Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Na czym to można słuchać w pełnej rozdzielczości i gdzie kupiłeś? 
Na odtwarzaczach, które mogą odczytywać płyty SACD. Lub na sprzęcie który odtwarza pliki DSF lub obrazy płyt SACD przy założeniu że zrobi się kopie zapasową płyty. Zakup odbył się via Allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też tak długo paczki czekają aż prawie tydzień w kraju docelowym?

Przesyłki dochodzą w ciągu 3 dni ale za to tutaj czeka się w nieskończoność.

Mam wrażenie że każdą przesyłkę sprawdzają żeby dowalić podatek za przesyłkę.

To jest nic - najlepsza wersja kiedy przez fedex przesyłka jest w kraju i w nieznanych okolicznościach została cofnięta do nadawcy, kontaktując się z fedex stwierdzili że nie wiedzą dlaczego to nastąpiło. Znowu muszę czekać z tydzień aż dojdzie. Czy skanery powariowały czy IA i boty, które nie potrafią określić gdzie paczka ma lecieć.

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,30615682,wpadka-w-obsludze-klienta-dpd-chatbot-przeklinal-i-uznal-ze.html

Tutaj przykład nieudolności tej nowej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Weird_O napisał(a):

 

O kurde, a co to za wielgaśne padziory masz na grado? Jak to razem gra?

To są po prostu pady Dekoni o te:

https://allegro.pl/oferta/pady-dekoni-custom-went-owcza-skora-welur-do-grado-13413897379

Ja je kupiłem bo gąbki oryginalne się wytarły i nie było wtedy nic innego. 

 

Gra całkiem nieźle, bo bas jest ciekawszy i generalnie przetworniki są dalej od uszu. Trochę też są ocieplone co akurat

GS2000e dobrze robi.

 

Także na razie jestem zadowolony z nich, poza tym, że wielkie i wyglądają dość komicznie na głowie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał(a):

U was też tak długo paczki czekają aż prawie tydzień w kraju docelowym?

Przesyłki dochodzą w ciągu 3 dni ale za to tutaj czeka się w nieskończoność.

Mam wrażenie że każdą przesyłkę sprawdzają żeby dowalić podatek za przesyłkę.

To jest nic - najlepsza wersja kiedy przez fedex przesyłka jest w kraju i w nieznanych okolicznościach została cofnięta do nadawcy, kontaktując się z fedex stwierdzili że nie wiedzą dlaczego to nastąpiło. Znowu muszę czekać z tydzień aż dojdzie. Czy skanery powariowały czy IA i boty, które nie potrafią określić gdzie paczka ma lecieć.

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,30615682,wpadka-w-obsludze-klienta-dpd-chatbot-przeklinal-i-uznal-ze.html

Tutaj przykład nieudolności tej nowej technologii.

Czas oczekiwania w UC nie ma nic do rzeczy w wysokości cła itp.

Co do fed.x to maiłem raz z nimi do czynienia i wydaje mi się, że nie mają czasu na dostarczanie paczek, jakkolwiek kto zabrzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zgreg napisał(a):

Czas oczekiwania w UC nie ma nic do rzeczy w wysokości cła itp.

Co do fed.x to maiłem raz z nimi do czynienia i wydaje mi się, że nie mają czasu na dostarczanie paczek, jakkolwiek kto zabrzmi

Ważne że paczki w całości dochodzą ze szkłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2024 o 17:47, vonBaron napisał(a):

Też uważam że biorąc pod uwagę jakość dźwięku, wygodę i niezłe ANC są najlepsze w swojej klasie. 

Czy jest szansa, że ten model sprawdzi się w przypadku małych uszu? Z większością dokanałówek mam problem z wypadaniem niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):
19 minut temu, rudy1997 napisał(a):
Chlop kupil odtwarzacz przenosny za 17 kola. Ja cie chromole emoji50.png

Z czystej ciekawości. Jaki był cel twojego komentarza?

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności