Skocz do zawartości

Czekam Na Te Cudeńka.....


Majk

Rekomendowane odpowiedzi

jak lubisz bas i nie przeszkadza Ci futurystyczny wygląd słuchawek to kup Sparki Kossa

 

taaa. I Sparki kosztuą 10 Dolarów, a nie 100 :) Biorąc pod uwagę, że można by kupić 10 kompletów sparków, średnio jedne by się rozwalały na 2 lata... hmmm... 20 lat słuchania muzyki! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na nie ostanio natrafiłem.

 

Jest duża recenzja na earphonesolutions i ta sama na head fi, osoba ta przyrównuje je miedzy innymi do Ue5 i obu Westów. Wprowadziła sporo zamieszania bo stwierdził że po okresie burn in, graja lepiej od obu par i maja bardzo ładny sound stage.

 

Łatwo się je wyciąga i wkłada, też dokanałówki a nie iemy. Gdzies na trafiłem na zdjęcie i pod wieloma wzgledami... dobrze sie chowają mało co widac. Tym bardziej ze mozna jest dostac od 80 dolarów wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie chowają mało co widac. Tym bardziej ze mozna jest dostac od 80 dolarów wzwyż.

 

Nie po to tak one tak wyglądają aby było mało co widać :D

 

Zacznijmy od tego że słuchawki te są całe metalowe - i wyobraz sobie

kawałek metalu który mógłbyś wygodnie wcisnąć głeboko do ucha .

 

Łatwo się je wyciąga i wkłada, też dokanałówki a nie iemy.

 

Tu zgoda - z uwagi na spory ciężar własny nawet łatwo wypadają z niego same :D

 

Ale to że sa cięższe od jakichkolwiek innych słuchawek

czyni je raczej mało komfortowymi. :(

 

W uchu prezentują się tak

 

pic08.jpg

 

 

Jest duża recenzja na earphonesolutions i ta sama na head fi, osoba ta przyrównuje je miedzy innymi do Ue5 i obu Westów.

Wprowadziła sporo zamieszania bo stwierdził że po okresie burn in, graja lepiej od obu par i maja bardzo ładny sound stage.

 

Łatwo się je wyciąga i wkłada, też dokanałówki a nie iemy. Gdzies na trafiłem na zdjęcie i pod wieloma wzgledami...

 

Ludzie zastanówcie się - akurat nazwa tych słuchawek V-moda , jest naprawdę adekwatna

do tego co ta firma nam wciska . :D Vibe maja przede wszystkim ładnie wyglądac -

i to zadanie spełniaja w 100 % ( zwłaszcza na zdjęciach reklamowych )

 

of-3.jpg

 

bo w realu z urodą tych słuchawek już różnie bywa - rzecz gustu

 

pic07.jpg

 

Co do dzwieku - są to normalne 9mm mebranowe dokanałówki , grające trochę jasniej niż

wiekszość słuchawek w tej klasie > Ep-630 , Sony Ex 71, Panasonic HNJ-50 i mające od

nich wyraznie słabszy bas .

 

Dla miłosników tego ostatniego V-mode przygotowała "pomalowaną " wersje OEM

Sony Ex -51 o wdzięcznej nazwie Bass Freq.

 

bassfreq-four-web.jpg

 

v-moda-bassfreq2.jpg

 

Jak widać też są ładne , a mają niewątliwe dwie istotne przewagi nad nowszym modelem V-mody

> po pierwsze są trochę tańsze ( 50 $ ) , a po drugie z plastku - więc w zimie , przy mrozie ,

uszka nie będą wam przymarzały do korpusów metalowych Vibe . ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik "widze tu pewną analogię smile.gif" - chciales cos wiecej powiedziec i mi ublizyc?? czy tylko mi sie wydaje?? qrde nie krytykujmy swoich gustow bo to nie dorzeczne przeciez....kazdy slucha tego co lubi i tego co chce i ja nie mam nic do tego....

 

Co do sluchawek..fakt iz basu mniej niz Epki smuci...bo te " Bass Freq" sa z wygladu juz nie ciekawe, choc skoro rzeczywiscie az o tyle tansze to sie na nie napewno skusze :) bo moje EPki jakos nie wygladaja zbyt porzadnie..mocno i nie wydaje mi sie zeby zbyt dlugo pocagly...Creativ nie postaral sie przy nch ;/...a w metalowych wlasnie przyciaga ich "elegancja"....ciekawe kiedy beda na allegro dostepne....i w jakiej cenie..jak ok 100zl to chyba itak sie na nie skusze....chocby po to by moc sprawdzic co warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te słuchawki są długo na rynku i wątpie, żeby były na allegro: u nas po prostu na drogie słuchawki (300 PLN to dla większości ludzi zdecydowana przesada) popytu nie ma

chciales cos wiecej powiedziec i mi ublizyc?? czy tylko mi sie wydaje??

Napisałeś

choc slucham glownie HipHop PL to cenie sobie basss najbardziej

Mów co chcesz, ale podstawą hiphopu jest właśnie bit, który jest basem. Więc twoje zdanie jest niezbyt fortunne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie chowają mało co widac. Tym bardziej ze mozna jest dostac od 80 dolarów wzwyż.

 

Nie po to tak one tak wyglądają aby było mało co widać :D

 

Zacznijmy od tego że słuchawki te są całe metalowe - i wyobraz sobie

kawałek metalu który mógłbyś wygodnie wcisnąć głeboko do ucha .

 

Łatwo się je wyciąga i wkłada, też dokanałówki a nie iemy.

 

Tu zgoda - z uwagi na spory ciężar własny nawet łatwo wypadają z niego same :D

 

Ale to że sa cięższe od jakichkolwiek innych słuchawek

czyni je raczej mało komfortowymi. :(

 

W uchu prezentują się tak

 

pic08.jpg

 

 

Jest duża recenzja na earphonesolutions i ta sama na head fi, osoba ta przyrównuje je miedzy innymi do Ue5 i obu Westów.

Wprowadziła sporo zamieszania bo stwierdził że po okresie burn in, graja lepiej od obu par i maja bardzo ładny sound stage.

 

Łatwo się je wyciąga i wkłada, też dokanałówki a nie iemy. Gdzies na trafiłem na zdjęcie i pod wieloma wzgledami...

 

Ludzie zastanówcie się - akurat nazwa tych słuchawek V-moda , jest naprawdę adekwatna

do tego co ta firma nam wciska . :D Vibe maja przede wszystkim ładnie wyglądac -

i to zadanie spełniaja w 100 % ( zwłaszcza na zdjęciach reklamowych )

 

of-3.jpg

 

bo w realu z urodą tych słuchawek już różnie bywa - rzecz gustu

 

pic07.jpg

 

Co do dzwieku - są to normalne 9mm mebranowe dokanałówki , grające trochę jasniej niż

wiekszość słuchawek w tej klasie > Ep-630 , Sony Ex 71, Panasonic HNJ-50 i mające od

nich wyraznie słabszy bas .

 

Dla miłosników tego ostatniego V-mode przygotowała "pomalowaną " wersje OEM

Sony Ex -51 o wdzięcznej nazwie Bass Freq.

 

bassfreq-four-web.jpg

 

v-moda-bassfreq2.jpg

 

Jak widać też są ładne , a mają niewątliwe dwie istotne przewagi nad nowszym modelem V-mody

> po pierwsze są trochę tańsze ( 50 $ ) , a po drugie z plastku - więc w zimie , przy mrozie ,

uszka nie będą wam przymarzały do korpusów metalowych Vibe . ;):D

zgadzam sie z kolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego poprzedniego postu... :P

 

Otóż zdaje sobie że napisałem jak stara baba plotkarka z sąsiedniej wsi ;) i pierwsze moje odczucie było na zasadzie to zapewne jakiś szwindel :P.

 

Jedyne co moge powiedziec to ze na head fi jest zdjecie i chowaja sie calkiem ladnie :), lepiej niz ue5 bynajmniej.

Zreszta sugeruje przeczytac cały topic na head fi dla zainteresowanych ich nabyciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności