Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

arthass za ile jeśli można wiedzieć? jak to gra z ksc? :)

 

429zł. Parę godzin temu odebrałem paczkę :) Jeszcze go nie rozpakowałem. Jak już go podładuję ze 3h to zrobię testy na KSC75 i Triple.Fi :D

 

PS. Dość długo zastanawiałem się nad nową serią A, ale doszedłem do wniosku, że nie warto wydawać prawie 2x tyle za tą samą pojemność. Jeżeli trafię na jakąś używkę o pojemności 32GB z Australii albo Nowej Zelandii to rozważę zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten A845. Co do E445 to mnie trochę zaskoczyła jakość plików fabrycznych, czyli 256kbps CBR encoder: FHG :o czyli nawet nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E445 to mnie trochę zaskoczyła jakość plików fabrycznych, czyli 256kbps CBR encoder: FHG :o czyli nawet nieźle

No niby jakość niezła ale one i tak jakoś dziwnie brzmią...

 

SM pl30 prosto ze sklepu mp3store w Warszawie :)

Fajne, nie? ;)

 

Ten E443 jest w gazetce MediaExpertu za 200zł jakby ktoś chciał nówkę ;)

 

Nigdy nie umiałem opisywać różnic w dźwięku między playerami, także i tym razem ciężko mi jest coś napisać. W każdym razie A845 jest jaśniejszy od X5, jest w nim więcej życia w górze. X5 wydaje się być przy Soniaku lekko zmulony. W ogólnym rozrachunku ciężko mi powiedzieć, który gra lepiej. Sony jednak trzyma wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już po odsłuchach E445. Można napisać, że to dość kontrowersyjny odtwarzacz. Teraz już rozumiem co pisał majkel twierdząc, że dźwięk jest gęsty i wypełniony i rozumiem dlaczego podobał mu się na EX700. Ten odtwarzacz po prostu potrzebuje ultra jasnych słuchawek, grających technicznie i lekko bez wypełnienia oraz ze sporą sceną. Z KSC75 było za... gęsto, za mało powietrza w muzyce. To samo z Triple.Fi 10, które stały się przebasowione :o. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej podobało mi się połączenie z RE2 (mojej siostry), tylko bas był może trochę "drewniany" w porównaniu do Triple.Fi.

Nie twierdzę, że jakość dźwięku w E445 jest kiepska, tylko trzeba dobrać odpowiednie słuchawki. W porównaniu do s639f jest on bardziej (jak to nazwał majkel) analogowy, instrumenty nie są tak zarysowane jak w S-ce (gdzie niektórzy odczuli to podkreślenie instrumentów jako sztuczne), ale nowy E pomimo tak gęstego dźwięku wcale się nie gubi ani nic się nie zlewa. Średnica jest z przodu natomiast instrumenty grają w tle. Odtwarzacz kreuje scenę bardziej wgłąb niż wszerz. Ze względu na to, że odtwarzacz nie zgrał się z żadnymi posiadanymi przeze mnie słuchawkami (a nie zamierzam kupować EX700) prawdopodobnie trafi on niedługo do komisu. Jeżeli jest już ktoś nim zainteresowany to możemy się dogadać na PM (stan idealny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to PXy, mroczne, ale te są fajne. Tylko nie rozumiem, dlaczego laptop nie daje rady? Mam na full i są trochę za ciche. Shure SRH mam na połowe skali!

impedancja i skuteczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to PXy, mroczne, ale te są fajne. Tylko nie rozumiem, dlaczego laptop nie daje rady? Mam na full i są trochę za ciche. Shure SRH mam na połowe skali!

impedancja i skuteczność

 

iPod daje rade odziwo ;] Wniosek: lepek ma badziewną karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności