Jump to content

Recommended Posts

Siema siema, o tej porze kazdy muzyki posluchac moze (xd)

Eniłejs, szukam, i chyba znalazlem, cd-player'a stacjonarnego. No w kazdym razie, chodzi mi o cos by postawic przy lozku, podlaczyc sluchawki (na poczatku przez wyjscie sluchawkowe, za miesiac przez DAC-X6 za pomoca optycznego sygnalu) i miec "dobra" jaksoc dzwieku.

Mysle ze do tego najlepszym rozwiazaniem bedzie CD-PLAYER, a konkretnie ubzdurałem sobie Sony CDP-791, za niecale 150zl z przesylka :P

I w kazdym razie - nada sie taki CDP? Czy moze cos lepszego jest w tej cenie? Najlepiej by mialo zlacze optyczne, by pozniej bez straty jakosci (co moze wystapic przez RCA) sluchac muzyki przez DAC. A moze walkman (:V) ? No i czy wgl w tej ceni warto kupic cd'ka, czy to nei zbyt niska cena. Wymagajacy co do dzwieku nie jestem

Sprzet ktory bede uzywal to:

Sennheiser HD558

Sennheiser HD201

(jesli uda mi sie kupic) Sennheiser HD580

Muzyka - System of a Down, Snoop Dogg, Korn, Limp Bizkit, RHCP i cos pokroju Justice. Nie slucham jakeigos disko polo etc. xd

Chce miec dosyc dobry bas, najbardziej mi chyba odpowiada responsywnosc w ksztalcie litery "v" (mocny bas, srednie srednie, glosne wysokie), wiec cos z wysrednionym dzwiekiem mi srednio odpowiada.

Czasem rowniez bede sluchal zgranych plyt.

Nie mowcie ze mam po prostu uzywac komputera czy cos, chce sluchac muzyki i nie byc rozkojarzony internetem i reszta.

Z gory dzieki za odpowiedzi, jak ktos mzoe to niech od razu aukcje podsyla.

A i, jak cos to tuningi jestem w stanie sobie zrobic, upgradeowac stacje z czasem

1_f.jpg?1491377443 - zdjecie sprzetu za 150zl, ktory planuej kupic