Skocz do zawartości

Inear ProPhile 8


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Inear określiłbym że mają takie niemieckie strojenie w sensie cudowne technicznie, muzykalne ale trochę nudnawe za mało ekscytujące. Brakuje mi pazura, bezpośredniości i zaangażowania które dają mi niby gorsze etymotici. Mógłbym spokojnie żyć z Prophile8, nie ma lipy ale plan był sprawić coś co pozamiata a tak nie jest, jakoś nie widzę siebie sprzedajacego etymotici.... Gdyby PP8 były o wiele tańsze to bym sobie je zostawił razem z etami ale że kosztują ile kosztują no to za biedny jestem żeby je trzymać jako te drugie.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Inear określiłbym że mają takie niemieckie strojenie w sensie cudowne technicznie, muzykalne ale trochę nudnawe za mało ekscytujące. Brakuje mi pazura, bezpośredniości i zaangażowania które dają mi niby gorsze etymotici. Mógłbym spokojnie żyć z Prophile8, nie ma lipy ale plan był sprawić coś co pozamiata a tak nie jest, jakoś nie widzę siebie sprzedajacego etymotici.... Gdyby PP8 były o wiele tańsze to bym sobie je zostawił razem z etami ale że kosztują ile kosztują no to za biedny jestem żeby je trzymać jako te drugie.


Damn, to mogłyby być iemy dla mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w temacie jakie to gusta mogą być różne, właśnie wczoraj odebrałem er4xr, potwierdzam że jest super (w wielu aspektach) ale i tak je odsyłam bo scena mnie zupełnie nie pasuje. Co sprowadza mnie do chęci spróbowania PP8 - tylko ta cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

er4ex4 nie mają sceny? No ja je mam może jeszcze krótko, ale dla mnie scena jak najbardziej na poziomie XBA-H3 więc jak naIEMy uważam że bardzo dobrze :) ogólnie tymi etami zamknąłem temat IEMów myślę na zawsze :) @Spawn a można w ogóle zwracać IEMy? Czytałem, że niektóre sklepy w Polsce nie przyjmują zwrotów doków ze względów higienicznych i mają taki punkt w swoich regulaminach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Inszy napisał:

To teraz Shozy Star II, które też do Etów mają nawiązywać ;)

 

Przestudiowałem opisy i wykresik i dedukuje że to nie bedzie to samo. Ta górka którą mają zarówno etymotic i audeo w mniejszym stopniu czyli wykres startuje od 1khz i szybuje w góre aby zejśc w dół przy 5khz. W Star II troche startuje wykresik ale dosyć nieśmiało, przy 3khz jest już po wszystkim a przy 4-5khz jest dołek. Moim zdaniem te słuchawki będą dużo ciemniejsze oraz mogą być wręcz trochę nudne dla fana audeo i etymotic.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności