Skocz do zawartości

Crossroads Mylarone X3


wojt_bb

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam temat o tych słuchawkach, ponieważ w temacie o dokach wywiązała sie dyskusja na ich temat, a porządek na forum się przyda :) ja aktulanie mam je juz zamowione, teraz musze "tylko" poczekać na nie koło 2 tygodni... ;)

 

dla niewtajemniczonych podaje link do tematu o nich na head-fi: http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?t=236356

i do jedynego sklepu gdzie można je kupić: http://www.jaben.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to ja czekam na bundla, MylarOne X3 + Audio Technica ATH-CK5. Te drugie pewnie powędrują do komisu. Napisałem do Wilsona, żeby odpowiednio wycenił towar. Ciekawe, czy szybciej dostają kasę przy płatności kartą kredytową, czy PayPalem? PayPal trochę zawyża kurs dolara, ale 5zł mogę odżałować, wolę nie chwalić się zbyt wielu instytucjom swoją kartą kredytową. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem, żeby kupić razem z tymi CK5, ale one ponoć są tragiczne :), nie spotkałem żadnej pozytywnej opinii o nich.

 

paypal jest bezpieczniejszy, w końcu posługujesz się tylko mailem i nikt nie widzi twojego numeru karty.

Ale kurs dolara fakt, ostatni wyszło mi 2,93 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moimi Mylarami pojawily sie pierwsze problemy - jedna sluchawka jest chyba troche wadliwa - jak troszke mocniej ja ścisne (no nie ze ja zgniatam, tylko palcami normalnie) to przestaje grac i musze ja zresetowac wkladajac i wyjmujac wtyk (co ciekawe w Vibezie nie moge jej zrestowac tylko np. w kompie).

Zauwazylem ze przestaje tez grac gdy gwaltownie zwieksze glosnosc.

 

Juz sie z Jaben'em dogadalem co do wymiany :)

 

edit: jak ktos chcialby poczytac jak wg. mnie sprawuja sie te Mylarki to w watku "Dokałówki, Do 200pln" sa moje wrazenia opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie z Jaben'em dogadalem co do wymiany :)

 

Rozwiń temat, ciekaw jestem jak wygląda sprawa gwarancji u nich :).

 

I jeszcze jedna prośba- mógłbyś zamieścić zdjęcie x3 bez silikonu/gumki/tipsa/inna nazwa :P ?

 

 

EDT: x3 na head-fi

 

Rzucam linka do tej akurat strony, bo obfituje w zdjęcia :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat, ciekaw jestem jak wygląda sprawa gwarancji u nich :).

 

I jeszcze jedna prośba- mógłbyś zamieścić zdjęcie x3 bez silikonu/gumki/tipsa/inna nazwa :P ?

 

Zdjecie bede mogl zamiescic jutro wieczorem.

Co do gwarancji - napisalem maila, ze sluchawka nie dziala, dostalem odpowiedz - nie ma problemu, wymienimy je na nowe. I tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to może troche Ot ale ktoś miał kontakt z beyerkami dtx 50, które można kupic u jabena w bundlu z X3?

 

 

 

EDIT: Ktoś słyszał o Atrio M5? Straszny hype jest na nie ostatnio - stoją po 200$. Zbieraja znacznie lepsze recenzje od 5 pro i e4c wiec może warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba tez skusze :D i wezmie je z tymi Audio Technica ATH-CK5 wychoidz za nie 10$ a na allegro sa tylko jedne i za 130 :D. A wysyłka gratis wiec nie ma sie co zastanawiać. Chcoaiz te crossroady moim zdaniem smiesznie beda w uchu wyglądac. A jak wyglada sprawa z płatnoscią ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial jakies inne jeszcze to piszcie.

 

Ja bym chciał tylko jedno jeszcze :P. Chodzi mi o samą słuchawkę bez nakładki, ale z ujęciem robionym od góry, tak by widzieć słuchawki nie z profilu, ale en face :P. Tak jakbyś robił zdjęcie siateczki w epkach (czy podróbkach epek, nie pamiętam :P).

 

Ps. Wiem, marudny jestem, ale tylko to jedno :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności