ciesze sei EP - choc tak prawde mówiac ja nei czuje tych ich osłąwionych basów nei powiem ze ich nei ma ale ni esą jakies szczególne no i góra jest dosyc wyrazne zarysowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności