Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki do 600-700zł


Adrian147

Pytanie

Witam ostatnio zakupiłem słuchawki Beyerdynamic DT990pro do aune t1se (mk3) ale mi nie podpasowały góra jest trochę za jaskrawa,ostra czasami sykliwa(np. podczas oglądania filmów to jest widoczne) szukam czegoś innego z lepsza góra przyjemniejsza i trochę wyraźniejsza średnica w bayerach jest trochę taka jagby cofnięta,przymglona mniej słyszalna jeśli chodzi o dolne pasma bas jest przyjemny ale moze być go troszke mniej choc nie musi.Co byście polecili w cenie 500-700 za uzywane słuchawki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Używki możesz trafić w takich cenach z wyższych modeli 7 AKG. Ja tak kupiłem i zmodowałem.

Sporo jest o różnych modelach AKG na stronie z linku. Mody niektórych modeli tez tak są opisane, dość łopatologicznie wiec jak nie masz 2 lewych rąk to i akie rzeczy możesz sobie porobić żeby osiągnąć to co chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K550 to też słuchawki o wyostrzonych sopranach, moim zdaniem zainteresuj się nowymi Sennheiserami HD599 lub nieco tańszymi i starszymi HD598 - dostaniesz to co proaktycznie chcesz co napisałeś i co Ci się nie podobało w Beyerach

A że to słuchawki łatwo dostępne, to posłuchasz je w wielu sklepach audio typu Top HiFi a nawet w Saturnach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za tą cenę można mieć DT150 nówki, mają podbitą lekko górę,ale tak powyżej 10kHz więc nie jest to sykliwe ani z syblantami, tylko bardziej jasne/'sparkling'

Średnica jest wyraźna, może nawet troszkę wypuklona (przybliżona)

Za 700 można mieć używki HD600 ( i ewnetualnie dokupić nowe pady, jak się spodoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@xdog Posty w co kupić się nie naliczają. :P Ciekaw jestem tej Twojej kolekcji słuchawek, skoro uważasz, że dt150 mają podbitą górę. :D

 

Co do parowania dt150 z aune t1 to moim zdaniem nie zanosi się na dobrą dla autora tematu synergię. Przydałoby się coś jaśniejszego, choć to w sumie kwestia gustu.

 

HD600 mogłyby się faktycznie sprawdzić, choć możliwe, że brakowałoby Ci(autorze tematu)  trochę basu.

 

W dobrej cenie można teraz kupić akg k702 i tę opcję też bym rozważył, choć np moje uszy nie lubią się z ich padami. 

 

Sprzedałeś już te dt990? Jeśli użytkowo Ci pasują, to możesz próbować korygować brzmienie inną lampą, ale nie wiem, czy to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśli chodzi akg 550 to sa słuchawki zamknięte a ja chciałem otwarte wiec k550 odpada co do hd600 to sie interesowałem ale słyszałem ze to sie kiepsko z aune zgrywa chyba wybiore hd598 lub 599 oraz odsłucham akg 702 ale to chyba nie dla mnie tam podobno basu niema a ja dobry basik lubie choć z umiarem (tak wgl miedzy hd 599 a hd598 jest jakaś różnica?) jakie byście jeszcze słuchawki polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To bierz Musical Fidelity MF 200. Wszystko jest na swoim miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności