Skocz do zawartości

Mp4 Czy Następny Shit ?


Gość ~kamil176~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~kamil176~

Witam,

czytałem na forum o tych mp4, że to syf jeśli chodzi o no-name, ale znalazłem bardzo ciekawą aukcję na allegro, mianowicie: http://allegro.pl/item177555202_mp3_mp4_mp..._sd_sklep_.html lub o inne mp4 od tego sprzedawcy (http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5429405)

Czy opłaca się kupować ten sprzęt czy to nast. shit ? Z góry dzięki za pomoc. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za szybką odpowiedź. Mam jeszcze ostatnie pytanko: czy są jakieś "normalne" mp4 do 200zł (najlepiej żeby miały przynajmniej 1gb pamięci) ? Wiem, że jest taki temat, ale nie zauważyłem nic konkretnego, więc jakby ktoś znalazł coś ciekawego w tej cenie, to prosiłbym o podanie linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 200 pln - iriver t30 (512), sandisk sansa m240(1gb), sansa c140(1gb), jest jeszcze mpio fy700 ale ludzie do niego nie maja zaufania :)

 

(edit) ostatnio doszedł jeszcze MPMan CS157, ale to jeszcze niesprawdzony szerszej publiczności player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badnewz - dzięki za info. Poszukałem trochę i znalazłem jedynie mp4 MPMan CS157, a tu aukcje:

http://allegro.pl/item181969011_mpman_mp4_cs157_1gb.html

http://allegro.pl/item181170209_legendarna...w_wa_sklep.html

Reszta z tych co podałeś to same mp3.

Czy ta mp4 już jest firmowa i jako taka czy kolejny noname :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się na niego skuszę szczególnie, że jest w mp3store :), mam jakąś gwarancję. Mam jeszcze jedno pytanie:

MP4 Vakoss lub SPEED to firmówki ? Czy takie w stylu MPower ?

P.S.

Sorry, że tak co chwila nowe posty z pytaniami, ale szukam konkretną mp4 za niską cenę (ale się na to mp4 napaliłem :P). Thx wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi ktorzy za wszelka cene chca miec te "mp4"... Uzywanie ich to czysty masochizm.

 

Ale mają "mp4" w nazwie. Jak kuzyni (w wieku 11 i 12 lat) kupowali sobie odtwarzacze, to im przez pół godziny tłumaczyłem, żeby kupili coś normalnego. W końcu z nimi poszedłem do sklepu, nie wybrali źle, ale starszy cały czas mi marudził, że on by wolał mp4. Jak widzisz dzieci jest bardzo dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają "mp4" w nazwie. Jak kuzyni (w wieku 11 i 12 lat) kupowali sobie odtwarzacze, to im przez pół godziny tłumaczyłem, żeby kupili coś normalnego. W końcu z nimi poszedłem do sklepu, nie wybrali źle, ale starszy cały czas mi marudził, że on by wolał mp4. Jak widzisz dzieci jest bardzo dużo...

No tak, masz racje. Chyba w powalajacej wiekszosci to wlasnie dzieci napedzaja sprzedarz mp4, bo albo chca miec kolorowy wyswietlacz i obrazki z golymi babami, albo chca szpanowac przed innymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentagramy to tak naprawde no-namy. Za to ten MPMan CS157 jest z polki sredniej-nizszej (aczkolwiek wyglada jak zwykly no-name... Wstyd!).

 

Nie wiem ile osob go testowalo (Ksy prawie na pewno), ale nie widzialem o nim zbyt wiele opinii

(od tego Pentagrama na pewno jest lepszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna! Ile Ci trzeba tłumaczyć, co?

 

50% odtwarzaczy mp4 ma w środku jedne bebechy, a drugie 50% ma drugie bebechy; oba ich rodzaje są tak samo ****iane. Kwestia tylko, czy produkowane są z ****ianych zespołów po godzinach w fabryce A, czy w B!

 

Zrozum to i przestań zadawać 100 razy pytania o mp4. Na co się w nich tak napalasz? Na czwórkę w nazwie? Wydaje Ci się, że to lepiej?? To jakby zrobić trabanta 2000 (z tą różnicą, że trabant może być kultowy, ale poza tym to trudno podać jakieś inne cechy).

 

Możesz kupić jakikolwiek mp4. Różnica jest niemal wyłącznie w kształcie obudowy. Tak czy owak, szanse na to, że podziała dłużej niż kilka tygodni są znikome, a pół roku to w zasadzie utopia. Może rzeczywiście kup tego Mpmana w mp3store, żebyś się nie musiał użerać z gwarancją (w tym wypadku to chyba najważniejsza cecha odtwarzacza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, radzić to radzimy, ale przecież nie zmusimy siłą ludzi do kupna markowego playera. Wolny kraj, więc każdy może kupować co chce. To tak, jak było na forum rowerowym z rowerami z marketu - superhiper rama, 2 x tarczówki, przerzutki i inny osprzęt no-name. A to wszystko właśnie za równie niską i z pozoru atrakcyjną cenę. Lecz potem był płacz, czemu nie kupili oni taniego modelu znanej marki (chociażby Merida Kalahari 500). Proponuję więc, aby napisać ulotkę-prośbę o nie kupowaniu mp3 i mp4 no-name, dlaczego, jakie są skutki takiej pozornie niskiej ceny itp. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał ubaw po prostu :D. U moich znajomych pierwsza reakcja na h10jr była taka, że wygląda jak małe chińskie radyjko. Potem jak sobie sprawiłem dj'tki to już w ogóle mieli ubaw. Paru posłuchało... potem jeden kumpel kupił playera (planuje słuchawki), jeden kupuje, a dwóch dokoptowało do swoich grajków lepsze słuchawki.. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności