Skocz do zawartości

I Wrocławski Zlot Koneserów Przenośnego Dźwięku


Gregoo2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Tak sie zastanawiałem czy ktoś z Was forumowicze pije wódkeczkę...

 

Może by tak... Zlot Forumowiczów??

 

 

Czy to ma sens?

Może jakaś imprezka?

To jak będzie?

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :P ...

 

Mam takie małe pytanie. Co w sytuacji, jeżeli nie spozywam alkoholu ani żadnych substancji zmieniajacych świadomośc,a jestem zainteresowany " Zlotem Koneserów Przenośnego Dźwięku"? :P

 

Mam nadzieje, że braliście taką ewentualność? ;)

 

Gdyby zlot( impreza) wypaliła, proszę o dalsze informacje.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak cus w maju, tym razem na fest? We Wrocku bede najprawdopodobniej od 18 do 20 i moglbym zabrac ze soba caly majdan(powinienem miec juz wtedy cos z pary e3c, ue fi pro 5 :) ). Gdyby ustalic termin odpowiednio wczesniej , to moze dojechaliby forumowicze z okolic(np cpu :rolleyes: )?

 

EDIT: Wezme ze soba jaka Sopliczke i weissbier na przepitke ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak cus w maju, tym razem na fest? We Wrocku bede najprawdopodobniej od 18 do 20 i moglbym zabrac ze soba caly majdan(powinienem miec juz wtedy cos z pary e3c, ue fi pro 5 :) ). Gdyby ustalic termin odpowiednio wczesniej , to moze dojechaliby forumowicze z okolic(np cpu :rolleyes: )?

 

EDIT: Wezme ze soba jaka Sopliczke i weissbier na przepitke ^_^

 

świetny pomysł, to sie chyba jakoś będzie zbiegało z wrocławskimi juvenaliami - dodatkowe atrakcje... termin możemy dogadać, zobaczymy ile osób jeszcze się zgłosi... Boje się tylko, żeby nam się na pomyśle nie skończyło... Spontanicznie zawsze wychodzi. Ale pożyjemy, zobaczymy...

 

Chętnie przy okazji porównam D2 z F2. Wyborowa u mnie w lodówce już się chłodzi...

 

See Ya we Wroc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wesolo by bylo :) Ja bym sie na maj pisal tylko zeby mi moje bachanalia nie byly w tym czasie bo Kult do mnie przyjezdza :)

 

Jak sie postarasz to zaliczysz i bachanalia w ZG i juvenalia we wrocku... Wyobrażacie sobie grilla na 2 tys osób? Między akademikami Politechniki we Wrocławiu... Tam się cuda dzieją...

 

http://dlastudenta.pl/lokale/?act=show_impreza&idi=4921

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :P ....

 

Za oknem taka piękna pogoda...... Ach, rozmażyłem się :lol: ...... Zlot na 2 tyś. osób, to byłoby coś...

 

Panowie to może czas na jakieś konkrety( dogodny termin- to raczej nie możliwe by wszystkim pasował, może się mylę)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Tak sie zastanawiałem czy ktoś z Was forumowicze pije wódkeczkę...

 

Może by tak... Zlot Forumowiczów??

 

 

Czy to ma sens?

Może jakaś imprezka?

To jak będzie?

 

Pzdr!

 

Lekko mnie rozwaliłeś tym tekstem :lol: Bardzo lubię Wrocław, naprawdę piękne miasto, ale teraz jestem tam bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Tak sie zastanawiałem czy ktoś z Was forumowicze pije wódkeczkę...

 

Może by tak... Zlot Forumowiczów??

 

 

Czy to ma sens?

Może jakaś imprezka?

To jak będzie?

 

Pzdr!

 

Lekko mnie rozwaliłeś tym tekstem :lol: Bardzo lubię Wrocław, naprawdę piękne miasto, ale teraz jestem tam bardzo rzadko.

 

To masz okazję, żeby pojawić się tu ponownie...

 

Co do terminu... Piszcie kiedy wam najbardziej odpowiada, zobaczymy ile terminów się pokryje... Mister jaszczuk coś wspominał o maju (18 - 20) czyli co impreza dwudniowa? hehe. Mi praktycznie każdy termin pasuje (za wyjątkiem świąt i początku maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo Wrocław odpada, mógłbym się zgodzić na spotkanie ale np. w Zielonej Górze. Dla mnie bliżej i za pół roku rozpoczytam tam magisterkę.

 

P.S. Cpu czy Ty kolego nie jesteś czasem z Zielonej Góry ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności