Skocz do zawartości

Crossroads Mylarone X3


wojt_bb

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne 2 strony bez sensu... please stop...

 

ps. trafna, oj trafna... ;)

 

edit: dobra Douglaz, masz racje ze ja piszac tego posta tez nic nie wnioslem nowego, ale juz nie moge jak widze po raz enty to samo... vigo przez kilkla stron pisal o tym ze shure sa lepsze na pewno, reszta mowila ze nie bardzo, temat sie skonczyl, potem ktos sie zapytal o x3, i czy sa inne lepsze i znowu vigo zaczal gadke o shure'ach... pozatym to ze ktos ma duzo sluchawek i kupuje sporo sluchawek wcale autorytetu z niego nie robi... powiedzialbym nawet przeciwnie, jak ktos ma malo kasy to sie 10 razy zastanowi zanim cos kupi, poczyta rozne fora (polskie, zagraniczne) zanim podejmie decyzje, a vigo po prostu nie ma co z kasa chyba robic bo kupowanei masy podobnych sluchawek zamiast jednej pozadnej jest malo logiczne ale nie chce do tego wracac, chodzi o to ze tak naprawde nic mnie nie przekonuje do jego argumentów, bo jak? nagle na forum pojawia sie gosc ktory ma cala mase sluchawek, wypowiada sie o wszystkich ale w sumie bardzo ogolnikowo bo tylko czy mu sie podoba czy nie, moze poprostu zwraca uwage na charakterystyke dzwieku (ktora mu podchodzi albo nie) a nie na jego jakosc, a to sa dwie rozne rzeczy...

 

edit2:

milo wiedziec , ze sa osoby ktore dokonuja cos kupujac maja swiadomy wybor nie sugeruja sie opiniami innych

mało z tego rozumiem, ale na mój rozum, to po to sa wlasnie fora dyskusyjne zeby sie podzielić opiniami na temat interesujacych nas rzeczy, a świadome kupowanie to wg ciebie co? chyba nie wybieranie sprzetu wg ich danych technicznych? (mowie tutaj o sluchawkach i mp3playerach). sa tu na forum ludzie naprawde kompetentni, interesujacy sie audio od kilku, a nawet kilkunastu lat, ktorzy testowali mase sprzetu i sa w stanie obiektywnie powiedziec co jest dobre/zle, dlatego jak mam jakis dylemat to sie pytam, jesli jeden jest wg wiekszosci lepszy to w to wierze... a ze ty wezmiesz drugi - ok, ale nie sugeruj juz tego innym...

 

slashdotcom: dokładnie o to mi chodziło... :)

 

i sorry za te edity ale nie chce żeby mi ktos zażuacał nabijanie postów, pozatym juz wystarczajaco zasmiecony jest ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem Vigo na forum nic złego nie robi, to Wy go atakujecie, a ja wręcz go podziwiam, ze nie reaguje... Np. ten obrazek nie karmić trolla, wiecie to jest wkurzające, w szczególności wtedy, kiedy się próbuje ludziom coś powiedzieć, a go takim gnojem się obrzuca, bez żadnych argumentow. No nie wszyscy, ale te teskty, typu Vigo nie odzywaj się, idź z tego forum, albo ten obrazek... On nic złego nie robi, bardzo dobrze, że probuje wniesc w ten temat coś nowego, bardziej pewnego niż te X3, a zarazem w podobnej cenie. Pozatym jeżeli ma tyle tych słuchawek to chyba powinien być dla was autorytetem, a nie obiektem, do wmawiania mu, ze sie przechwala - czego zresztą nie zauwazyłem.

 

EOT

 

PS: pisanie postów, z licznikiem dyskusji 'o niczym' nie jest przypadkiem przyczynianiem sie do tego, ze jest to dskusja o niczym? Zresztą skoro dyskusje ludzie prowadzą, to jest to zaprzeczeniem tego, ze jest o niczym widocznie temat zszedł na taką droge i tyle, a jak ktoś bedzie miał pytanie odnoścnie X3 to je napisze, i ktoś mu zapewne odpowie...

 

wojt bb: akurat, w kwesti dźwieku jakość i charakterystyka to to samo... No chyba, że jakość w dźwieku = nieskończona neutralność, czyli im bardziej neutralne słuchawki tym lepsze. Więc jeżeli nie to, to tak naprawdę nie istnieje coś takiego jak jakość sluchawek, bo każdy je ocenia wg. innych kryterii (kryteriów ?).

 

slashdotcom: w takim razie zdefiniuj co to wg. Ciebie jakość sluchawek .

 

vigo: Może nie chodziło mi o to, że nie sugeruje sie opiniami innych, ale, ze to co do Ciebie i o tobie pisali to poprostu dziecinada, i że piszesz słuszne rzeczy, i za nic co do niektorych nie docierało co chciałeś im powiedzieć, bo coś sobie wmowili, i zamiast normalnie rozmawiać, walili jakieś głupoty, albo ww. obrazek... (choć swoją drogą faktycznie, opinie ludzi to czesto bzdury i nie warto się nimi przejmować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douglaz: Jakość- wypadkowa wytrzymałości produktu, czystości grania, szerokości sceny... ogólnie- rzeczy, które można w miarę subiektywnie ocenić samemu. A charakterystyka- np. fakt dominacji (choćby lekkiej) któregoś z pasm, chociażby...

 

Vigo- fajnie, że siedzisz w sprzęcie, ale z takimi forami jest tak, że tu się zdobywa zaufanie przez miesiące, czasem lata, a nie dni czy posty. No i styl pisania, również parę innych rzeczy. Skoro Cię wszyscy proszą- opuść chociaż ten temat, bo skoro nie miałeś crossów to i tak nie masz tu zbyt wiele do powiedzenia, szczególnie że jesteś do nich wybitnie uprzedzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekkb,

No wlasnie opisice mi wasze opinie dotyczac x3 i classicow

Zgadnij co jest opisane na tych 30 stronach tego wątku? [bo ze 14 to są offtopy:D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak na razie nikt inny classiców nie słyszał :D TYLKO JA HA HA HA HA !!!

 

Powtórzę to co kiedyś pisałem: Mają mniej basu i chyba nie schodzi tak nisko, ale jest dość sprawny [classic], grają ogólnie jaśniej, trochę chłodniej lecz nie tak bardzo jak westony [które po słuchaniu na x3 uważam za dość zimne].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czystości grania, szerokości sceny...
No widzisz, i jeden bedzie wolał dużą scene, a inny bardziej bezpośredni dźwiek, EX'y grają czysto do bolu, a mimo wszystko na forum mają ogólnie kiepską opinię... To wszystko zależ od indywidualnych upodobań, wiec jakości nie da sie oddzielić od charakterystyki dźwieku, bo szerokość sceny to przecież też charakterystyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douglaz: znowu mylisz pojecia, szeroka scena a granie 'z daleka' to nie to samo, pozatym granie szeroka scena to chyba bardzo dobra cecha i tego wlasnie barkuje w tanich sluchawkach, a bezposredni dzwiek nie rowna sie wąskiej scenie, slashdotcom bardzo dobrze to napisal i zgadzam sie z tym, pozatym zostawmy takie dywagacje na hydepark

 

camilos mozesz jeszcze cos napisac o classic'ach? ^^ bo tak sie teraz zastanawiam czy ich nie sprobowac bo mam kupic x3 ale kasa by sie przydala i nie wiem co zrobic. jakby ten meet w kce wypalil to moglbys wsiasc te classic'i? bo wtedy uslyszal bym roznice miedzy nimi i x3 i bym wiedzial czy warto zaoszczedzic czy jednak x3 rulez ;) czy po podbiciu basu w classic'ach jest on bardziej podobny (mocniejszy, glebszy) do tego z x3?

 

tutaj znalazlem fajna recke x3 i classic'ów naraz i pisze ze classic'i sa bardzo dobre ale x3 sa genialne wiec nie wiem jak to interpretowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie niema zapardzo co sie na classici napalac... niewiem jak jest z basem na tym meizu, ponoc jest potezny ale z tych sluchawek i tak bedzie ciezko cos wytargac w dolnych sferach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem sobie eq na klasyczna muze, przy hans zimmer;rze i niezmienilem tego potem i zapuscilem sobie frontside, i tyle powiem ze brzmi to lepiej niz na rocku, bassu jest niewiele ale szczegolowosc zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czego sluchasz ;) jak rocka to polecam( niewiem czy w t60 jest takie ustawienie ) clasik albo klasyczna albo cos takiego, a jak nie to na normal albo na rock(chodz i to do rocka sie nada), mozesz ewentualnie poprobowac cos w stylu +3 +1 -4 +3 +2 albo podobne ;)

 

 

party, ( na samsungu dance ) fajny fajny ale gitary ocipca dostawaly ... u mnie przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widze ze wszyscy podbijacie basik. Kurde nie macie problemow pozniej z uszami? Ja po godzinnym sluchaniu czuje jakies pulsowanie itp. Dla mnie basu w tych sluchawach jest bardzo duzo. slucham na flat, tylko najwyzsze pasma +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, bass meczy jak zapuscilem sobie apokalypse ... (fanatyczny dnb) to po 20min dosc... ale jak teraz piszcze na ustawieniu klasyczna to jest gitara... ale szkoda tego lupania .. serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności