Skocz do zawartości

Cowon iAUDIO i7


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym dostałem skróconą specyfikację dla odtwarzacza iAUDIO i7. Według "product roadmap" powinien już w maju ieć swoją premierę i jest spore prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Design tego odtwarzacza jest owiany wielką tajemnicą (nie widziego go nawet jeszcze wszyscy pracownicy Cowona). Jako że nie ma jeszcze zielonego światła to zostawię Was z takimi o to danymi (które oczywiście mogą się jeszcze zmienić):

 

wielkość pamięci: 8GB, 16GB

typ pamięci: flash

kolor obudowy: srebrno-szaro-czarny ? ;)

możliwości: muzyka, video, zdjęcia, tekst

formaty video: MPEG4 (po przekonwertowaniu)

formaty audio: MP3, OGG, WMA, ASF, FLAC, WAV

formaty foto: JPEG

radio / nagrywanie z radia: tak / tak

dyktafon: tak

nawigacja: panel dotykowy + guziki

wyświetlacz: 260.000, 1.3", TFT LCD, 160x128 pixeli

wspomagania audio: BBE + 5 EQ

czas pracy: 40 godzin

transfer plików: USB 2.0

moc wyjściowa: 24mW + 24mW, 16 Ohm Earphone

wymiary: 76.1 x 35.6 x 19 mm

waga: około 60g

 

 

I pewnie chcieli byście żebym napisał coś więcej? To napisze tyle, że player może nie być tani (no raczej napewno nie będzie), ale może okazać się kolejna mądrą decyzją Cowona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Staty jakby... niewiele mówią, można się po nich spodziewać wszystkiego... Szczerze mówiąc oczekiwałbym żeby podarowali sobie zabawy w touchpady, touchscreeny i żeby opracowali solidny joystick/przyciski.

A kiedy następca X5? Trzeba już się szykować! Mojemu już zaczyna szwankować joystick w lewo, bateria trzyma góra 5h (sic!), o następcy trzeba myśleć. I żeby się Cowown postarał w stronę użyteczności i muzycznych aspektów, i żeby mi nie odstawił jakiegoś dyskowego D2... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na X7 to jeszcze się nie ma co spinać jeszcze długo. Póki co o X7 mogę powiedzieć tyle, że będzie miał dysk 40GB lub 60GB.... i wiele może wskazywać na to, że będzie to rozbudowany D2. Ale o X7 pogadamy jak już będzie o czym. Póki co jest to temat o i7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sugeruje sama nazwa ( i informacje publikowane na >

http://www.generationmp3.com/index.php/200...owon-en-maijuin

będzie to bezposredni nastepca modelu i6 > bardzo mozliwe że po prostu jego - mniej lub bardziej liftingowana

flashowa odmiana tego bardzo udanego odtwarzacza ( 1 miejsce w rankingu Chipu.de na najlepszy DAP )

 

( taki player był już anonsowany przez Cowona na pocżatku roku - miał się nazywać Cowon D1 )

 

Franzuzi twierdzą natomiast jeszcze coś innego > że do połowy tego roku

Cowon ma zamiar wypuścić do sprzedaży aż 5 nowych modeli .

 

Liczmy > 1 ) iAudio 7 + 2) Q5 +3) A3 + 4) następca X5 czyli X 7 + 5) ?????

 

No właśnie- brakuje (przynajmniej ) jeszcze jednego modelu .

 

Czyżby szykował się też następca U 3 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ja wam powiem... to będzie flash. Duży flash :) Z informacji które posiadam faktycznie player ma się niewiele zmienić (i6 a i7) z wyglądu... który też nie jest znany: "The image is not i7’s. it is not decided yet.)".

 

 

 

ps. no niestety poraz kolejny Getz ma racje... ;) U5 :) ale przesuną się daty premier. pierwsze będzie i7. Natomiast połowa roku to będzie istne zatrzęsienie nowymi playerami. ]

 

ps2. A3 ma posiadać nie tylko DMB... ale i DVB-T ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak dla mnie jesli ma to byc nastepca i6, to zmiany ograniczylbym do flaków bo od wygladu i obslugi i6 nie wiem czego jeszcze mozna wiecej oczekiwac... chyba ze wyswietlacz pokryliby szafirowym szkiełkiem a reszte pdobnie jak tył obecnego playerka metalem zeby był pancerny :lol: ale jedno dziwi... zjechać z 30mW na 24?? chyba jednak dane jeszcze beda ulegac zmianie bo te specyfikacje (pomijajac czas dzialania i pamiec) jakos nie wzbudzaja przynajmniej we mnie szczegolnego zainteresowania tym playerkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i7 - 4GB Silver/Red - Available (18th of June. 2007) *

i7 - 8GB Silver/Red - Available (18th of June. 2007) *

 

*Supports DVB-T Module

 

 

---------------------------------

 

 

Pragnę zwrócić uwagę na fakt - DVB-T ... a nie DMB :) Niestety ciągle nie ma żadnych fotek, ani ostatecznych specyfikacji. Pewnie potrzymają nas do 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, tylko uprzedzam, że cena 16GB może być szokująca, bo Cowon nie chce wsadzać dwóch kości po 8 :) ... przynajmniej narazie nie chce ;)

 

 

lu007 > że tak zacytuje siebie (i fajnie by było żebyś czytał): "Niestety ciągle nie ma żadnych fotek, ani ostatecznych specyfikacji. Pewnie potrzymają nas do 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, tylko uprzedzam, że cena 16GB może być szokująca, bo Cowon nie chce wsadzać dwóch kości po 8 :) ... przynajmniej narazie nie chce ;)

 

tak, tego sie spodziewam, ze cena poczatkowo bedzie zaporowa. albo troszke poczekam z zakupem albo pod koniec roku moja firma wyplaca tak zwane 13-stki, wiec kasa by sie znalazla.

mam po prostu wrazenie, ze 16 GB bez dodatkowych kart to juz naprawde sporo miejsca.

ale mysle takze powaznie nad vibezem 12 GB, w tym celu kupilem ipoda shuffle - tylko do biegania.

ale taki flash 16GB to bardzo kuszaca propozycja a za nowosci sie niestety slono placi.

w kazdym razie ceny playerow 4 i 8 GB powinny zaczac spadac systematycznie. to takze jest jakas posrednia zaleta kosci 16 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Już by mogli więcej zdradzić :P, player sam by się reklamował :D, chyba ...

 

16 Gb to zaspokajająca pamięć, tylko żeby nie dali ciała i zrobili malucha z bakiem 800 litrów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wbudowany DvB-T, ale ma mieć przystawkę.

 

I dane na początku wcale nie są ostateczne, bo jak podali dane, to od razu zaznaczyli (co ja też zrobiłem), że to sie na 100% zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP.

 

W otrzymanych dzisiaj materiałach od Cowona... iAUDIO 7 zostało określone jako "Slim MP3 player"... dalej brak jakich kolwiek fotek oraz danych technicznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności