Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne do PC - 2000zł


I-Mulu-I

Pytanie

Witam, planuje zakup słuchawek do PC. W najbliższym tygodniu pojadę na odsłuch, chcę usłyszeć propozycje.
Wymagania:

- do 2000 zł wraz z dac/amp'em - jeśli takowy będzie potrzebny
- wokółuszne, po kablu, otwarte/półotwarte lub zamknięte, które słabo izolują

- chcę w nich wysiedzieć 10h, muszą być wygodne

- dobre pozycjonowanie w grach typu csgo

- chciałbym, żeby miały delikatny bas, coś jak w DT990 lub trochę mocniejszy, aczkolwiek z mniejszą górą

- raczej chciałbym, żeby słuchawki były jasne i ciepłe, żywe - jeśli mogę tak to nazwać

- słucham głównie muzyki typu house

- posiadam Scarletta Solo 3rd gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Myślę, że bardzo dobrą propozycją dla Ciebie będą Hifiman Deva. W skrócie:

- Mają jasne i jednocześnie ciepłe strojenie.

- Świetna scena pod kątem głębi i szerokości oraz pozycjonowania (grałem w nich trochę na konsoli i nawet uwzględniłem to na aukcji)

- Możliwość podpięcia kablem z 3.5 TRRS, więc możesz do niego podpiąć tez kabelek zbalansowany

- Są ultrawygodne, a wiem co mówię bo mam SHP9500, które są uważane za jedne z wygodniejszych słuchawek. Generalnie wolałem siedzieć w Devach, bo mają lepsze i głębsze pady.

- Mają lepsze zejście w subbas niż uznany model Sundara, ale bas jest liniowy i niemęczący. 

- Grają dosyć energicznie, jak przystało na przetworniki planarne.

- Są sprzedawane z adapterem bluemini, który jest jednocześnie DAC/AMPem, do którego można podpiąć kabelek USB-C oraz działać po BT 5.0, z obsługą wszystkich najpopularniejszych kodeków w tym LDAC i od razy z wyjściem zbalansowanym.

- Oczywiście są otwarte przez co możesz siedzieć w nich nawet cały dzień.

Jak jesteś zainteresowany to pisz na priv. Sprzedaje je od razu z adapterem i mogę dać bardzo atrakcyjną cenę. Stan praktycznie idealny (brak jakichkolwiek fizycznych uszkodzeń, rys itp), z paragonem i gwarancją producenta.

Jak coś poczytaj sobie recenzje: https://www.head-fi.org/showcase/hifiman-deva.24334/reviews

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, Artorias napisał:

Myślę, że bardzo dobrą propozycją dla Ciebie będą Hifiman Deva. W skrócie:

- Mają jasne i jednocześnie ciepłe strojenie.

- Świetna scena pod kątem głębi i szerokości oraz pozycjonowania (grałem w nich trochę na konsoli i nawet uwzględniłem to na aukcji)

- Możliwość podpięcia kablem z 3.5 TRRS, więc możesz do niego podpiąć tez kabelek zbalansowany

- Są ultrawygodne, a wiem co mówię bo mam SHP9500, które są uważane za jedne z wygodniejszych słuchawek. Generalnie wolałem siedzieć w Devach, bo mają lepsze i głębsze pady.

- Mają lepsze zejście w subbas niż uznany model Sundara, ale bas jest liniowy i niemęczący. 

- Grają dosyć energicznie, jak przystało na przetworniki planarne.

- Są sprzedawane z adapterem bluemini, który jest jednocześnie DAC/AMPem, do którego można podpiąć kabelek USB-C oraz działać po BT 5.0, z obsługą wszystkich najpopularniejszych kodeków w tym LDAC i od razy z wyjściem zbalansowanym.

- Oczywiście są otwarte przez co możesz siedzieć w nich nawet cały dzień.

Jak jesteś zainteresowany to pisz na priv. Sprzedaje je od razu z adapterem i mogę dać bardzo atrakcyjną cenę. Stan praktycznie idealny (brak jakichkolwiek fizycznych uszkodzeń, rys itp), z paragonem i gwarancją producenta.

Jak coś poczytaj sobie recenzje: https://www.head-fi.org/showcase/hifiman-deva.24334/reviews

 

Dzięki wielkie, pojadę na odsłuch i też przesłucham bratnie modele. 
 

 

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Pasują też iBasso SR2.

Nigdzie aktualnie niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej. W moim odczuciu jeśli chodzi o pozycjonowanie to albo te dość tanie, ale wszem wobec wychwalane isk, albo właśnie wymienione przez Ciebie beyerdynamic, bo w tej kwestii jest to chyba król. Jeśli chodzi o komfort przy 10h odsluchach to też celowałbym w beyerdynamic. Twój opis jest dla mnie w zasadzie spisem cech charakterystycznych tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności