Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

c620e5aba783f62cf176fdaba79ffca6.jpg

 

Nowe kapcie dla Fostexow :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skądeżesz je wytrzasnął ,ciężko dostać nowe pady od TH600/900?

Warto dać news dla potomnych, jakby kto chciał też kupić...

Jak dla mnie najlepsze pady Denonowo/Fostexowe...największa scena też.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

c620e5aba783f62cf176fdaba79ffca6.jpg

 

Nowe kapcie dla Fostexow :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skądeżesz je wytrzasnął ,ciężko dostać nowe pady od TH600/900?

Warto dać news dla potomnych, jakby kto chciał też kupić...

Jak dla mnie najlepsze pady Denonowo/Fostexowe...największa scena też.

Z mp3store zamówiłem poczekałem ....odebrałem :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramofon taki: http://hifiphilosophy.com/recenzja-sony-ps-hx500/

 

impuls... zakupowowy...

 

w planie iPhono2 plus 2M Bronze, ale narazie wystarcza mi iTube z podbiciem podający dźwięk na wzmak i naprawdę nieźle to gra

 

@touok no z wysterowaniem HE-6 to przesadziłem, braki na dole są :) ale się zdziwiłem, że zagra to tak głośno i w sumie muzykalnie, dużo daje mocny sygnał z bursona, wokale są pełne eufonii :)

 

ja jeszcze kilka tygodni temu nie miałem ani jednego winyla... a teraz:

 

Prawidłowa droga obrana :) Kupiłeś tego gramiaka po recenzji Ryki? Jeśli tak to nieźle, bo Ryka to o gramofonach raczej ma słabe pojęcie, dla mnie ten test to ewidentnie marketing na dobry początek współpracy z Sony ;) Winyle nowe wydania?

 

ps. a generalnie to szał zakupowy niezły widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Carrefour za 50zł, to żal było nie spróbować. W sumie, bardzo przyjemne, bardzo dobry midbas i czyste wysokie. W sam raz na łupanie basshouse'm czy metalem w drodze do pracy. :D

Tylko ten kolor...
Były czarne i czerwone za 55zł...

 

Wysłane z mojego Lenovo X3c50 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gramofon taki: http://hifiphilosophy.com/recenzja-sony-ps-hx500/

impuls... zakupowowy...

w planie iPhono2 plus 2M Bronze, ale narazie wystarcza mi iTube z podbiciem podający dźwięk na wzmak i naprawdę nieźle to gra

@touok no z wysterowaniem HE-6 to przesadziłem, braki na dole są :) ale się zdziwiłem, że zagra to tak głośno i w sumie muzykalnie, dużo daje mocny sygnał z bursona, wokale są pełne eufonii :)

ja jeszcze kilka tygodni temu nie miałem ani jednego winyla... a teraz:

 

Prawidłowa droga obrana :) Kupiłeś tego gramiaka po recenzji Ryki? Jeśli tak to nieźle, bo Ryka to o gramofonach raczej ma słabe pojęcie, dla mnie ten test to ewidentnie marketing na dobry początek współpracy z Sony ;) Winyle nowe wydania?

 

ps. a generalnie to szał zakupowy niezły widzę :)

do tekstów Ryki to mam dystans, a dodatkowo z tym gramofonem, to było tak, że chciał wymanić flagowce do posłuchania, a najpierw "na zachętę" dostał właśnie gramofon...

 

kupiłem bo mi się spodobał, wizualnie niesamowicie prosty, całkowicie ręczna obsługa, a do tego miał wszystko od razu - przedwzmacniacz, ramię z ustawioną wkładką i wystarczyło tylko poskładać, wypoziomować, ustawić nacisk igły i popłynęła muzyka - czyli sprzęt idealny dla początkującego

 

ale okazało się, że gra bardzo ciekawie - czuć od razu różnicę w stosunku do świata cyfrowego, a na niektórych płytach mocno kopie tyłek kompaktom

 

na przykład Damien Rice "My Favourite Faded Fantasy" jest tak nagrana, że muzyka sączy się jak smoła, jest zjawiskowo dociążona, soczysta, emocje na poziomie elektryczności, jak odpaliłem tę płytę to popatrzyłem na wszystkie swoje kompakty i pomyślałem "ale mnie oszukali" i się rozbawiłem

 

ten sam album słuchany na Tidal HIFI też nie brzmi tak potężnie, soczyście...

 

no i się zaczęła... winylomania, ale takich superrealizacji ze świecą też w winylach szukać, trzeba się znać po prostu

 

no i z winylami jest jak z paleniem, cały rytuał jest fajny...

 

na zdjęciu same nowe, ale jest już na chacie drugie tyle staroci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gramofon taki: http://hifiphilosophy.com/recenzja-sony-ps-hx500/

impuls... zakupowowy...

w planie iPhono2 plus 2M Bronze, ale narazie wystarcza mi iTube z podbiciem podający dźwięk na wzmak i naprawdę nieźle to gra

@touok no z wysterowaniem HE-6 to przesadziłem, braki na dole są :) ale się zdziwiłem, że zagra to tak głośno i w sumie muzykalnie, dużo daje mocny sygnał z bursona, wokale są pełne eufonii :)

ja jeszcze kilka tygodni temu nie miałem ani jednego winyla... a teraz:

Prawidłowa droga obrana :) Kupiłeś tego gramiaka po recenzji Ryki? Jeśli tak to nieźle, bo Ryka to o gramofonach raczej ma słabe pojęcie, dla mnie ten test to ewidentnie marketing na dobry początek współpracy z Sony ;) Winyle nowe wydania?

 

ps. a generalnie to szał zakupowy niezły widzę :)

do tekstów Ryki to mam dystans, a dodatkowo z tym gramofonem, to było tak, że chciał wymanić flagowce do posłuchania, a najpierw "na zachętę" dostał właśnie gramofon...

 

kupiłem bo mi się spodobał, wizualnie niesamowicie prosty, całkowicie ręczna obsługa, a do tego miał wszystko od razu - przedwzmacniacz, ramię z ustawioną wkładką i wystarczyło tylko poskładać, wypoziomować, ustawić nacisk igły i popłynęła muzyka - czyli sprzęt idealny dla początkującego

 

ale okazało się, że gra bardzo ciekawie - czuć od razu różnicę w stosunku do świata cyfrowego, a na niektórych płytach mocno kopie tyłek kompaktom

 

na przykład Damien Rice "My Favourite Faded Fantasy" jest tak nagrana, że muzyka sączy się jak smoła, jest zjawiskowo dociążona, soczysta, emocje na poziomie elektryczności, jak odpaliłem tę płytę to popatrzyłem na wszystkie swoje kompakty i pomyślałem "ale mnie oszukali" i się rozbawiłem

 

ten sam album słuchany na Tidal HIFI też nie brzmi tak potężnie, soczyście...

 

no i się zaczęła... winylomania, ale takich superrealizacji ze świecą też w winylach szukać, trzeba się znać po prostu

 

no i z winylami jest jak z paleniem, cały rytuał jest fajny...

 

na zdjęciu same nowe, ale jest już na chacie drugie tyle staroci...

 

nowe płyty są nagrywane przeważnie z cyfry także .. zostaje to że płyty winylowej nie da się popsuć brakiem dynamiki

takie czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Damien Rice jest nowy, z 2014, a realizacja powoduje prawdziwy opad szczęki...

 

nie ma reguły, że stare brzmią lepiej, bo i bez cyfrowej realizacji też słychać słabe nagrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S7 Silver Titanium, oryginalna folia Samsunga oraz etui Ringke Air.

Do tego uzupełnienie kart pamięci. Extreme leci do S7 co by go nie spowalniala :)

55b5e9b400a930b3daff3b8f80a793f4.jpg

5760bddff513bb6aeb6b0f8fcef95315.jpg

Edytowane przez scooby
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało pamięci :P. Kupiłem taką tylko że 128GB i nie wiem czy włożyć do S7 czy jako drugą taką do X3 :D

 

Zmartwię Ciebie może ale o ile S7 to świetny telefon i jestem zadowolony bardzo od kiedy go mam już jakiś czas to grajek z niego taki sobie i bez DAC to szału nie ma. Da się używać jako grajka awaryjnie ale ma się wciąż wrażenie że czegoś mu brakuje w tym brzmieniu. Pewnie słyszałeś już o tym ale i tak będziesz zadowolony. Dobry zakup!

 

BTW. Zdjęcia robiłem właśnie S7 ale tak na pałę z automatu bo tylko tego trybu używam. Widziałem jednak na forach genialne zdjęcia nim zrobione jak się ma ktoś ochotę pobawić w ustawieniach.

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sie jeszcze nie chwalilem... a w koncu z jakiego powodu headonica sprzedalem :)attachicon.gif20161118_210931.jpg

Weź chopie tę wieżyczkę rozmontuj bo Ci się uwędzi wszystko i nie będzie co zbierać :P

Dobra, bo tak sykam i sykam, czas się czymś pochwalić też :)

 

6093376add838cf680963d190eaf6ca4.jpg

Gustard U12 do tego Stax SRM-T1 i kolejne Lambda Signature do kolekcji. Oraz SR-507 - dla jaj. Z Muse Dac gra to tak, że nie tęsknię za niczym :)

 

017f4f34b97f9e12e00961939c95dced.jpg

A tu wspomniany wyżej gramofonik.

O reszcie zakupów nie piszę, żeby nie psuć klimaciku :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało pamięci :P. Kupiłem taką tylko że 128GB i nie wiem czy włożyć do S7 czy jako drugą taką do X3 :D

 

Zmartwię Ciebie może ale o ile S7 to świetny telefon i jestem zadowolony bardzo od kiedy go mam już jakiś czas to grajek z niego taki sobie i bez DAC to szału nie ma. Da się używać jako grajka awaryjnie ale ma się wciąż wrażenie że czegoś mu brakuje w tym brzmieniu. Pewnie słyszałeś już o tym ale i tak będziesz zadowolony. Dobry zakup!

 

BTW. Zdjęcia robiłem właśnie S7 ale tak na pałę z automatu bo tylko tego trybu używam. Widziałem jednak na forach genialne zdjęcia nim zrobione jak się ma ktoś ochotę pobawić w ustawieniach.

Tzn. miałem w ostatnim czasie Note 4, LG G4 (po 32GB pamięci), Iphone 6s 16GB, Redmi note 4 64GB i szczerze mówiąc nigdy nie zapełniłem na max pamięci poza nieszczęsnym iPhonem. W S7 będę mieć pamięć wewnętrzną na aplikacje, a kartę pamięci na zdjęcia i trochę multimediów. Jak zabraknie to wezmę 64 ;)

 

Co do jakości dźwięku to nie była ona wyznacznikiem. Czytałem, że S7 nie gra najgorzej, w tym roku z telefonów które miałem pewnie tylko iPhone lepiej grał. Jednak jako źródło dźwięku Spotify dla Fiio X5-2 powinien sobie poradzić od czasu do czasu, albo właśnie spotify i Vivo XE800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scooby

 

A jak tak to nie będzie źle. Ja nie używam streamingu bo wolę mieć całą muzykę w pamięci - tak i już. Szczerze to i ja nie zapełniłem jeszcze pamięci w S7 i te 32GB to nie dramat ale z czasem jak filmów i zdjęć przybywa, już nie wspominając o muzyce, to się przyda z pewnością więcej. Pamięci nigdy dosyć.

 

@adikadik

 

Ja to kiedyś chciałem mieć ale mi przeszło. Dobre to to?

Edytowane przez ARoiv
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W sumie sie jeszcze nie chwalilem... a w koncu z jakiego powodu headonica sprzedalem :)attachicon.gif20161118_210931.jpg

Weź chopie tę wieżyczkę rozmontuj bo Ci się uwędzi wszystko i nie będzie co zbierać

Spoko... normalnie tam jeszcze nfb28 siedzi :) sonic sie nie grzeje nic. Lampizator ma lampy z odslonietej strony. Wiec spokojna rozczochrana... wszystko pod kontrola;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Alpha po raz drugi

Można kupić te słuchawki jako nowe ?
U producenta teoretycznie już nie, no chyba że ktoś zrobi upgrade z Mad Dogów. W życiu jednak zdarzają się niespodzianki i mi się udało kupić praktycznie nowy, nie używany egzemplarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności