Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne z ANC do 800 zł


TheCreation

Pytanie

Hej wszystkim! 

 

Szukam możliwie najlepszych słuchawek z ANC do 800 zł (mogę dopłacić troszkę np. jeśli jakieś klasę wyżej są przecenione na 900zł)

 

 

WYMAGANIA

 

1. Bardzo dobra jakość dźwięku z dobrym basem

*Mam Klipsch Reference on ear II i dźwiękowo są bliskie ideału. Lubiłem też bas w starych Brainwavz Beta. Już znacznie mniej lubiłem bas w Brainwavz M1. Więc jakość dźwięku z Klipsch ale minimalnie głębszy bas?

 

2.  Przyzwoita/bardzo dobra jakość wykonania

Coś na poziomie  Sony XM3 lub ogólnie podobnie. Moje Klipsch Reference miały fajną jakość dźwięku ale wykonania TRAGICZNĄ 

 

3. Niezły noise cancelling

Nie spodziewam się cudów, ale chciałbym, aby coś tam wygłuszały i nie powodowały bólu głowy

 

4. Możliwość podłączenia się także kablem (lub możliwa wymiana baterii która nie kosztuje połowy wartości słuchawek)

 

5. Super jeśli słuchawki mogłyby być składane

 

 

Myślałem póki co nad:

  • Sony WH1000XM3 - jakość wykonania i NC ok ale nie wiem jak z jakością dźwięku na której mi zależy
  • Beyerdynamic LAGOON ANC  które czasami są w promocji za około 800-900 zł. Z wyglądu super, tylko niewiadomą co do dźwięku i też miały premierę już jakiś czas temu

 

 

 

DODATKOWE INFORMACJE

  • Próbowałem Sony WH900n i dźwiękowo nie podobało mi się. Za mało głębi, basu i ogólnej "sceny"
  • Słucham różności elektronicznej jak Aes Dana, Solar Fields, ambient, chillout, czasami rock czy 80s party :) 
  • Słuchawki będę używał głównie w domu, lub w pracy - ogólnie w pomieszczeniach

 

 

Co myślicie? Będę wdzięczny za pomoc! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ciężko o coś lepszego niż WH1000XM3 w tej cenie jeśli zależy ci na faktycznie działającym ANC.


Dźwiękowo jest przyzwoicie, ale bez szału. Basik jest fajny, ale ogólnie to takie trochę przymulone granie - chociaż przyjemne i niemęczące. Ale trochę brakuje detali.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli jakość dźwieku > ANC to zdecydowanie Beyerdynamic Lagoon będzie lepszym wyborem niż Sony. W beyerach nie brakuje detali i przestrzeni i nie ma tego potężnego basowego misia, który mnie osobiście bardzo denerwował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę polecić posłuchać KEF Space One wireless. Do wewnątrz super.

 

Włączyłem dwóch pierwszych wykonawców ...i powiem szczerze że aż sam się zdziwiłem jaki bas mają (mało ostatnio elektroniki słucham)

 

Spełniają wszystkie warunki :)

BT, kabel, ANC i wyborny dźwięk.

Problem jest je upolować (ale da się w tej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 1.12.2020 o 16:57, Dirian napisał:

Ciężko o coś lepszego niż WH1000XM3 w tej cenie jeśli zależy ci na faktycznie działającym ANC.


Dźwiękowo jest przyzwoicie, ale bez szału. Basik jest fajny, ale ogólnie to takie trochę przymulone granie - chociaż przyjemne i niemęczące. Ale trochę brakuje detali.

 

Dokładnie - obawiam się, że nie będzie tej ciekawej przestrzenności lub czystości które są w Klipschach. 

Poza tym słuchawki przyzwoite naprawdę. 

 

W dniu 2.12.2020 o 10:47, sicarrots napisał:

Jeśli jakość dźwieku > ANC to zdecydowanie Beyerdynamic Lagoon będzie lepszym wyborem niż Sony. W beyerach nie brakuje detali i przestrzeni i nie ma tego potężnego basowego misia, który mnie osobiście bardzo denerwował. 

 

I też te Beyerdynamic podobają mi się. Tylko BT 4.3, komponenty nie są najbardziej świeże :D ale może to nie problem? Raz widziałem je w promocji za chyba 899 zł. 

 

 

23 godziny temu, espe0 napisał:

Mogę polecić posłuchać KEF Space One wireless. Do wewnątrz super.

 

Włączyłem dwóch pierwszych wykonawców ...i powiem szczerze że aż sam się zdziwiłem jaki bas mają (mało ostatnio elektroniki słucham)

 

Spełniają wszystkie warunki :)

BT, kabel, ANC i wyborny dźwięk.

Problem jest je upolować (ale da się w tej cenie).

Nie znałem tego producenta! Nawet ciekawy wygląd. :) Obawiam się, jak to wygląda z jakością wykonania. Miałem polecone Klipschy które szanuję za dźwięk ale naciąlem się na zła jakosc wykonania. Ale poczytam więcej o tych słuchawkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nie lepiej kupic Klipsch Status plus z aliexpress Hagibis z aptX HD. Wydasz w zależności skąd weźmiesz 700-850 pln i masz bardzo porządne słuchawki ( a ponieważ znasz i lubisz brzmienie Klipsch'a) uniwersalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli Hagibis z aptX HD da się wpiąć w miejsce kabla, to jest tpo bardzo eleganckie rozwiązanie, ale nie bez minusów:

  • słaba bateria w adapterze BT;
  • nieduża moc - może być problem z napędzeniem słuchawek;
  • brak ANC, ale to oczywiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 3.12.2020 o 11:19, espe0 napisał:

 

 

Dzięki, poczytam!

 

W dniu 3.12.2020 o 11:22, Jaro54 napisał:

A nie lepiej kupic Klipsch Status plus z aliexpress Hagibis z aptX HD. Wydasz w zależności skąd weźmiesz 700-850 pln i masz bardzo porządne słuchawki ( a ponieważ znasz i lubisz brzmienie Klipsch'a) uniwersalne

Ciekawe słuchawki i rozwiązanie ale wolałbym jednak uprościć tutaj wszystko sobie i zredukować ilość pośredniczących rzeczy 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurdę, kurka, dupurka ... Kombinowanie pod górkę ma sens, jeśli mamy konia, który tę górkę ma obstawiać.

Jak nie mamy to idziemy "gdzie bądź" (bo są wszędzie) ze swoim źrodłem odsłuchać Bose i WH-1000XM3 - prościej już się nie da.

Można "se" tony testów oglądnąć i przeczytać, a i tak na końcu okazuje się, że wszystko weryfikują nasze, moje, Twoje uszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności