Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, hex4986 napisał(a):

Nie powiem, dość mylące opakowanie. :D

 

IMG_20231206_144402_edit_120581843531600.jpg

Co o nich sądzisz, jak wygląda "rozmiarówka" ? Osobiście noszę M -ki ale zastanawiałem się nad drugim kompletem w rozmiarze MS. W TRN TA4 te przeźroczyste jakby lepiej siedzą w uszach, w czarnych z zestawu trudniej o dopasowanie. Lekkie odchylenie od osi przewodu słuchowego powoduje znaczne pogorszenie poziomu głośności-może to ze względu na armaturowe przetworniki w dyszach.

Gdzie kupiłeś, na ali?   https://pl.aliexpress.com/w/wholesale-feaulle-latex-h570.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Ich wydawnictwa również. Przedwczoraj zamawiałem w/w płyty.

Poza Tenebris można też wszystko z tego kupić na winylu. Ceny znośne bo moje winyle poniżej 9 dych były.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgreg Po kilku (3-4) godzinach testowania mogę dać okejkę. Jakość materiału i wykonania oceniam dobrze (a nawet bardzo dobrze zważywszy na cenę - całość zamówienia zamknęła się w 35 polskich złotych), choć czytałem na hedfajce, że zdarzało się użytkownikom rozerwać tipsa na połączeniu tulejki w kołnierz. Rozmiarówka wygląda jak na załączonym zdjęciu, kupowałem zaś tutaj: https://a.aliexpress.com/_mPVpd5i

 

 

IMG_20231207_174554.jpg

Edytowane przez hex4986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RIH napisał(a):

IMO świetnie się zgrywają, wygrał u mnie z wielokrotnie droższymi kablami emoji846.png

Dzięki. Miałem jeszcze kupon ze zniżką 15% to „zaryzykowałem”.😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuQi napisał(a):


Bez zdjęcia się nie liczy :P

 

Będzie jak przyjdzie haha :D Męczyło mnie od dawna żeby kupić jakiegoś dongla i szukałem, szukałem.. w końcu padło na chybił trafił :P Ciężko to w ogóle gdziekolwiek dostać, nie mam pojęcia dlaczego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ryankgb napisał(a):

Ciężko to w ogóle gdziekolwiek dostać, nie mam pojęcia dlaczego :D 

Bo to już "staroć", teraz DC06pro jest na tapecie - zupełnie jak w słuchawkach KZ ;) 

 

Co do samego DC06 to posiadam, ma charakterystykę w "U",  jeśli masz słuchawki z wypchniętą średnicą, to będzie z nimi fajnie grał. Z takimi, które grają w "U" może być zbyt bogato zwłaszcza na górze pasma (bo basu nigdy dość ;) ).

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perul napisał(a):

Bo to już "staroć", teraz DC06pro jest na tapecie - zupełnie jak w słuchawkach KZ ;) 

 

Co do samego DC06 to posiadam, ma charakterystykę w "U",  jeśli masz słuchawki z wypchniętą średnicą, to będzie z nimi fajnie grał. Z takimi, które grają w "U" może być zbyt bogato zwłaszcza na górze pasma (bo basu nigdy dość ;) ).

 

Właśnie zauważyłem po zakupie, że właśnie wychodzi DC06 Pro :D 

Jednak.. rysujące się szkło, przyciski, które są jednym z fizycznych elementów, które mogą się popsuć, a do tego nie ma w zestawie kabelka Lightning, którego potrzebuję.. ale w sumie jak już idzie do mnie DC06 to może na Pro też się skuszę jak już będzie "bardziej dostępny" niż tylko na jednej w miarę legitnej stronie ;) 

Słuchawki.. różne mam, więc będzie różna synergia, coś tam się dopasuje :D No, ale już widzę, że to tylko wstęp do dongli u mnie będzie.. kolejna choroba :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Perul napisał(a):

Bo to już "staroć", teraz DC06pro jest na tapecie - zupełnie jak w słuchawkach KZ ;) 

 

Co do samego DC06 to posiadam, ma charakterystykę w "U",  jeśli masz słuchawki z wypchniętą średnicą, to będzie z nimi fajnie grał. Z takimi, które grają w "U" może być zbyt bogato zwłaszcza na górze pasma (bo basu nigdy dość ;) ).

 

Jednak Penon dzisiaj wysłał mi maila, że DC06 jest niedostępny i czy chcę anulować zamówienie, czy może wziąć coś w zamian.

Więc nie pozostaje mi nic innego jak zamówić gdzieś DC06 Pro ;) Poszukiwania dobrego sklepu z dobrą ceną trwają :D 

 

W sumie nie wiem czy nie zaszaleję i nie wezmę Hiby FC6.. akurat rzucił mi się w oczy w komisie :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności