Skocz do zawartości

Mp4 2gb[do 200zł]


Gość Rangiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że na allegro wysyp tanich odtwarzaczy, w cenie max.200zł i o pojemności 2 gb zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze. Jest co najmniej kilka różnych modeli, może macie doświadczenia odnośnie tego, jak dany model gra, czy ma dobre słuchawki, jakość dźwięku i obrazu itd.

 

Proszę o pomoc, najlepiej z konkretnymi linkami. Oczywiście w grę wchodzą również sklepy na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jeszcze troche forum. Wystarczy jeden rzut oka do działów "Pytania gościnne" i "Co kupić?", żeby wiedzieć, że MP4 się na tym forum nie poleca żadnych, a co do innych odtwarzaczy, to wypada nieco lepiej sformuować zapytanie. Nie oczekujesz chyba, że ktoś zrobi Ci tu spis wszystkich ważniejszych modeli w cenie od 200 do 1000 zł a krótką charakterystyką, zaletami i wadami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że markowe odtwarzacze są strasznie drogie, mój budżet w tej kwestii to 200 zł. Rzecz w tym, że powiedzmy mp3 2gb kosztuje ok135-140zł, a mp4 mamy od 159 zł, dlatego rozważam zakup czegoś takiego, no i ma radio, a wspomniane mp3 go nie miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJ ŻADNYCH MP4, MPOWERÓW I INNYCH GÓWIEN!!!

 

Teraz widzisz literki?

 

Za dużo masz pieniędzy? Taki MP4 rozleci się na 60% w ciągu 3 miesięcy lub na 99% w ciągu roku. Za 200 zł można już kupić jakąś Sanse (bardzo przyzwoity sprzęt), a jak będziesz miał szczęście, to może coś lepszego. W dziale "Co kupić" są posty typu "Jaki mp3 do 200 zł". Poczytaj i wszystko będzie jasne.

 

Do tego polecam artykuł na samej górze tego działu "Dlaczego MP4 to syf". Nie mów już więcej o MP4, bo to temat zamknięty, chyba, że masz nadmiar pieniędzy i koniecznie chcesz je wydać w głupi sposób. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To wszystko jest to samo ****o, opakowane w różne kolorowe pudełka. Mając 200zł zainteresuj się lepiej jakąś sansą, tudzież iriverem. Poszukaj na allegro, można trafić na niezłe okazje. Dobrą jakość dźwięku mają też ipody shuffle, poszperaj po forum, skorzystaj z wyszukiwarki, a znajdziesz. Wpisz po prostu kwotę, zaznacz, że chcesz szukać w dziale "Co kupić?" i czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj siedziałem na ebayu i różnych takich, szukając właśnie takich tanich bajerków. Znalazłem 2 ciekawe rzeczy:

1. Cholernie tanie Meizu, ale od gościa, który sprzedawał podróby Senn cx300, więc te meizu też pewnie podróby (a raczej to pewne)

2. To już ciekawsze. Odtwarzacz Teclast T29.

Był nawet wątek o nim na forum, getz podał jego hardware (zresztą w aukcji też to napisano) - Telechips TCC770 + Wolfson WM8750S.

Odtwarza toto ogg, flac, divx, xvid a kosztuje <200zł za 1gb O_o

Pytanie, czemu nikt tego do Polski nie przywiezie? :(

Patrząc na to, powinno grać przyzwoicie (nawet doczekał się swojego fanklubu w usa :D ) a stałby się niewątpliwie hitem na allegro, robiąc mocną konkurencję dla mp4.

Tylko czemu nikt tego do Polski nie przywiezie? :( x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że prowadzicie sklep, tylko ceny w nim odstraszają, ale widzę że to porządny towar.

 

Kupić zapewne coś kupie, tylko naprawdę nie wiem, co konkretnie.

 

Najtańsze są te playery na wzór ipoda, ale mają wejście na mini-jack co mi nie odpowiada.

 

Na pewno będzie to lepsze niż mój uszkodzony mp3 optimus 256.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to na pewno możesz być pewny/a.

Kupujesz SanDisk Sansa m240 do tego Creative Ep630 lub Sennheiser MX400 i wydasz 200zł. I będziesz sporo bardziej zadowolony/a z tego niż z tych optimusów, Mpowerów itd.

 

Wystarczy tylko trochę popatrzeć

 

Co prawda 1GB ale jakość dźwięku i wykonania sporo lepsza niż w tych goownach noname z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te mp4 i kup któryś z tych:

-sansę m240 (LINK)

-sansę c140 (LINK, imho raczej nie warto, nie różni się za bardzo od m240, tlyko kolorowym wyświetlaczem)

-sansę m250(LINK, tu już masz 2gb ale kosztuje trochę ponad 200pln, musiałbyś dozbierać)

-ifp-895 (LINK, trochę mało pamięci, ale wszyscy go polecają i podobno super gra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie.

 

Ludzie czy wy wiecie wogóle co to za firma MPower ? W Polsce jest nieznana i uważacie ja za jakiegoś no name'a ale na zachodzie jest jedna kilku szanowanych markek. Poczytajcie troche Ci wszyscy co to wy sie za wielkich znawców uważacie znawcy.

 

Mam takiego MPowera 1Gb i jestem zadowolony piekny obraz i dzwiek też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy wiecie wogóle co to za firma MPower ?
Nie, pierwszy raz słyszę :wacko:
W Polsce jest nieznana i uważacie ja za jakiegoś no name'a ale na zachodzie jest jedna kilku szanowanych markek.

To już słyszałem milion razy przy milionach Noname'ów. Takie wciskanie kitu typu: "no wiecie, tak naprawdę to super firma, ale w PL nikt jej nie zna". Wejdź sobie na zagraniczne ("Zachodnie") fora i zobacz, ile ludzi ma Mpowery...

Poczytajcie troche Ci wszyscy co to wy sie za wielkich znawców uważacie znawcy.
Czytałem. Najlepsze słuchawki, które widziałem na zagranicznych forach, to UE metro.fi (czy jakoś tak). I to był tylko jeden raz: nigdy nie czytałem, żeby ktoś miał dobre słuchawki i jakiegoś Mpowera.
Mam takiego MPowera 1Gb i jestem zadowolony piekny obraz i dzwiek też niczego sobie.

A z czym porównywałeś i czy widziałeś/słyszałeś coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "M-Power" to nie jest przypadkiem polska marka ? ;)

 

Zaintrygowany Twoim postem próbowałem znależć nazwę MPower w niemieckim

google`u - nie ma niczego takiego . Playery pod tą "marką " sprzedawane są za to

w Rosji i na Białorusi ( prawdopodobnie dlatego że "nasze" Allegro ma tam zaprzyjaznione

serwisy aukcyjne )

 

Chinskie fabryki produkujace tanie mp4 playery ( a jest ich kilka tysiecy ) są w stanie nanieść każde

logo jeżeli kupisz od nich hurtowo 250 czy 500 odtwarzaczy po 25 $ , więc własciwie każdy duzy sprzedawca

z naszego Allegro może stworzyć własną markę ( stąd nazwa no -name , która jest nie tyle pejoratywna

tylko naprawdę najzupełniej adekwatna w stosunku do tego typu produktów :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kujawski-15
A ja dzisiaj siedziałem na ebayu i różnych takich, szukając właśnie takich tanich bajerków. Znalazłem 2 ciekawe rzeczy:

1. Cholernie tanie Meizu, ale od gościa, który sprzedawał podróby Senn cx300, więc te meizu też pewnie podróby (a raczej to pewne)

2. To już ciekawsze. Odtwarzacz Teclast T29.

Był nawet wątek o nim na forum, getz podał jego hardware (zresztą w aukcji też to napisano) - Telechips TCC770 + Wolfson WM8750S.

Odtwarza toto ogg, flac, divx, xvid a kosztuje <200zł za 1gb O_o

Pytanie, czemu nikt tego do Polski nie przywiezie? :(

Patrząc na to, powinno grać przyzwoicie (nawet doczekał się swojego fanklubu w usa :D ) a stałby się niewątpliwie hitem na allegro, robiąc mocną konkurencję dla mp4.

Tylko czemu nikt tego do Polski nie przywiezie? :( x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
jestem zadowolonym posiadaczem mp4 jest na podzespołach samsunga i wszystko jest w porządku kosztowała 200zł

 

to tak jakby mi ktoś powiedział że odtwarzacze manta są fajne. Słyszałem mante strider i jakiegos mpowera ale nie najnoweszego taki niby że fajny bo 1,8 cala i powiem tylko S H I T!! jakość dźwięku jak z radia dodawanego do "Kaczora Donalda" obraz:no może i napisy sa wyraźne na tym i lepsze niż na zwykłym LCD ale wolałbym nie kolorowego oleda i że to takie co to sie nazywa dumnie mp4 mogło służyć do odtwarzania filmów no to już żarcik naprawde udany. Uważam że aby sie dało oglądać w miare przyjemnie film to ekran musi mieć rozdzielczość min. 320x240 pikseli a te g***a mają max 176x220 więc taką jak w moim telefonie czyli ni ch**a sie nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności