Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.12.2023 o 18:44, zgreg napisał(a):

Przewód zbalansowany 4.4mm--2x3.5mm do Sundara cb IMG_20231204_183845.jpg

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Jaką długość mają wtyki do słuchawek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, x86 napisał(a):

@radzik55 Wow gratki ! Teraz będę miał kogo pytać o synergię z Gustardem R26 😊

Dzięki, dość ciekawy wzmacniacz , ma wady konstrukcyjne np. brak wygaszenia wyświetlacz luz zmiany jasności. Ale dźwiękowo nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2023 o 12:50, Tytus1988 napisał(a):

❄W śnieżnobiałym mchowym puchu z Ali pojawiły się takie rzeczy❄🌲😉

Gratuluje tak owocnych  zakupów.:win::win::win:

Mam nadzieję że opiszesz wrażenia z odsłuchów nowych zabawek dla grzecznych facetów.😁

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, radzik55 napisał(a):

Dzięki, dość ciekawy wzmacniacz , ma wady konstrukcyjne np. brak wygaszenia wyświetlacz luz zmiany jasności.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, czy chodzi o dużą zmianę poziomu jasności wraz ze zmianą kąta pod jakim się na niego patrzy ? :) Jeżeli tak to potwierdzam. Spoglądam na niego z prawej strony to wtedy jest jaśniejszy. Patrząc z lewej jest przyciemniony. Konstruktorzy chyba siedzieli wyłącznie w pozycji na wprost wyświetlacza ;) Mogłaby być opcja wygaszania ekranu ale ja bym z niej nie skorzystał bo lubię od razu widzieć aktualne ustawienia bez potrzeby naciskania czegokolwiek. Słuch szybko adaptuje się do panującego poziomu głośności i czasem można się zapomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi opcji wygaszenia wyświetlacza lub przyciemniania.Ale coś wymyśle. Testuje teraz tryby 100/50 MA, ale nie łapie dużej różnicy,  minimalnie pełniejszy dźwięk. Dużo się o tym piszę... Temperatura po godzinie 58 stopni . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radzik55 napisał(a):

Testuje teraz tryby 100/50 MA, ale nie łapie dużej różnicy,  minimalnie pełniejszy dźwięk. Dużo się o tym piszę...

U mnie lepsza głębia, bardziej fizyczny i sprężysty z lepszym zejściem bas. Szczególnie słychać było różnice po podłączeniu demona jakim był XD05 Pro po wyjściu zbalansowanym ;) 

4 minuty temu, radzik55 napisał(a):

Temperatura po godzinie 58 stopni . 

Widzę, że bez chłodzenia masz niższe temperatury od mojego egzemplarza :) 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dirian napisał(a):

Kupowałeś na ich stronie? Jeśli tak to jak wyglądają kwestie wysyłki i ewentualnych dodatkowych opłat?

Kupiłem od @Filip77 a wcześniej też z drugiej ręki. 

Na stronie penona niby jest opcja tax-inclusive za 10$ (express service), ale nie wiem czy faktycznie działa.

We can ship the parcel to Canada and Europe countries via tax-inclusive shipping method with extra charge, pls leave us a message if needed.

 

Express service: Will be shipped via DHL/EMS/UPS/FedEx,Canada and Europe countries will be shipped via tax-inclusive shipping method for free

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dirian napisał(a):

Kupowałeś na ich stronie? Jeśli tak to jak wyglądają kwestie wysyłki i ewentualnych dodatkowych opłat?

 

Kupowałem dwukrotnie, w tym raz za ponad $500. Nie musiałem nic dopłacać przy odbiorze.

 

Posłużyłem się wskazówkami, którymi ktoś wcześniej zdążył się już podzielić tu, na forum: rzeczywiście trzeba wybrać Express Service jako formę wysyłki (co wiąże się z dopłatą 10$), ale wtedy opłaty leżą po stronie sklepu i kupujący nie musi się później niczym martwić.

 

Sama przesyłka dotarła też niesamowicie szybko - w przeciągu tygodnia od nadania.

Edytowane przez HappyBlack
update
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, snuffdbko napisał(a):

HiFiMAN Edition XS - zgonią NH z tronu? Nawet jeśli... NH mają u mnie dożywocie. :)

image.png

Patrząc na ruchy na giełdzie w tym modelu to może być różnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności