Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte 2000 pln


szybkisledz92

Pytanie

Witam poszukuję nowych słuchawek w cenie około 2000pln.

Obecnie używam B&O H6 2gen + Sound BlasterX G6. Aktualne słuchawki mają dosyć spore uszkodzenia mechaniczne i nie jestem w stanie ich komfortowo używać, dodatkowo ich stan jest pretekstem do zmiany na coś innego.

Muzyki słucham różnej, od klasycznej jak Chopin czy Grieg, rock Creedence Clearwater Revival, the who, motorhead, po metal Slayer, Cannibal Corpse czy nasz wspaniały Vader :).

Horyzont muzyczny poszerzał mi się przez ostatnie lata na muzykę elektroniczną, tylko jak jakaś piosenka się spodoba to leci na playliste Deezer. Poszerzył się również, a raczej o przypomniało mi się po latach o hip hopie, tak o to przydałby się większy bas niż w moich obecnych.

 

Proszę o propozycje słuchawek koniecznie zamkniętych, przewodowych o specyfikacji która pasowałaby do moich upodobań muzycznych. Używane będą przy PC z racji roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale autor tematu szuka nowych słuchawek :P a jeśli mogą być używane, to warto dołożyć około 1000zł i szukać fostexów th900, bo nie ma nic lepszego od nich. Z nowych nic fajnego się nie kupi za 2000zł 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, bakus1233 napisał:

..to warto dołożyć około 1000zł i szukać fostexów th900, bo nie ma nic lepszego od nich. 

A dej Pan spokój, dla mnie TH900 są gorsze od D7000 i od nich faktycznie, nie ma nic lepszego w podobnym budżecie. 😁

9 minut temu, bakus1233 napisał:

Ale autor tematu szuka nowych :P

Też kiedyś szukałem nowych, ale szybko doszedłem do wniosku, że w tym hobby jest to mało opłacalne. 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 8.09.2021 o 13:03, bakus1233 napisał:

Z nowych nic fajnego się nie kupi za 2000zł

Jak to nie kupi ? 👀 Monolith M1060C ale raczej stockowo do siedzenia właśnie przy PC, a nie do chodzenia z nimi.

Z monoprice.eu za ~ 1100 zł z wysyłką i można zwrócić do 14 dni. Jedyna uwaga to wg. mnie wymiana opaski pałąka lub podłożenie coś pod nią, ew. owinięcie dodatkowym materiałem. 

 

@neonlight Nie polecisz DT1770 Pro do muzyki instrumentalnej ? Ja ich nie słyszałem ale to Beyery więc może w punkt ?

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nasz kolega z tego tematu

kupił  właśnie DT150 i był bardzo zadowolony. Kiedyś miałem i naprawdę solidne granie.

 

W zamkniętych słuchawkach już nie siedzę i nie wiem czy są jakieś modele które zwróciłyby moją uwagę.

 

W komisie chyba były Aeon 2 Noire za 3kzł może warto rozważyć choć już cena sporo po za budżet...

 

Kiedyś mi się obił po oczach opis HP1000 od SoundMagic może warto przejść się gdzieś i odsłuchać. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z nowych zamkniętych jeśli D7000 z jakiegoś powodu nie pasują, to do 2k brałbym polecane wyżej TH610 z tym zastrzeżeniem, że izolacja jest SŁABA (jak w każdym modelu o tej konstrukcji). 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności