Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Superata
      Mnie się marzy uhonorowanie 100 lecia niepodległości i AK w kolorze flagi lub z orzełkiem z tyłu  - mocno limitowana edycja 100 sztuk  
      Co wy na to? 

Teraz prezentujemy najnowszego AK - szczegóły poniżej. Jeśli będzie zainteresowanie mogę przygotować promocję. 
      Cena sklepowa: 11699 PLN

• Przez Superata
      Wkrótce w sprzedaży pojawi się nowy owoc współpracy Astell&Kern i Jerry Harvey Audio - Specjalna edycja słuchawek Bille Jean Blue. 
      Jak widać prezentują się świetnie, graja cudownie, a oczywiście najlepiej z naszymi komponentami. Na jednym ze zdjęć w parze z XB10 :)

Niedługo pewnie pojawi się jakaś akcja promocyjna. 

• Przez Superata
      Nadchodzi nowy produkt premium od Astella  
      Cena regularna: 8500 PLN
      Cena preorder:    5950 PLN
      Zapisy i wpłaty do końca czerwca - niedługo produkt pojawi się w sklepie online i uzupełnię ofertę o link w sklepie. 
      Realizacja lipiec.Proszę dobrze przemyśleć zamówienie gdyż w przedsprzedaży nie ma zwrotów. 
      Jak zwykle najpierw lista, tu w temacie, potem gdy już będzie link do produktu dokonujemy zamówienia w sklepie online i dokonujemy wpłaty. Realizacja w lipcu.
      Link do produktu: tu
      Można już zamawiać i dokonywać wpłat  
      1
      2
      3

• Przez MP3store WAW
      Zawitały do nas nowe monitory dokanałowe od Astella, oparte na podwójnej armaturze, wrażenia bardzo pozytywne, słuchawki bardzo dobrze leżą w uszach, praktycznie ich nie czuć, wykonane również bardzo przyjemnie, bez absolutnie żadnych zastrzeżeń, ale co do dźwięku....

To prawdziwy powód, dla którego piszę. Słuchawki grają szybko, przestrzennie i przejrzyście, wyraźnie, jednocześnie dociążenie i uderzenie istnieje, i ma się dobrze. Można obejrzeć ulubiony koncert. Zabójca w tej cenie (1499pln,-), mimo sporej konkurencji zapraszamy na odsłuch do salonu w Warszawie, bo naprawdę warto.

• Przez FreshOne
      Witam. Potrzebuję pomocy osoby która słuchała zarówno słuchawek AKG K518 oraz Encore Rockmaster Live, wszystkie inne proszę o wyjście z tej strony naprawdę.
      Czy moglibyście napisać jak rózni się dźwięk w tych słuchawkach? Chodzi mi bardziej o średnicę i treble, bo basu więcej mają AKG to wiem a że obie pary jakościowo mają OK to więcej wiedzieć mi nie trzeba. Pragnę więc wiedzieć jak w tych słuchawkach brzmi średnkca tzn czy w AKG nie jest przyćmiona basem i czy wysokie tony są raczej suche czy melodyczne, preferuję te drugie. Dziękuję z góry za pomoc, informacje te być może zmienią moje życie?

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności