Skocz do zawartości

Crossroads Mylarone X3


wojt_bb

Rekomendowane odpowiedzi

9$ = 35 zl ???

Doszly juz do mnie te tipsy UE. Izolacja znacznie lepsza, lepiej troche leza w uchu. Bas sie troche uwydatnil, ale niewiele. Gabeczki sa fajne ale wydaje mi sie ze nie trwale. Ogolnie nie wiem czy zmiana tipsow jest az tak konieczna... jesli ktos chce lepszej izolacji to na pewno warto, lub jesli wam standardowe nie najlepiej przypasowaly do uszu.

 

a jakich tipsów uzywasz? biflange? ja na x3ki czekam juz 2tyg i przestaje mi sie to podobac :( zamowilem tez ten fit kit ue bo doszla do mnie wkoncu karta i do tego jakas promocja byla, kupon 6€ na zakup przez ebay i paypal wiec w sumie te tipsy wyszly mnie 1,19$ wiec grzech nie kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

po twoim poście poszedlem looknąć do skrzynki z nienawiścią a tam awizo :) no to ja na poczte w tym deszczu, ale powiem ze było warto, nagrodą byl dlugo oczekiwany pakunek z singapuru a w nim x3 :D w sumie obaj jestesmy z bielska wiec pewnie doszly jednakowo, na razie je wygrzewam, ale takze potwierdzam pozytywne pierwsze wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu użytkowania:

- doceniłem asymetryczny kabel cxów.

- doceniłem łamany wtyk cxów (co prawda z tego już wcześniej byłem zadowolony).

xD

 

Co do Crossroadsów... grają tak, jak grały cxy po ułożeniu ich equalizerem pod mój gust. Są imho nieco jaśniejsze...

 

A ogólnie- o ile wytrzymałość pójdzie w parze z jakością dźwięku- będą to dobrze zainwestowane pieniądze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz jeszcze cx300 to poczekaj sobie z tydzien i porownaj to co mowiles przedchwila

 

 

Ke? Przecież już teraz wyżej stawiam brzmienie x3 ^^. Są jaśniejsze, a w cxach podbijałem właśnie górę, więc crossroadsy mi bardziej pasują :).

 

Wojt_bb:

w sumie obaj jestesmy z bielska wiec pewnie doszly jednakowo

Moje przyszły z Warszawy :P. Tzn. Radzique mi je załatwiał, dopiero od niego przyszły do mnie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafia jak mafia ;) x3 jak x3 , ciekawia mnie te xb, ale raczej nigdy niebede mial z nimi stcznosci, chyba ze sie x3 zepsuja odeslle i sie ugadam na xb, ale watpie, moze zrobia jakie x5 albo ki cus <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszły z Warszawy :P. Tzn. Radzique mi je załatwiał, dopiero od niego przyszły do mnie :P.

 

a to zmienia postac rzeczy, ale na moje i tak czekalem prawie dwa tygodnie ;)

 

grają cały czas, teraz je zalozyelm na mom i jestem zachwycony, nie spodziewalem sie takiego fajnego basu, cresyny wymiękają, strach myśleć jak brzmia te "basowe" xb ;) i co dziwne nawet mi pasuja stockowe tipsy (ogolnie podobne do epkowych tylko tam zakladalem m'ki, a tu juz mi bardziej pasuje s'ki) ale w niedziele zamowilem ue fit kit wiec jak dojda bedzie jeszcze lepiej :)

 

majkel mi wyszlo 25,96 3 dni temu, ale z tym calym kuponem zaplacilem po przeliczeniu 3,50zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Back with another one of those block rockin' beats!!!

 

moja opinia duzo nie da, bo najlepsze sluchawki na ktorych sluchalem do tej pory to creysny co byly do T30 :P... ale mylarki sa miodzik, co za szczegolowosc, baus w sam raz, znieksztalcen brak... i moge przestac sluchac na 35 :), tylko na 20 teraz... na normalu oczywiscie :]... jak one maja grac potem jeszcze lepiej to ja juz nie wiem co bedzie sie dzialo :)

 

ps. jesli chodzi o wypalenie ich (czy tam burning) wybaczcie, jesli uzywam zlej terminologii, ale mam pytanie. Powinny byc wlaczone na maxa, czy to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja darlem na 3/4 gwizdka... i niezdarlem ;) podziwiem was za to ze na 15/40 macie dosc, widac ze jestem juz z tej nowej generacji dzieci ktore lubia jak im napier**** w uszach

 

A czytałeś, co o x3 piszą na head-fi? że im głośniej grają, tym lepiej brzmią... :P.

 

Ja aktualnie dojeżdżam tak do 20 na juniorku... mam wyrzuty sumienia, ale niech się chociaż parę dni nacieszę nimi xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja darlem na 3/4 gwizdka... i niezdarlem ;) podziwiem was za to ze na 15/40 macie dosc, widac ze jestem juz z tej nowej generacji dzieci ktore lubia jak im napier**** w uszach

 

tzn. nie mam dość tylko przy takiej głośności słucha mi sie przyjemnie, do 20 jest jeszcze spoko, na miasto w sam raz, ale koło 30 jest juz bardzo głośno, a to przeciez tylko clix ;) moze ma znaczenie ze slucham na malych gumkach i wsadzam głęboko, bo sam lubie sluchac głośno muzy a tutaj mi wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucilem sie ostatnio na wmp11... on nie bardzo z oggami, mozna plugin mu dac, ale wciaz nie bedzie ich chyba widzial w bibliotece... poza tym oggi zra szybko moja AAA w T30 - ale moge odkryc na tych sluchawkach roznice w jakosci, o ktorych wczesniej nie mialem pojecia i sie moze okazac, ze ogg to wlasnie to... ale na razie slucham wlasnie wma vbr 192 i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowalem wmp11 bo potrzebowalem do clixa i z pluginem odtwarza ogg ale na clixa mi ich nie skopiuje (error o niekompatybilnym formacie) :/

 

słuchawki sie co raz bardziej rozgrywają, na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu, co do wykonania to też myślałem że będzie gorzej ale nawet nie wyglądają na takie tandetne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania... nie jest źle, ale nie jest super. Mnie trochę zasmucił fakt, że na tulejce (zmieniałem tipsy) było widać śladowe ilości kleju :P.

Ale ogólnie- jak będą trzymać długo- będzie ok. O sprzęt dbam :).

 

Co do dźwięku- nie wiem, ale wydaje mi się, że grają bardziej przestrzennie niż cx300. Może to przez to, że są jaśniejsze... a może to jakieś placebo. Dunno :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moge przestac sluchac na 35 , tylko na 20 teraz... na normalu oczywiscie :]...
Powinieneś spróbować zejść jeszcze odrobinę w dół, żeby być zupełnie spokojnym :). moc w T30 jest trochę słabsza niż w IFP, ale jak trochę nad tym popracujesz, to 15 na normalu będzie w sam raz, a z 20 będziesz korzystał tylko od czasu do czasu, "żeby zaszaleć" :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności