Skocz do zawartości

Kilka Pytan Dotyczacych Meizu M6


martie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowadza się tak samo jak z USA. Płacisz paypalem, prosisz o opisanie przesyłki jako gift i wartości poniżej 20 albo 40$. Chociaż jako że z hK/Chin przychodzi do polski mniej paczek niż z USA może istnieć większa szansa na jej sprawdzenie. A tak poza tym to w Polsce w ogóle jest drogo, M6 8GB, można ściągnąć dajmy na to z Niemiec za ~650pln, a jako że jest to EU to nie ma już żadnych problemów z cłem.

 

edit:

8GB meizu występują tylko jako SP, czy może nie tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokladnie tak jak to wtd napisał. Ciekawe jest, ze jeden sprzedawca powiedzial mi, ze wielu z nich zaklada duzo nowych kont bo cos im chińskie urzedniki uprzykrzaja sie i tak ich unikaja. Ogólnie jest naprawde świetnie. 7 dni i go miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo mi wyszlo np. dla jednej aukcji ok.360zl bo 99$+30$shipping wersja 4gb, zastanawiam sie czy nie kupic bo strasznie tanio to wychodzi... szukam dobrego flash playera z jak najwieksza pamiecia w polsce tylko chyba t60 2gb a jak widze ze moge miec za to 4gb meizu ktory gra bdb i jeszcze filmy itd to wybor troche oczywisty... co dziwne przy innych playerach nie ma takich kosmicznych roznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszlo 125$ + shipping 30$ [z ubezpieczeniem (20 jest chyba bez ale moge sie mylić) (wyslany z wiadomo jaką wartością ;) )

 

Cris w jakim sensie odradzasz m6? 4gb m6 przesiąkniete jest złem? bo za ta cene to naprawde dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszlo 125$ + shipping 30$ [z ubezpieczeniem (20 jest chyba bez ale moge sie mylić) (wyslany z wiadomo jaką wartością ;) )

To dorzuć jeszcze na parę piw, i akurat masz Meizu M6 ode mnie z Komisu. 499zł z wysyłką, bez modlenia się, czy dojdzie i czy go nie oclą. Tak samo jak kolega @javacris odradza Meizu M6, to ja mogę Cowona D2 odradzać. To, że mi średnio przypadł do gustu nie wyklucza tego, że ktoś inny będzie zachwycony. Ja z tych dwóch wolę Meizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wlasnie biały bardziej podobał. Czarny jakos tak badziewiasto wygladał. Ja rozumiem ze biały to kolor Izła a czarny to kolor dobrej alternatywy ale jakoś mi to nie podchodziło tak. Nie pasowało mi to ze pad był pod kolor z czarną obudową. No ale teraz można kupic w dowolnym kolorze nakładki wiec co za róznica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się trochę pobawiłem opcją Spatializer. Stwierdzam, że to jeden z lepszych systemów dopalaczy jakie słyszałem, dużo opcji. PCE przypomina BBE z iAudio, ale jakoś bardziej mi leży. Virtual3D przed połową skali całkiem przyjemne, i rzeczywiście 3D. ViBE to trochę dziwne podbicie basu. Bas dostaje jakby przesterów na wyższych ustawieniach. 3D można wyłączyć niezależnie od reszty, albo wybrać Natural Headphones, co jest dla mnie jakimś dziwolągiem, dźwięk rozlany i niemrawy. Do tego sa 3 tryby działania Spatializera - Speakers, Earphones i Headphones. Speakers i Headphones prawie się nie różnią, a Earphones rzeczywiście dobrze współgra z CX300.

Dla przypomnienia, oprócz Spatializera jest Equalizer na 10 suwaków, dużo presetów, Bass i Treble Boost. No jest tego trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo opcji i wszystko fajnie ale nie dość, że kiedy słuchawki sa na granicy uciagniecia przez meizu jak np. moje sennki to przesterowywuje je mocno spatializer to jeszcze podobno DNSe czy tam sam spatializer powoduje ciche syczenie, ktore jest slyszalne nawet przy wylączaonym spatalizerze ( pod warunkiem ze sluchasz na dobrych słuchawkach plików o niskim bitrate - troche to dziwne ale tak wieść niesie).

Ja na razie nic nie slyszałem(pewnie dlatego, że mi kabel krzaczy w sennkach i słucham na razie głownie na cresynach) ale pewnie przetestuje z moimi Audiotechnicami jak dojdą no i moze z czymś jeszcze bo jakos kasa sie mnie nie trzyma ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam jeden wielki problem....

Apropo dodawania napisow do filmu...

Bo w programie ze strony meizu "Video Converter" moge konwertowac filmy ale tylko te mniejsze bo wiekszych juz nie moze wlasnie a napisow nie da sie juz wogole w nim dodac....

A w tym tez ze strony meizu "VirtualDub for Mini Player" da sie owszem dodac napisy i wogole nawet ladnie je wyswietla wszystko jest ok tylko problem bo obraz nie jest plynny... cos jest zwalone w tym programie...

Niedawno znalazlem na tej stronie ( http://en.meizu.com/userforum/forum_posts.asp?TID=1092 ) program o nazwie wismencoder... program jest zarombisty filmy tez swietnie konwertuje tylko ze nie w XVID tylko w DiVIX ale na odtwarzaczu bosko wygladaja skonwertowane przez tego progsa :D i wlasnie tu jest problem...bo owszem istnieje w nim mozliwosc dodania napisow ale cholera juz na wszystkie sposoby probowalwem w nim je jakos dodac i mi nie wychodzi...

Moglby mi ktos pomoc ?? jak to zrobic ?? ewentualnie moze ktos zna jakis lepszy program do konwertowania filmow na meizu m6 ??

Jak by co to piszcie na golab35@o2.pl albo na gadu 1269899

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz cooo... to nie jest kwestia bitrate tylko tego ze ten player nie wyrabia na tym kodeku... Niby do XVID-a zostal stworzony ale mowie Ci ze jak przekonwertowalem w tym wismencoderze z DIVIX-em to filmy o niebo lepiej sie odtwarzaly niz z XVID-em.

Da sie jakos przestawic tego VIRTUALDUBA na to zeby konwertowal w DIviX ?? bo ja tam widzialem w jego folderze jakis plik z ustawieniami ale tam jest wlanie tylko bitrate i klatki a to mi nie potrzebne...

 

Po skonwertowaniu filmu tym WISMENCODEREM to on wyglada tak :

FileSize : 3M

PlayTime : 00:00:52.333

VideoCount : 1

AudioCount : 1

===== Video Info =====

Video 0# Stream

VideoCodec : DX50

VideoWidth : 240 piexs

VideoHeight : 320 piexs

VideoFrameRate : 18fps

VideoFrameCount : 942

VideoBitRate : 407197

===== Audio Info =====

Audio 0# Stream

AudioCodec : MP3

AudioBitRate : 96000

AudioChannels : 2

AudioSampleRate : 44100

 

No i chodzi poprostu bosko na odtwarzaczu :D no tylko mam problem z tymi zasranymi napisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z napisami z virtual duba chodzi do dupy a z tego Wismencodera sie napisów nie da zrobić? To jak porównywałes predkosci? Jedno z napisami i jeden bez czy oba sprawdzales bez napisów?

 

Z iloma plikami ten program sprawdzales bo w sumie wyprobuje go moze jak w koncu komp odkupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W virtualdubie nawet z napisami czy bez napisow to po konwertowaniu plik niby ma to 18 fps i jest Xvida i na kompie chodzi plynnie ale jak zgrywam na m6 to film przycina

A w Wismencoderze jak konwertuje z XVIDEM to tak samo jest ze na kompie ladnie a na m6 przycina

Dopiero jak zmienie ustawienia w tym wismencoderze na DIVIXA to smiga slicznie i na kompie i na m6.

Wiec pytam wlasnie sie czy nie wiesz jak przestawic virtualduba na DIVIXA z XVIDA bo wtedy bedzie ladnie chodzili tylko w nim moge dodawac napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem :D

Co prawda nie DIVIX... Tylko niestety XVId ale jakoscia sa podobne w tym calym virtualdubie bitrate ustawilem na 384 a framesy na 20 a napisy przerobilem SUBEDITEM i dodalem przez virtualduba do filmu i nawet to co wyszlo nie ejst takie zle :D szczerze to nawet ladnie i nic nie przycina nawet na odtwarzaczu :D

Ale jak naprawia Ci tego kompa i wyczaisz jak sie w tym wismencoderze dodaje napisy to daj mi znac bo ja juz do tego programu nerwow nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności