Skocz do zawartości

Gluupota Ludzka Nie Zna Granic? Haha


szakalos4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet, jeśli są, dysortograficy i dyslektycy, bo przecież i oni mogą pewne słowa wykuć (?).
podobno (bo sam nim nie jestem) dysortograficy nie wiedza nawet , ze xle pisza jakies slowo i stad problem.
Powaznie? Ja bylem zawsze przekonany ze najwiekszy wplyw na te wszystkie "glebokosci", "zaokraglenia", "mikrodynamiki", "cofniecia i wysuniecia" maja kable sieciowe - jestes pewien tej tezy o podstawkach?
nieprawda. najwiekszy wplyw maja podstawki pod kable. musza kosztowac 1000zl za sztuke, zeby zapewniac odpowiednia jakosc. w przeciwnym razie bas bedzie nieprecyzyjny, srodek za kotara, a gora natarczywa.
Mój znajomy wytapetował sobie pokój korkiem. Zaokrąglił wszystkie kąty proste, bo twierdził, że robią mu się fale stojące (i tak się robią, ale to on tu jest audiofilem). laugh.gif
powiedz mu, zeby zadna sciana nie miala rownoleglej do siebie to otrzyma zamierzony efekt.
mała podpowiedź - największy wpływ na jakość dźwięku mają podstawki pod kolumny ohmy.gif
zalezy o jakich podstawkach mowimy. jesli takich na kolcach to maja wplyw na dzwiek i to nie taki znowu nieodczuwalny i nieslyszalny - o wiele mniej drga podloga... ja osobiscie wole jednak po prostu wbic kolce pod kolumny i tyle. okolcowanie jednej kolumny to jakies 10-20zl, wiec jesli robimy kolumny za 600zl to kolce nie sa wcale takim wielkim wydatkiem. w przypadku takich za 200zl to faktycznie mozemy sie zastanawiac nad sensownoscia zabiegu ;). jesli mamy kolumny na duzych niskotonowych to taki zabieg jest raczej wymagany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam, wszyscy sie mylicie.

 

Zapomniałem, że najbardziej spektakularne efekty daje posmarowanie zarówno kolumn jak i klocków specjalnym żelem.

 

W celu wzmocnienia doznań odsłuchowych, można tym żelem nasmarować.. siebie i dodatkowo obwiązać sie kablem sieciowym,

tylko nie tańszym niż 1000 pln/mb :lol: kurde zapomniałem jak się ten żel nazywał <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy śmiertelnie poważni niczym śmierć. Nawet śmierć nie jest tak śmiertelna jak nasza powaga, w sumie śmierć nie jest śmiertelna, dlatego to, że jesteśmy śmiertelnie poważni niczym śmierć nic nie znaczy. OK, jesteśmy poważni jak cały ten wątek :lol:

 

 

Podczas stosunku lubię kiedy partnerka krzyczy nazwy znanych firm - KOSS, AKG, a najbardziej oczywiście BEYERDYNAMIC i SENNHEISER :):D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... jakas lipna ta encyklopedia... z reszta "audiofil" to taka gwarowa nazwa (sama nazwa wskazuje na pokrewieństwo z pedofil lub koprofil)...wieć nie znajdziesz tego w słowniku w poprawnej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, czego to się człek nie nauczy.

LOL A co można powiedzieć o entomofilii albo hirsutophilii?

Panowie - proponuję przystopować, bo ten offtop niebezpiecznie zmierza w ciemne rejony i pasje, i miłości do słuchawek czy kolumn mogą się zmienić w koszmar dla niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności