Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Superata

SoundMagic E10C najlepsze słuchawki w cenie do 50£

Rekomendowane odpowiedzi

Sypią się wyróżnienia dla produktów SoundMagic. Tym razem nagroda od What HiFi dla najlepszych słuchawek do usznych w cenie do 50£ przypadła modelowi E10C!

Cieszymy się :) marka, którą wspieramy od początku istnienia zdobywa co raz większe uznanie na świecie :)

https://youtu.be/nzddKrex5JA

316752.jpge10s-combined.pngmaxresdefault.jpgpost-18459-0-39220600-1472560676.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Superata
      Chyba pierwszy test tych urządzeń, a na pewno pierwszy na jaki ja trafiłem.  

HIFI+164 Auralic_HR.pdf

• Przez Superata
      Mnie się marzy uhonorowanie 100 lecia niepodległości i AK w kolorze flagi lub z orzełkiem z tyłu  - mocno limitowana edycja 100 sztuk  
      Co wy na to? 

Teraz prezentujemy najnowszego AK - szczegóły poniżej. Jeśli będzie zainteresowanie mogę przygotować promocję. 
      Cena sklepowa: 11699 PLN

• Przez Superata
      Co to jest? Czym się to je?

Pełna informacja prasowa: Auralic Leo GX Reference Clock (06.09.2018).pdf

Trochę zdjęć

Mam nadzieję na dyskusje  

• Przez Superata
      Szybki strzał od naszego wysłannika SondMagic zaprezentował: Nową serie słuchawek E11 /E11C będących rozszerzeniem modeli serii E10. Lepszy dźwięk, srebrny pleciony kabelek, który znajdziemy w słuchawkach za 4000PLN. Świetne wykonanie i design. Model Bluetooth E11BT - z wygodnym pałąkiem do noszenia na szyi oraz magnesem w kopułkach aby słuchawki trzymały się lewa-prawej. Oczywiście lepszy dźwięk. Soundmagic P55 V3 - Wersja V3 modelu P55. Rozrywkowe brzmienie, funkcjonalność , styl i jakość wykonania. SoundMAGIC HP1000 - Model Hi-FI pretendujący do klasy słuchawek domowych wysokiej klasy.  

• Przez Superata
      Ciekawy maluszek od FiiO - test z KROPKI

https://kropka.audio/test/sluchawki/fiio-ubtr-recenzja/

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności