Skocz do zawartości

Jestem Zawiedziony Iriverem T30...


simo

Rekomendowane odpowiedzi

@murderotic - tak... jestem gluchy. Obok w pokoju leza tez sennki HD555. Nie zmienia to faktu, ze iriver gra... gorzej.

Z tego co widze moze to byc jakis uwalony egzemplarz... cholera... juz sam nie wiem ;/

 

/edit

@murderotic - lol! Dobry jestes... nie wiem jak Ty to robisz i jak znosisz muze z takim ustawieniem eq... i kto tu jest gluchy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@murderotic - tak... jestem gluchy. Obok w pokoju leza tez sennki HD555. Nie zmienia to faktu, ze iriver gra... gorzej.

Z tego co widze moze to byc jakis uwalony egzemplarz... cholera... juz sam nie wiem ;/

chyba raczej tak powiem Ci mam takie ustawienia EQ po kolei +14, -10, -02, -04, +14 slucham hardcore, matalcore i normalnie ryje banie nie wspominajac juz o jakosci dzwieku, K750i wysiada od razu, wiem ze HD555 to nie sa sluchawki do takiego sprzetu ale jakis czas temu takie kupilem za 489zl i nie wyobrazam sobie sluchac juy muzy na innych, oczywiscie probowalem legendarnych hehe porta pro px100 px200 ale dla mnie to pierdziawki a nie sluchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ustawiasz EQ to się nie dziwię, PX100 najlepiej brzmią dla mnie na płasko. Poza tym pierdzenie powodują właśnie ustawienia tego typu, po jakiego grzyba wycinać środek i tak ekstremalnie podbijać górę i dół? Przecież tylko piaszczenie samo zostanie, obojętnie na jakich słuchawkach :/. Ale może się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ustawiasz EQ to się nie dziwię, PX100 najlepiej brzmią dla mnie na płasko. Poza tym pierdzenie powodują właśnie ustawienia tego typu, po jakiego grzyba wycinać środek i tak ekstremalnie podbijać górę i dół? Przecież tylko piaszczenie samo zostanie, obojętnie na jakich słuchawkach :/. Ale może się nie znam...

Nie odbieraj laikom przekonania że wtedy mają "wyraźny" dźwięk :>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ustawiasz EQ to się nie dziwię, PX100 najlepiej brzmią dla mnie na płasko. Poza tym pierdzenie powodują właśnie ustawienia tego typu, po jakiego grzyba wycinać środek i tak ekstremalnie podbijać górę i dół? Przecież tylko piaszczenie samo zostanie, obojętnie na jakich słuchawkach :/. Ale może się nie znam...

Nie odbieraj laikom przekonania że wtedy mają "wyraźny" dźwięk :>>>

słuchaj specjalistą dźwiękowym może nie jestem ale laikiem też nie więc nie spinaj się tak i nie graj speca bo mnie takie gadki drażnią, wyraźny dźwięk i prawdziwy to jest bez equalizera na dobrym sprzęcie stacjonarnym (np NAD), a nie sprzęcie pokroju T30, na tego typu grajkach po prostu nie da się słuchać bez EQ, ustawienia które podałem mnie osobiście najbardziej odpowiadają, skoro uważasz że obcinam któreś z partii podpowiedz, skoro tak dobrze się znasz, jakie ustawienia byłyby lepsze, a ja spróbuję odsłuchać i opisze swoje wrażenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia bez sensu. HD555 nie grają z playera tak jak PX100. Tych drugich rzeczywiście można słuchać na płasko, tych pierwszych na pewno nie. Trzeba podbić przede wszystkim dół (wiem to z HD 595), a w HD555 górę pewnie też, gdyż one nieco rozlewają średnicę po reszcie pasma, więc equalizer w literkę U lub V nie jest tu wielkim wynaturzeniem. Poza tym to i tak jest półśrodek, bo te słuchawki potrzebują autentycznego pałera z jakiegoś wzmacniacza, i wtedy można próbować EQ flat, bo z playera to one pojękują, a nie grają. Polecam Moonlighta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia bez sensu. HD555 nie grają z playera tak jak PX100. Tych drugich rzeczywiście można słuchać na płasko, tych pierwszych na pewno nie.

Ale on pisał o PX100, że pierdzą na equalizerze powykręcanym na wszystkie strony. Jak można słuchać czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia bez sensu. HD555 nie grają z playera tak jak PX100. Tych drugich rzeczywiście można słuchać na płasko, tych pierwszych na pewno nie.

Ale on pisał o PX100, że pierdzą na equalizerze powykręcanym na wszystkie strony. Jak można słuchać czegoś takiego?

To zależy od rozbioru logicznego wypowiedzi. Mnie wyszło, że to ustawienia do HD 555.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia bez sensu. HD555 nie grają z playera tak jak PX100. Tych drugich rzeczywiście można słuchać na płasko, tych pierwszych na pewno nie.

Ale on pisał o PX100, że pierdzą na equalizerze powykręcanym na wszystkie strony. Jak można słuchać czegoś takiego?

To zależy od rozbioru logicznego wypowiedzi. Mnie wyszło, że to ustawienia do HD 555.

dokładnie to są ustawienia EQ pod HaDeki, na PX miałem zupełnie inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... okej... stop... dajcie no juz spokoj :D

Prosze grzecznie o pomoc, a Wy mi tu zadyme siejecie... spokoj ma byc bo pasem przez dupska zarobicie! No! :D

@Rudy - wykluczone... niestety ;/

Czytając cały wątek stwierdzam, że masz coś powalone z playerem. Prawdopodobnie styk masowy gniazda słuchawkowego nie kontaktuje, lub ścieżka jest przerwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności