Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie głośniki 2.0 do komputera do 500 zł


Nexu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Przekopałem sporo tematów na różnych forach odnośnie głośników komputerowych do 500 zł i na polu bitwy zostały 2 modele. Microlab solo6c oraz Edifier r1700bt, ale nie mam niestety możliwości odsłuchać tego sprzętu no i stąd moje pytanie... Czy opłaca się jeszcze je kupować? Czy grają one głośno i jednocześnie czysto? Słucham bardzo różnej muzyki jednak najwięcej jest elektroniki (drum&bass, deep house itp.) Aktualnie posiadam Logitechy x530 także pewnie wszystko będzie od nich lepsze jednak mimo wszystko chciałbym wybrać najlepszą opcję w tej kwocie.

 

Karta dźwiękowa póki co Integra na płycie gigabyte ale niedługo planuję kupić jakiegoś xonara albo maye u5.

 

Pokój ma ok. 15m2 czyli nie za duży

 

Parę dni temu będąc w MM miałem okazję posłuchać jak gra wieża Phillipsa fx 25/12 i szczerze mówiąc grało to dość fajnie jednak mogę mieć wypaczony słuch przez w/w Logitechy. Czy taka wieża zagra lepiej niż solo6c lub edifiery? Czy może jednak lepiej wybrać któreś z tych głośników komputerowych i jeżeli tak to które będą lepsze?

Edytowane przez Nexu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

mam Edifiery i mocno polecam :) graja "glosno i jednoczesnie czysto". Rowniez slucham bardzo duzo elektroniki, na pewno sie nie zawiedziesz. Niestety nie powiem Ci, czy Microlaby lepsze, bo nigdy nie mialem przyjemnosci porownac. BT okazalo sie bardzo przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam r1600tiii. Jestem zadowolony.

Jedna uwaga - bas nie schodzi bardzo nisko, więc dubstep będzie nieco uboższy w pomrukach. Ale w tej cenie coś co zejdzie wystarczająco nisko to musi być duży, używany sprzęt,albo zestaw z subem.

Myślę ze edifier, czy microlab bezproblemowo zagra na poziomie tej wieży. Jeśli tam bas Ci odpowiadał, to i jedne i drugie Cię zadowolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób poleca właśnie używane ampli + kolumny. Ja jednak nie ufam przechodzonym sprzętom z PRL-U no i druga sprawa nie mam zbytnio czasu na "polowanie" na okazje, a domyślam się że trochę by mi to zajęło. Dochodzi do tego też kwestia umiejscowienia takiego sprzętu. Dlatego chcę nowy sprzęt który raczej będzie stał na biurku o ile nic sensowniejszego nie wymyślę. Nie ukrywam też że najbardziej przemawiają do mnie Microlaby lecz wciąż dylemat pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności