Skocz do zawartości

Firmware D2


Rekomendowane odpowiedzi

na stronach Cowona są dostępne upgrade, ale pisze, że koreańskie. co prawda jest język angielski, więc niby żaden problem. różni się słownikiem jakimś. więc nie wiem czy wgrać akutalne europejskie 2.41 czy można od razu 3.41 i ignorować ten słownik koreański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wgraj 2.41. Ja przez kilka dni nie zaliczyłem żadnego zwisu, a będziesz miał chyba więcej wolnej pamięci, bo nie ma słownika. Poza tym Virtual Motion jakoś też w nim nie znalazłem, ale chyba nie był mi potrzebny. Bugi w 2.41 są, o których już tu pisano, jak np. nieczytanie tagów z FLACów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak dla bezpieczeństwa (i lenistwa) na razie jadę na mp3 głównie, bo są totalnie uniwersalne. no i nie wyobrażam sobie, by obecnie cała moją kolekcje (700 nośników) przerabiać na FLAC czy OGG :(

Przerabiać z mp3 na cokolwiek innego to bezsens, no chyba że z jakichś powodów się musi, ale przy D2 to raczej musu nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The 2.41 firmware is still a beta right now so if its a bug it should be corrected in the final version.

 

to jest odpowiedz pomocy technicznej Cowon w sprawie nie odtwarzania plkow AAC

czyli ciagle mamy wersje nie finalna stad tyle bledow w fw!

mysle ze jeszcze w tym miesiacu wyjdzie 2.60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw zgrac pliki slownika na D2.

 

Tu masz link do wesji LITE:

http://dn.cowon.com/download/d2_dic/PowerDic_lite.zip

 

Rozpakuj archiwum, a znajdziesz w nim foldery takie jak te na D2 w folderze DICT (albo podobne).

Trzeba po prostu przegrac pliki z archiwum do odpowiednich folderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak jest z tym słownikiem ?? bogaty on ?? ma jakieś idiomy i słowa typu vulva, scrotum, stool i douchebag czy tylko takie 'najczęściej używane' ?? Ciekawi mnie to bo chce kupić d2, a słownik to jest jedna z tych rzeczy która bardzo mi się przyda ...

 

 

EDIT:

Podane przez ciebie słówka są zawarte poza douchebag. :P

 

W takim razie słownik chyba całkiem niezły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym słownikiem ?? bogaty on ?? ma jakieś idiomy i słowa typu vulva, scrotum, stool i douchebag czy tylko takie 'najczęściej używane' ?? Ciekawi mnie to bo chce kupić d2, a słownik to jest jedna z tych rzeczy która bardzo mi się przyda ...

Podane przez ciebie słówka są zawarte poza douchebag. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownik english - english?? O co w tym chodzi??

 

Szefie co Ty tak posty lowisz? Mamy google, mamy rozsadek i logiczne myslenie i mamy tematy ktore trzeba czytac zanim zada sie pytanie - w tym temacie juz byla o tym mowa - slownik eng-eng to po prostu slownik w ktorym znaczenie slowa angielskiego jest opisany po angielsku i zazwyczaj sa podane przyklady uzycia, etymologia, czesc mowy etc. Takich slownikow uzywa sie duzo efektywniej niz slownika eng-pl bo nie dosyc ze informuja to jeszcze ucza. Osobiscie swietnie mi to uzupelnia mojego Oxforda Wordpower ktory nie jest az tak poreczny jak D2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności