Skocz do zawartości
  • 0

Najlepsze słuchawki dokanałowe do 150 zł maks.


Wuc

Pytanie

Dzień dobry Kamraci..

Mam telefon mi 9t. 

Szukam słuchawek dokanałowych do 150 zł. Coś wygodnego, dobrze tłumiącego. Z wyrównanym dźwiękiem, aczkolwiek szczegółowym. Bas może być lekko mocniej zaznaczony, ale nie przysłaniać reszty. 

Granie raczej ocieplone.

Mam jakieś dokanały Xiaomi, nazywają się Mi headphones pro HD. Mialy być dobre, a tymczasem grają z moim tel bardzo płasko, bez detali i kiepsko tłumią otoczenie.

 

Znajdzie się coś lepszego do 150?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam KZ ZSX, Blon BL-03, BQEYZ KC2 z tymi wymaganiami, które zaznaczyłeś :D

Każde z nich sprawdzi się świetnie :D Jedynie z BL-03 może być problem z wygodą jeśli nie podpasują akurat z ergonomią bo są pod tym kątem specyficzne - mają krótkie tulejki. Jednak jest na to wiele sposobów, wymiana kabla, tipsów, dystanse na tulejki z gumek do. klawiatur albo odciętych silikonowych tulejek z tipsów. Jeśli masz jakieś konkretne pytania co do któregoś modelu to pytaj, mam wszystkie u siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, ryankgb napisał:

Jednak jest na to wiele sposobów, wymiana kabla, tipsów, dystanse na tulejki z gumek do. klawiatur albo odciętych silikonowych tulejek z tipsów. Jeśli masz jakieś konkretne pytania co do któregoś modelu to pytaj, mam wszystkie u siebie :D

Mógłbyś rozwinąć temat? Z takimi dodatkowymi gumkami, nie będą spadać (zostawać w uchu) te zasadnicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Wuc napisał:

Dzień dobry Kamraci..

Mam telefon mi 9t. 

Szukam słuchawek dokanałowych do 150 zł. Coś wygodnego, dobrze tłumiącego. Z wyrównanym dźwiękiem, aczkolwiek szczegółowym. Bas może być lekko mocniej zaznaczony, ale nie przysłaniać reszty. 

Granie raczej ocieplone.

Mam jakieś dokanały Xiaomi, nazywają się Mi headphones pro HD. Mialy być dobre, a tymczasem grają z moim tel bardzo płasko, bez detali i kiepsko tłumią otoczenie.

 

Znajdzie się coś lepszego do 150?

Czyli żadne znany czy inne? No to Xiaomi to jakieś hybrid pro HD. Niby polecane, ale no z dźwięku nie jestem zadowolony, jakiś nijaki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Perul napisał:

Mógłbyś rozwinąć temat? Z takimi dodatkowymi gumkami, nie będą spadać (zostawać w uchu) te zasadnicze?

 

Jasne. :D Od razu przepraszam za zdjęcia, ale nic lepszego nie byłem w stanie zrobić o tej porze i przy tym świetle :P 

 

IMG_20200429_001605.jpg

 

Od lewej: tips KZ Starline, ucięty kawałek tulejki z takiego samego tipsa od KZ, gumka/oring do klawiatur mechanicznych.

 

IMG_20200429_001908.jpg

IMG_20200429_002019.jpg

 

Od góry: BL-03 z normalnie nałożonym tipsem KZ Starline, BL-03 z tipsem + oring, BL-03 z tipsem + kawałek tulejki z tipsa KZ

 

Jeśli chodzi o spadanie tipsa czy zostawanie w uchu to w żadnym z wyżej wymienionych opcji mi się to nie zdarza :D 

Tipsy trzymają się pewnie, a komfort zupełnie inny. Aktualnie używam opcji z dociętym kawałkiem tulejki z tipsów i to moim zdaniem najlepsza opcja.

 

Polecam popróbować, koszt żaden, a może akurat któraś opcja spasuje :D Opcja z oringami jest znana od dawna w przypadku BL-03, a ucięty kawałek tulejki to moja fantazja :P 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Jasne. :D Od razu przepraszam za zdjęcia, ale nic lepszego nie byłem w stanie zrobić o tej porze i przy tym świetle :P 

 

IMG_20200429_001605.jpg

 

Od lewej: tips KZ Starline, ucięty kawałek tulejki z takiego samego tipsa od KZ, gumka/oring do klawiatur mechanicznych.

 

IMG_20200429_001908.jpg

IMG_20200429_002019.jpg

 

Od góry: BL-03 z normalnie nałożonym tipsem KZ Starline, BL-03 z tipsem + oring, BL-03 z tipsem + kawałek tulejki z tipsa KZ

 

Jeśli chodzi o spadanie tipsa czy zostawanie w uchu to w żadnym z wyżej wymienionych opcji mi się to nie zdarza :D 

Tipsy trzymają się pewnie, a komfort zupełnie inny. Aktualnie używam opcji z dociętym kawałkiem tulejki z tipsów i to moim zdaniem najlepsza opcja.

 

Polecam popróbować, koszt żaden, a może akurat któraś opcja spasuje :D Opcja z oringami jest znana od dawna w przypadku BL-03, a ucięty kawałek tulejki to moja fantazja :P 

A coś do kupienia w Polsce? Jakieś Snaby, albo inne wynalazki?

Przymierzam się do tych BLON, ale obawiam się właśnie o wygodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Wuc napisał:

A coś do kupienia w Polsce?

Pewnie bez większych problemów znajdziesz w dziale "Sprzedam" https://forum.mp3store.pl/forum/185-sprzedam/

a jak nie, to zawsze możesz dać ogłoszenie w "Kupię" https://forum.mp3store.pl/forum/186-kupię/

Jak nie podejdą, to w tym pierwszym dziale sprzedasz dalej, tylko najpierw musisz 50 odpowiedzi na forum udzielić, co pewnie nie będzie trudne opisując wrażenia nt. Blonów ;) .

 

Jeszcze możesz z userem @espe0 zagadać na temat przerabianych Sony MH1c, też są dobre dźwiękowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Wuc dorzuć do FiiO FH1S albo Jade Audio EA3

(aktualnie w Polsce ich chyba nie ma ale normalnie to się kupuje przez internet na Ali też - nie kupisz nic lepszego raczej do 250 zł z bdb izolacją - bo noszone kablem za uchem - i detalicznym rozdzielczym brzmieniem ale też niewykastrowanym basem - bo hybryda armatury i dynamika)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności