Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Stałem się posiadaczem nowych słuchawek Soundmagic E10 BT. Sparowałem je z Ipod 3G ( IOS 5.11 ) i tu mały ZONK - przerywa, laguje dźwięk w słuchawkach. Słuchawki podłączone do innych urządzeń np. Huawei P8 grają świetnie.

Ipod zrestartowany, system zainstalowany na nowo i brak poprawy rwie dźwiękiem. Ciekawostka po włączeniu Wi-fi i sparowaniu go z siecią zaczyna pracować poprawnie a dźwięk przestaje przerywać ? Jeżeli włączę sieć ale nie podłączę się do " niej " dźwięk nadal rwie :) Trochę ciężko będzie z niego korzystać bez dostępu do sieci ....

Czy macie może doświadczenie z podłączaniem słuchawek BT do Ipod 3G ? Może na niższych wersjach IOS-a ?

Mam nadzieję że nie będę musiał go wysyłać na emeryturę. Słuchawki bluetooth kupione bo zaczęło przerywać gniazdo słuchawek w Ipod-dzie :) Wcześniej miałem odmianę E10 na kablu.

Dzięki za info

Michał

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Inszy
      Wśród rosnącej popularności bezprzewodowych słuchawek TWS, kolejne marki kierują swoje spojrzenia w stronę tej części rynku audio. Jedną z nich jest 1MORE, której produkty są coraz bardziej rozpoznawalne również w Polsce. Modelem, który trafił w nasze ręce jest 1MORE E1026BT-1, bardziej znany pod nazwą Stylish. To słuchawki dokanałowe całkowicie pozbawione zewnętrznego okablowania. Są one wycenione na 99 dolarów i wyposażono je w łączność Bluetooth 5.0 oraz po jednym przetworniku dynamicznym na stronę. Biorąc pod uwagę, że tego typu konstrukcja sprzyja aktywnościom poza domem, nie omieszkaliśmy sprawdzić jak Stylishe wypadają w codziennym użytkowaniu.

A jak wypadły? Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/1more-stylish-recenzja/

• By Mihu83
      Witam.
      Do sprzedania słuchawki bezprzewodowe FOCAL, model Listen Wireless.

Słuchawki w idealnym stanie technicznym, wizualnie również bez zarzutu. Na liczniku mają pewnie nie więcej niż 60 - 70 godzin.

Sprzęt jest objęty gwarancją od 08.04.2020 r., do 08.04.2022 r.(dowód zakupu w komplecie)

Cały zestaw sklepowy:
      - słuchawki FOCAL Listen Wireless
      - przewód słuchawkowy(nieużywany)
      - przewód usb do ładowania(nieużywany)
      - neoprenowe etui na słuchawki(nieużywane)
      - papierologia
      - oryginalne opakowanie
      - dowód zakupu

Cena: 520 zł - kurier w cenie.

Oferty na PW.

• By Inszy
      Audictus ze swoimi słuchawkami gościł na naszych łamach już wielokrotnie, każdorazowo oferując bardzo wysoki stosunek jakości do ceny. Jako że na rynku od pewnego czasu dostępny jest nowy model bezprzewodowy, to skorzystaliśmy z okazji, by sprawdzić jego możliwości.

A te wydają się o tyle ciekawe, że wyceniony na 299 złotych model Conqueror, o którym dziś będzie mowa, nie tylko jest dużą, wokółuszną konstrukcją, gdzie dotychczas producent celował w mniejsze rozmiary, ale również posiada on aktywną redukcję szumów (ANC), co w tym budżecie ciągle jest bardzo rzadko spotykanym usprawnieniem. Jak jednak całość wypada w praktyce?

Po odpowiedź zapraszam pod poniższy link 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/audictus-conqueror-recenzja/

• By muf18
      Witam.

Chciałbym się Was spytać co sądzicie o tych słuchawkach. Szukam bezprzewodowych do 700 zł, i te dwa modele mi się rzuciły w oczy. Oba są raczej polecane z tego co widziałem.
      Oczekuje podobnej charakterystki do Superluxów HD668B i HD681B, z większą detalicznością, bardziej mi odpowiada jasne granie.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy